Nepamirškite kelioninės vaistinėlės!

Paskelbta - 01.08.2014, Atnaujinta - 22.07.2016
Nepamirškite kelioninės vaistinėlės!

Pakuojant lagaminą, kuprinę kelionei ar išvykai turėtume atrasti vietos ir iš anksto sukomplektuotai kelioninei vaistinėlei.

Vaistinėlės sudėtis turėtų priklausyti nuo to, kur ruošiatės keliauti, koks ten klimatas, kelionės pobūdis bei kokia jūsų sveikatos būklė. Pirmiausia, vaistinėlėje privalo atsidurti Jums būtini vaistai, kuriuos paskyrė gydytojas - apskaičiuojant, kiek jų reikės kelionės metu bei pasiimant kiek daugiau atsargai. Taip patvisada pravartu turėti vaistų nuo skausmo, temperatūros, pykinimo, viduriavimo, vidurių užkietėjimo. Svarbu nepamiršti ir vaistų nuo alergijos, nes nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo alergijos simptomų, ypač valgant egzotiškus valgius, liečiant augalus ar įkandus vabzdžiams. Papildomai galite įsidėti pleistrų, tvarsčių, dezinfekcinį skystį, jei reikia - repelentą, saulės kremą. Pasiruoškite kelionei tinkamai, sugrįžkite su gražiais įspūdžiais!

Grįžti |
Pasidalinti
Grožio savaitgaliai 3 žingsniai - ir visa šeima sveika! Gerai savijautai Jautriai ir raustančiai odai Mamai ir mažyliui Maisto papildams lieknėjimui ir sportui iki -30% Maisto papildams grožiui iki -40% Sumažintos receptinių vaistų širdžiai kainos Preparatams regėjimui iki -30% Rinkis geriausią aptarnavimą! Pirk BLEND-A-DENT ir laimėk! Grožio savaitgaliai 3 žingsniai - ir visa šeima sveika! Gerai savijautai Jautriai ir raustančiai odai Mamai ir mažyliui Maisto papildams lieknėjimui ir sportui iki -30% Maisto papildams grožiui iki -40% Sumažintos receptinių vaistų širdžiai kainos Preparatams regėjimui iki -30% Rinkis geriausią aptarnavimą! Pirk BLEND-A-DENT ir laimėk!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt