BENU pleistrai

BENU pleistrai

BENU Vaistinėje už puikią kainą galite įsigyti aukštos kokybės pleistrus. Šiuo metu galime pasiūlyti 5 skirtingas pleistrų rūšis.

BENU pleistrai vaikams, 10 vnt.

BENU pleistrai vaikams yra specialiai pritaikyti vaikams – tiek dydžiu, tiek nuotaikingais paveikslėliais.

BENU pleistrai vaikams yra atsparūs vandeniui ir purvui, lipnioji medžiaga be latekso, hipoalerginiai, neskausmingai pašalinami, patikimai prilimpantys, pralaidūs orui.

Pakuotėje yra 20 pleistrų, pleistro matmenys 19x60mm

BENU universalios pleistro juostelės, 20 vnt.

Universalios BENU pleistro juostelės yra atsparios vandeniui ir purvui, lipnioji medžiaga be latekso, neskausmingai pašalinamos, hipoalerginės, pralaidžios orui. Pleistrai yra kūno spalvos.

Pakuotėje yra 20 pleistrų, pleistai yra dviejų dydžių – 12 vienetų matmenys 17x72mm, 8 vienetų matmenys 25x72mm.

BENU universalaus pleistro juosta, 10 vnt.

BENU universalaus pleistro juosta yra atspari vandeniui ir purvui, lipnioji medžiaga be latekso, neskausmingai pašalinama, hipoalerginė, pralaidi orui, karpoma. Pleistro juosta yra kūno spalvos.

Pakuotėje yra 10 pleistro juostų, pleistro juostos matmenys 10x6cm.

BENU pleistro juostelės jautriai odai, 20 vnt.

BENU pleistro juostelės jautriai odai yra ypatingai lanksčios, lipnioji medžiaga be latekso, tamprios neaustinės medžiagos, neskausmingai pašalinami, hipoalerginiai, pralaidūs orui. Pleistrai yra baltos spalvos. Pakuotėje yra 20 pleistrų, pleistai yra dviejų dydžių – 12 vienetų matmenys 17x72mm, 8 vienetų matmenys 25x72mm.

BENU pleistro juosta jautriai odai, 10 vnt.

BENU pleistro juosta jautriai odai yra ypatingai lanksti, lipnioji medžiaga be latekso, tamprios neaustinės medžiagos, neskausmingai pašalinama, hipoalerginė, pralaidi orui, karpoma. Pleistro juosta yra baltos spalvos.

Pakuotėje yra 10 pleistro juostų, pleistro juostos matmenys 10x6cm.

Grįžti |
Pasidalinti
Gimtadienio proga -25%kosmetikai Nuo peršalimo Gerai savijautai Jūsų grožiui Preparatams nervinei įtampai iki-30% Vitaminui D ir kalciui iki -30% Nuo skausmo Gimtadienio proga -25%kosmetikai Nuo peršalimo Gerai savijautai Jūsų grožiui Preparatams nervinei įtampai iki-30% Vitaminui D ir kalciui iki -30% Nuo skausmo
Visi pasiūlymai
info@benu.lt