Sveikas!

22.12.2016 2 komentaras

Viens, du, trys, pradedu gyventi sveikai. Bet juk taip nebūna! Negali taip imti ir iš niekur nieko pradėti gyventi sveikai. Tai nenatūralu, priešinga mūsų prigimčiai. Reikia progos, kokio nors kumštelėjimo į šoną, įkvėpimo, kartais net skaudaus paties organizmo spyrio…

Ir apskritai – kas yra ta sveika gyvensena? Ar rytais palįsdamas po kontrastiniu dušu, pusryčiams rinkdamasis natūralų jogurtą, varškę, į darbą eidamas pėstute jau esu sveikuolis? Kas yra sveika, o kas – ne? Kur ta riba?

Iš tiesų, su savimi sąžiningas kūnas žino visus atsakymus ir puikiai gali patarti mums pats. Jis pasakys ir kaip, ir kada, ir kiek, parodys, nuo ko pradėti, paaiškins, kuo pasitikėti ir ko vengti. Nukrypus nuo „doros“ kelio, greičiausiai, net pamėtės vieną kitą įspėjamąjį ženklą.

Tačiau sunkiausia – pradėti jo klausyti. Mūsų tinklaraštis skirtas tam, kad paskatintume klausytis savo organizmo, kad sustiprintume ir išgrynintume jo balsą. Kad įkvėptume ne tik kalbėti, domėtis sveika gyvensena, bet ir įsileisti ją į savo kasdienybę. Natūraliai, lengvai, be didelės prievartos, atsisakymų ir aukojimų. Nepastebimai, bet patikimai.

Pasakodami istorijas, pažindindami su naujais veidais, dalinsime įkvėpimą, patarimus, vis švelniai kumštelėdami skatinsime, kad tu ir tavo kūnas taptumėte viena sėkminga komanda. Ir gal vieną dieną net nepastebėsi, kaip sveika gyvensena apsigyvens tavo namuose, tavo šeimoje, tavo artimųjų rate.

To tau ir linkime!

Atgal |
Pasidalink

Užduok klausimą

  Arvydas kovo 25 d.

  Benu puslapyje ieškojau vaistinės parduodamų prekių asortimento gal 10 min.Kažkaip neradau.Kur jis yra?
  Su vaistų ir papildų pavadinimais ir kainomis?

   BENU vaistininkė kovo 27 d.

   Sveiki, Arvydai. Ačiū už klausimą. Šiuo metu „BENU vaistinė“ neteikia el. parduotuvės paslaugos. Tad ir prekių asortimento su kainomis tinklapyje nėra. Tačiau mielai suteiksime jus dominančią informaciją – parašykite el. paštu info@benu.lt arba asmeninę žinutę „BENU Facebook“ paskyroje. Lauksim!

Palik savo komentarą