Sveikos odos institutas

Oda sudaro maždaug 15 proc. bendro kūno svorio. Tai didžiausias ir sunkiausias mūsų organas, saugantis organizmą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Todėl nuo mažens svarbu ugdyti įpročius, padedančius išlaikyti odą sveiką. 
 
Tačiau klinikiniai tyrimai rodo, kad beveik 50 proc. visuomenės pasireiškia padidėjęs odos jautrumas, o bent tam tikrą laikotarpį aknės sukeliamus vargus tenka išgyventi net apie 70 proc. gyventojų. Tiek kenčiantiems nuo odos ligų, tiek turintiems sveiką odą, būtina ją teisingai prižiūrėti ir pasirinkti individualiai tinkamus produktus. 
 
Tai, kas tinka Jūsų odai, geriausiai jaučiate Jūs, tačiau nustatyti odos tipą, patarti, kaip tinkamai ją prižiūrėti ir parinkti individualiai tinkamiausius produktus geriausiai padeda specialistas. 
 
BENU sveikos odos institutas
 
Per 150 visoje Lietuvoje „BENU vaistinėse“ dirbančių vaistininkų ir kosmetikos konsultantų išklausė specialų mokymų kursą ir yra pasiruošę suteikti profesionalias odos priežiūros konsultacijas. 
 
Odos priežiūros priemonių asortimentas – itin platus, todėl BENU sveikos odos instituto eksperto ženklelius segintys vaistininkai padės pasirinkti tinkamus produktus ir suteiks profesionalių odos priežiūros patarimų ne tik turintiems normalią odą, bet ir sergantiems tokiomis odos ligomis kaip aknė, rožinė ar atopinis dermatitas.
 
„BENU vaistinės“ iniciatyva įkurtas BENU sveikos odos institutas skatina lietuvius rūpinti odos sveikata ir išsiugdyti teisingus odos priežiūros įpročius. 
Profesionali veido odos analizė 

Tinkamas odos priežiūros priemonių pasirinkimas yra būtinas, norint išlaikyti odą sveiką bei gražią. Tai, kas tinka Jūsų odai, geriausiai jaučiate Jūs, tačiau nustatyti odos tipą, patarti, kaip tinkamai ją prižiūrėti ir parinkti individualiai Jūsų odos tipui tinkančius produktus gali BENU vaistinės kosmetikos konsultantas, atlikęs jūsų odos įvertinimą profesionaliu odos analizatoriumi.

Profesionalaus odos analizatoriaus pagalba bus nustatytas Jūsų odos tipas bei įvetinti šiai veido odos būklės kriterijai:

  • Veido odos drėgmės lygis;
  • Elastingumas;
  • Porėtumas;
  • Raukšlėtumas;
  • Paprastieji spuogai;
  • Kuperozės lygis;
  • Pigmentacija.

Veido odos profesionalę analizę kviečiame atlikti šiose BENU vaistinėse Kaune ir Vilniuje:

BENU vaistinė PC DOMUS PRO, Bieliunų g. 1, Vilnius;

BENU vaistinė PC OZAS, Ozo g. 18, Vilnius;

BENU vaistinė PC HYPER RIMI, Savanorių pr.  16, Vilnius;

BENU vaistinė PC RIMI, Jeruzalės g. 4, Vilnius;

BENU vaistinė PC HYPER RIMI (24/7), Žirmūnų g. 64, Vilnius;

BENU vaistinė PC PANORAMA, Saltoniškių g. 9, Vilnius.

BENU vaistinė PC MEGA, Islandijos pl.32, Kaunas;

BENU vaistinė PC SAVAS, Savanorių pr. 346, Kaunas;

BENU vaistinė PC MOLAS Baršausko g. 66a, Kaunas.

 
BENU sveikos odos instituto naujienos 
 
 
BENU sveikos odos instituto ekspertai
 
BENU sveikos odos instituto ekspertų komanda dirba visoje Lietuvoje, dvidešimtyje BENU tinklo vaistinių. Jas atpažinti padės specialūs lipdukai su projekto ženkleliu ant vaistinių durų.
 

BENU sveikos odos instituto ekspertų ieškokite šiose vaistinėse:

VILNIUS
Antakalnio g. 59, tel. (5) 2349173
Jeruzalės g. 4, PC „Rimi“, tel. (5) 2374547
Kedrų g. 4, PC „Hyper Rimi“, tel. (5) 2159366
Ozo g. 18, PPC „Ozas“
Saltoniškių g. 9, PC „Panorama“, tel. (5) 2720367
Santariškių g. 2, tel. (5) 2701257
Šeškinės g. 24, tel. (5) 2404256
Žirmūnų g. 2, PC IKI, tel. (5) 2750991
Žirmūnų g. 64, PC „Hyper Rimi“, tel. (5) 2788991, dirba visą parą
 
KAUNAS
Islandijos pl. 32, PC „Mega“, tel. (37) 239100
Savanorių pr. 346, PC „Savas“, tel. (687) 59876
Savanorių pr. 421, tel. (37) 706630
K. Baršausko g. 66A, PC „Molas“, tel. (37) 452482
Žemaičių g. 31/Savanorių pr. 66, tel. (37) 205796, dirba visą parą
ALYTUS
Ūdrijos g. 1/Naujoji g. 7E, PC „Hyper Rimi“, tel. (315) 56122
 
BIRŽAI
Vytauto g. 49, tel. (450) 31252
 
DRUSKININKAI
M. K. Čiurlionio g. 107, PC „IKI“, tel. (313) 49410
 
KLAIPĖDA
Taikos pr. 64/Baltijos pr. 24B, PC „Arena“, tel. (46) 300885
Dangaus g. 34, Slengiai, Klaipėdos raj., tel. (662) 09923
 
ŠILUTĖ
Lietuvininkų g. 30, tel. (441) 51100


BENU sveikos odos instituto ambasadoriai

Milda Darulienė
BENU vaistininkė
 
BENU vaistinės vedėja ir farmacinės veiklos vadovė. 1997 metais Kauno medicinos akademijoje įgijusi farmacijos specialybės magistro laipsnį, šioje srityje dirba jau 19 metų.  
 
„Vaistininkas dažnai būna antras žmogus po gydytojo arba pirmasis, į kurį kreipiamasi iškilus sveikatos problemoms. Dirbdama pastebiu, kad klientai vis dažniau nori profesionalių patarimų ne tik pirkdami vaistus, bet ir rinkdamiesi odos priežiūros priemones. 
 
Pati esu moteris ir mama, auginu dukterį ir tikiu, kad formuoti teisingus odos priežiūros įpročius svarbu nuo mažens, taip pat, kaip ir naudoti individualiai odai tinkamiausius produktus. Ne vienerius metus domiuosi odos priežiūros naujovėmis, todėl su džiaugsmu savo žinias perduosiu visiems, besikreipiantiems.“


Laura Malinauskienė 
Medicinos mokslų daktarė, gydytoja alergologė, klinikinė imunologė
 
Gydytoja alergologe ir klinikine imunologe dirba jau penkioliktus metus. Yra Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos sekretorė, aktyvi Lietuvos ir Europos alergologų ir klinikinių imunologų draugijų narė, daugiausia dirba alerginių odos ligų, ypač atopinio ir alerginio kontaktinio dermatitų srityse. Specialistė yra daugiau nei 100 mokslinių publikacijų, išspausdintų užsienio ir Lietuvos medicininiuose žurnaluose, autorė, stažavosi Belgijos, Ispanijos bei Švedijos universitetinėse ligoninėse.
 
„Kasdien į mane kreipiasi daugybė pacientų, kurie susiduria su įvairiomis sveikatos, taip pat odos problemomis. Svarbu, kad daugybė odos ligų yra siejamos su alergijomis, tačiau alergija ne visada yra pagrindinė odos ligos priežastis. Pagalba, galimybė išsiaiškinti tikrąsias ligos priežastis, teisingai parinktas gydymas ir akivaizdus jo poveikis – geriausi dalykai mano darbe. Nuostabu, kad kartais padėti žmogui neprireikia vaistų, o pakanka tinkamai parinktos dermakosmetikos.“
 


Simona Burbaitė
Tinklaraštininkė, modelis, „Mis Visata Lietuva 2013“
 
„Jokio makiažo nenaudojau iki 21-erių metų. Tačiau modelio darbas paskatino anksti pradėti domėtis, kaip išlaikyti odą ne tik gražią, bet visų pirma sveiką. Būtent subalansuota mityba, aktyvus gyvenimo būdas ir teisingi odos priežiūros įpročiai lemia, kad šiandien galiu džiaugtis sveika ir spindinčia oda. 
 
Tikiu, kad žmogaus grožį ir pasitikėjimą savimi pirmiausia lemia sveikata. Todėl jeigu mano patirtis ir patarimai įkvėps kitus pasitikėjimo savimi, būsiu jau vienu žingsniu arčiau savo didžiausios svajonės – būti sveikatos ir grožio ambasadore!“
 

 
Nadežda Jarušina 
Gydytoja dermatovenerologė, onkodermatologė
 
Odos gydymo ir puoselėjimo srityje dirba nuo 2007 metų. Gydytoja dalyvauja mokslinėje veikloje, stažavosi įvairiose Europos šalyse – Prancūzijoje, Vokietijoje, Portugalijoje, Čekijoje, Švedijoje ir kitose. Specialistė yra Lietuvos ir Europos dermatovenerologų draugijos, Lietuvos lazerinės medicinos draugijos narė bei Europos dermatologų sąjungos stipendininkė.
 
„Kiekvieno iš mūsų oda yra unikali, todėl ja rūpintis reikia individualiai.  Vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu su odos problemomis susiduria ir jų sukeliamą diskomforto jausmą patiria dauguma žmonių. Šiandien su problemine oda galima kovoti ne tik vaistais, bet ir dermatologiniais produktais.  Todėl noriu paskatinti gyventojus nebijoti kreiptis į specialistus, klausti jų patarimo ir daugiau dėmesio skirti tinkamai odos priežiūrai. Juk oda – mūsų sveikatos veidrodis.“
Jūratė Garbaravičienė
 
Medicinos mokslų daktarė, „Northway“ medicinos centro gydytoja dermatovenerologė
 
Gydytoja dermavenerologe dirba nuo 2007 metų, yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė. Gydytoja dalyvauja mokslinėje veikloje, medicininį ir mokslinį darbą dirbo J.W. Gėtės universitetinės ligoninės Dermatovenerologijos klinikoje Frankfurte. Aktyviai domisi ir kvalifikaciją tobulina lazerinės dermatologijos, fotodinaminės terapijos ir kitose odos priežiūros bei puoselėjimo srityse. 
 
„Odos grožio negalime atskirti nuo kūno sveikatos. Itin dažnai pirmieji sveikatos sutrikimų ženklai pasireiškia būtent ant odos. Todėl užuot maskavus odos problemas visų pirma būtina jas spręsti. Graži oda – pirmiausia sveikatos ženklas.
 
Džiaugiuosi, kad dirbdama dermatovenerologe galiu padėti visai šeimai – nuo mažiausio iki vyriausio.“
 

Nustatykite savo veido odos tipą. VEIDO ODOS TIPO NUSTATYMO TESTAS >>

 

Projekto partneris

 

BENU sveikos odos instituto ekspertai parengti bendradarbiaujant su projekto partneriu „La Roche-Posay“. 

Prancūzijoje „La Roche-Posay“ dermatologijos laboratorijos pagaminta kosmetikos produktų linija sukurta ypatingai jautriai, alergiškai ar ligų kamuojamai bet kurio amžiaus odai. Todėl šios linijos produktus visame pasaulyje rekomenduoja per 25 tūkst. dermatologų. Kuriant šią kosmetiką buvo atlikta per 4500 tyrimų, kuriuose dalyvavo apie 45 tūkst. pacientų.

„La Roche-Posay“ kosmetikos produktų pagrindinė sudėtinė dalis – terminis šaltinio vanduo, pasižymintis išskirtinėmis raminamosiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. „La Roche-Posay“ produktų galima įsigyti BENU tinklo vaistinėse visoje Lietuvoje. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Imuniteto stiprinimo maisto papildams iki -40% Preparatams nervinei įtampai slopinti iki -40% LIVSANE Grožio ir lieknėjimo maisto papildams iki -40% Nugalėk skausmą Mamos ir mažylio prekėms iki -50% Burnos priežiūros priemonėms iki -40% Virškinimo maisto papildams ir probiotikams iki -40% Nugalėk peršalimą!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt