Maisto papildai grožiui

Maisto papildai grožiui

Dažnas mūsų skundžiasi blyškia, jautria ar spuoguota oda, skilinėjančiais ir slenkančiais plaukais, lūžinėjančiais nagais, antsvoriu. Kaip kuo greičiau išspręsti šias problemas?

Odą, plaukus, nagus veikia įvairūs aplinkos faktoriai: saulė, valgymas, gėrimas, aplinkos teršalai, rūkymas ir, be abejo, naudojama kosmetika. Taip pat jūsų odos, plaukų, nagų būklė priklauso nuo amžiaus, genų, higienos, imuninės sistemos, kraujotakos, psichologinės būklės.

Mityba yra labai svarbi. Gera pilnavertė mityba, sudaryta iš šviežių neperdirbtų maisto produktų, yra esminė viso kūno sveikata. Subalansuota mityba lėtina odos senėjimo ir degeneracijos procesus. Reikėtų apriboti alkoholį, arbatą, kavą, cukrų, pieno bei mėsos produktus, vertėtų padidinti šviežių vaisių ir daržovių kiekį, gerti daugiau vandens, žolelių arbatų, atskiestų sulčių. Vartoti multivitaminų ir mineralų papildus. Rinkdamiesi maisto papildus, atkreipkite dėmesį, ar juose yra vitaminai A, C ir E, selenas, cinkas. Dėl vitamino A trūkumo oda tampa sausa ir šiurkšti. Vitaminai A ir C sustiprina odą, vitaminas E ir cinkas  paspartina gijimą (aknė, egzema). Silpnai augantys plaukai ir išblyškusi jų spalva taip pat rodo cinko trūkumą. Plaukų slinkimas gali būti susijęs su įvairių maisto medžiagų trūkumu, ypač geležies, vitaminų B1 ir C, amino rūgšties, lizino.

Dar vienas labai svarbus dietos (gal mitybos, ne dietos?) komponentas yra Omega 3. Būtinieji riebalai palaiko ląstelių membranų vientisumą ir minkštumą. Ypač svarbus Omega 3 ir Omega 6 balansas. Šiuolaikinis maistas smarkiai stokoja Omegos 3, ko pasėkoje ląstelių membranos kietėja, sutrinka pralaidumas į ląstelę ir iš jos. Ląstelės negali sulaikyti pakankamo kiekio vandens ir tampa ne tokios putlios. Oda, plaukai tampa sausi, lūžinėjantys. Dar daugiau, dietos, kurių sudėtyje yra didelis kiekis Omega 3 riebalų, skatina svorio metimą. Tad jūsų mityba turi būti praturtinta būtinaisiais riebalais turtingais produktais kaip žuvis, arba kiekvieną dieną papildomai vartokite žuvų taukus.

Norintiems padailinti savo kūno formas vertėtų žinoti, kad chromas stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje, padeda kontroliuoti svorį. B grupės vitaminai, vitaminas C ir magnis gliukozę paverčia energija, o ne riebalais.

Norite turėti sveiką odą, reikėtų pasirūpinti ir virškinimo traktu bei kepenimis. Dauguma odos problemų yra dėl virškinamojo trakto sutrikimų. Vartokite neperdirbtus maisto produktus, daug skaidulų, nepamirškite ir gerųjų bakterijų papildų.

Grįžti |
Pasidalinti
Magniui iki -50% Mamai ir mažyliui Jūsų grožiui Slaugos prekių pasiūlymas LIVSANE mėnuo Mokėkite su MoQ! Magniui iki -50% Mamai ir mažyliui Jūsų grožiui Slaugos prekių pasiūlymas LIVSANE mėnuo Mokėkite su MoQ!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt