Kūdikio dėžutė

Atkreipiame dėmesį, kad Kūdikio dėžutėje esančių produktų galiojimo laikas yra ribotas. Todėl prieš vartojant produktus svarbu patikrinti kiekvieno iš jų galiojimo laiką. Iškilus klausimams, taip pat jei atsiėmę dėžutę pastebėjote, kad dėžutėje esančių galiojimo laikas yra pasibaigęs, prašome nedelsiant  informuoti mus el. paštu kudikiodezute@benu.lt ir šių produktų nenaudoti.

BENU vaistinės klientams – kūdikio dėžutė dovanų!

Mes žinome, kad mažylio priežiūrai kiekviena mama ieško geriausių priemonių ir tinkamai jas išsirinkti ne visada yra  lengva. BENU vaistinėse galite pasikonsultuoti ir gauti geriausią patarimą, o pirkdami prekių, skirtų kūdikiams arba jų mamytėms  15 EUR ar daugiau, jūsų laukia dovana– BENU vaistinės kūdikio dėžutė!

Dovanos vertė daugiau nei 26 EUR!

Apsipirkimo metu gautą registracijos kvitą su unikaliu kodu užregistruokite dešinėje pateiktoje registracijos formoje per 14 dienų nuo jo gavimo dienos. Labai svarbu teisingai suvesti el. pašto adresą, nes į jį gausite patvirtinimo laišką apie sėkmingą registraciją, kurį reikės parodyti vaistinėje norint atsiimti kūdikio dėžutę.

Kūdikio amžius nėra ribojamas. Besilaukiančios mamos taip pat gali įrašyti numatomą kūdikio gimimo datą.

Pasiūlymas galioja perkant čiulptukus, žindukus, kramtukus, buteliukus, puodelius, gertuves, kūdikių servetėles ir sauskelnes, vaikišką kosmetiką, žindymo priemones, pientraukius, įdėklus į liemenėlę, nėščių ir žindančių moterų kosmetiką ir maisto papildus. Išvardintų prekių suma turi būti ne mažesnė kaip 15 EUR. Visą, akcijoje dalyvaujančių prekių sąrašą galite pamatyti čia.

Unikalus registracijos kvito numeris susideda iš dviejų raidžių ir septynių skaitmenų be tarpo.

Pasiūlymas galioja 2018 02 01 – 04 30. Dėžučių kiekis ribotas ir jų turinys gali skirtis. Dėžutę atsiimkite per 14 dienų nuo registracijos formos užpildymo.

Iškilus klausimams kreipkitės el. pašto adresu kudikiodezute@benu.lt

Jūsų lytis:*Vaiko gimimo data (diena / mėnuo / metai)
Tai yra mano pirmasis vaikas*

Vaistinės adresas*
Patvirtinti formą
Ačiū! Registracijos patvirtinimo laukite nurodytu el. paštu.