TU + Maisto papildai

„TU + Maisto papildai“ – BENU vaistinės kartu su Izraelyje gaminamų maisto papildų „Biofarmacija“ platintoju organizuojamas projektas, kurio metu siekiame atkreipti dėmesį į tinkamą maisto papildų vartojimą bei jų naudą! Projekto metu BENU vaistininkai padės išsiaiškinti, kokius maisto papildus būtina rinktis aktyviems žmonėms, sportuojantiems ir besilaukiančioms moterims. Juk kiekvieno iš mūsų maisto papildų poreikiai yra skirtingi! Taip pat vaistininkai papasakos, kokią naudą suteikia tam tikri maisto papildai, bei patars, kaip teisingai juos vartoti.

HEROJAI

Aktyvi šiuolaikinė miesto moterisDominyka Pozniakaitė

            

Dominyka – veikli, nuolat skubanti ir daug metų aviacijos srityje dirbanti moteris! Dirbdama su visu pasauliu ir daug keliaudama – ji privalo nuolat taikytis prie skirtingų kultūrų, laiko juostų bei darbo tempų. Todėl savo gyvenimo ritmą Dominyka apibūdina vienu žodžiu – nenuspėjamas! Moters įprasta  darbo diena prasideda labai anksti ir baigiasi ganėtinai vėlai.

Tipinės dienos nebūna, bet kiekvieną dieną Dominyka stengiasi neapleisti šių jai svarbių gyvenimo sričių: šeimos, sporto ir darbo. O kadangi kiekviena jų reikalauja daug savęs atidavimo, Dominyka negali sau leisti stigti darbingumo, savimotyvacijos, energijos ir, žinoma, geros nuotaikos!

 

Sportuojantis vaikinasPaulius Jurėnas

Paulius – „Brasa Crossfit“ sporto salės įkūrėjas, pirmasis sertifikuotas „Crossfit“ treneris Lietuvoje ir  jau apie 20 metų aktyviai sportuojantis vyras! Pauliui fizinis aktyvumas – itin svarbi gyvenimo dalis. Sportas ir aktyvus gyvenimo būdas jam prilygsta puikiai savijautai bei geresnei nuotaikai. Paulius taip pat  tiki, kad sportas suteikia energijos siekti užsibrėžtų tikslų ne tik sporto salės erdvėje, bet ir už jos ribų!

Kadangi didžioji Pauliaus darbo dalis yra aktyvus judėjimas ir treniruočių vedimas kiekvieną dieną, jis jaučia poreikį skirti pakankamai laiko poilsiui, kokybiškam miegui, maistui ir streso kontroliavimui. Taip pat Paulius rūpinasi, kad  jo  mityba būtų papildyta mikroelementais ir kokybiškais maisto papildais.

 

Besilaukianti moterisMartyna Jančiauskienė

Martyna – būsimoji mama, kuriai jos sveikatos bei savijautos priežiūra tapo dar svarbesnė. Juk ji supranta, kad nėštumo metu jos organizme vykstantys įvairūs pokyčiai turi įtakos ir jos vaikelio sveikatai. Todėl rūpinantis ne tik savo, bet ir vaikelio sveikata, pasikeitė tam tikri jos įpročiai, gyvenimo būdas ir ji pradėjo atsargiau sekti savo mitybą, vartoti būtinus maisto papildus.

Žinoma, nėštumo metu Martyna jaučia stipresnį nuovargį dėl pasikeitusių kūno formų bei suprastėjusios miego kokybės. Todėl miegoti eina anksčiau, o dieną stengiasi patirti kuo mažiau streso, nepervargti. Tačiau vis dar 4–5 kartus per savaitę stengiasi sportuoti: lankyti nėštumo jogą, kineziterapijos užsiėmimus ir baseiną. Taip pat Martyna skundžiasi, kad nėštumo metu atsirado ir trumpalaikis atminties suprastėjimas – eidama į parduotuvę nusipirkti trijų produktų vakarienei, vis tiek kažkurį iš jų pamiršta. Už tai grįžta su ledų porcija!

info@benu.lt