Laimėkite ORAL-B elektrinį dantų šepetėlį!

Paskelbta - 01.04.2019, Atnaujinta - 01.04.2019

Pasiūlymas galioja balandžio mėnesį.

Akcijos „ Pirk bent vieną Oral-B dantų pastą ir LAIMĖK“ rengimo sąlygos:

1.      AKCIJOS ORGANIZATORIUS IR KOORDINATORIUS

1.1  Akcijos užsakovas ir prekių platintojas yra UAB „Sanitex“, toliau tekste „Užsakovas“.

1.2 Užsakovo vardu ir atstovaudamas jo interesus su Akcija susijusius veiksmus vykdo koordinatorius UAB „TOTEM promo“ , toliau tekste – „Organizatorius“.

2.      AKCIJOS VIETA

2.1.Akcijos vykdymo vietos yra BENU tinklo vaistinės, esančios Lietuvos teritorijoje, kuriose prekiaujama Akcijos produktais.

3.      AKCIJOS TRUKMĖ

3.1.Akcija vyksta nuo 2019 m. Balandžio 1 d. (pirmoji Akcijos diena) iki 2019 m. Balandžio 30 d. (paskutinė Akcijos diena).

3.2.Akcijos prekės gali būti parduodamos ir iki šiose taisyklėse nurodytos datos ar po jos, tačiau jų įsigijimas nesuteikia teisės dalyvauti Akcijoje.

4.      AKCIJOS DALYVIAI

4.1.Akcijoje turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, sulaukę 18 metų ir vyresni, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje ir Akcijos laikotarpiu (nuo 2019 04 01 iki 2019 04 30)  įsigiję bent 1 (vieną) iš BENU vaistinių tinkle parduodamų „Oral-B“ dantų pastos produktų.

4.2.Akcijoje negali dalyvauti UAB „Sanitex“ ir UAB „Totem promo“ darbuotojai.

4.3.Akcijoje dalyvauja tik tie asmenys, kurie registravo savo pirkimo kvito numerį internetinėje svetainėje: www.protingaspasirinkimas.lt

5.      PRIZŲ FONDAS

5.1.Prizų fondas – Oral-B PRO 2000 dantų šepetėlis . Prizų fonde – trys vienetai prizų (3 laimėtojai).

6.      DALYVAVIMO SĄLYGOS

6.1.Asmenys, norintys dalyvauti Akcijoje ir laimėti vieną iš Akcijos prizų, privalo atitikti šių taisyklių 4 punkte aptartas sąlygas ir Akcijos metu įsigyti bent vieną Akcijos produktą.

6.2.Asmenys, pirkę „Oral-B“ dantų pastas iš nurodyto sąrašo (Priedas Nr. 1.) ir tik užregistravę pirkimo kvitą tinklalapyje www.protingaspasirinkimas.lt , dalyvauja žaidime.

6.3.Vienas dalyvis gali dalyvauti Akcijoje neribotą kiekį kartų, kiekvieną kartą įsigydamas bent vieną Akcijos produktą ir užregistruodamas savo pirkimo kvitą nurodytame tinklalapyje.

6.4.Jei prizo laimėtojas atsiimant prizą negali pateikti pirkimo kvito, kurį registravo tinklalapyje www.protingaspasirinkimas.lt, prizas negalės būti išduotas.

7.      AKCIJOS EIGA, LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS

7.1.2019 m. Gegužės 4 dieną bus išrinkti laimėtojai, atitinkantys 4 ir 6 skyriuje aprašytas sąlygas.

7.2.Remiantis atsitiktinumo principu, bus nustatyti 3 (trys) laimėtojai, kuriems atiteks 5 punkte nurodyti prizai.

8.      LAIMĖTOJŲ SKELBIMAS

8.1                   Su Akcijos laimėtojais, kurie yra davę sutikimą jų duomenis naudoti rinkodaros tikslais, Koordinatorius susisieks asmeniškai telefonu arba elektroniniu paštu. Laimėtojų kvitų numeriai taip pat bus paskelbti interneto svetainėje www.protingaspasirinkimas.lt

9.      PRIZŲ ATSIĖMIMAS

9.1.Apie laimėjimą visi laimėtojai bus informuojami registracijos anketose nurodytais el. pašto adresais arba nurodytu telefonu.

9.2.Atsiimant prizą, reikės pateikti pirkimo kvitą, su kuriuo buvo pirktos Akcijoje dalyvaujančios prekės. Tai padaryti Laimėtojas turės iki 2019 m. Gegužės 15 d.

9.3.Laimėtas prizas ne Vilniaus mieste bus pristatomas tiesiai laimėtojui į namus. Prieš pristatant prizus laimėtojas privalo atsiųsti geros kokybės ( aiškiai matomas čekio numeris, data, parduotuvės pavadinimas ir pirktas Žaidime dalyvaujantis produktas) čekio kopiją el. paštu loterija@totempromo.lt.

9.4.Kurjerio pristatymo paslaugų išlaidas padengia Akcijos Organizatorius.

9.5.Vilniuje gyvenantys dalyviai atsiimti prizus gali atvykę adresu Subačiaus g. 23, Vilnius darbo dienomis nuo 11:00 iki 16:00. Atsiimant prizus privaloma pateikti laimėjimą įrodantį čekį. Čekis bus grąžinamas atgal laimėtojui.

9.6.Jeigu laimėtojas, atvykęs atsiimti prizo, negali pateikti Žaidimo taisykles atitinkančio pirkimo čekio, arba jei kyla įtarimų dėl jo tikrumo, prizas laimėtojui neatiduodamas ir pretenzijos iš jo nepriimamos.

9.7.Visi prizų perdavimai įforminami prizo įteikimo aktu.

9.8.Laimėti ir neatsiimti prizai perduodami Žaidimo Užsakovui.

9.9.Akcijos rengėjai neatsako už galimus prizo laimėtojo nuostolius, patirtus naudojant prizą.

9.10. Prizas nekeičiamas į kitą prizą ar grynuosius pinigus.

Akcijos rengėjai neatsako už Akcijos dalyvio pašalinimą iš lošimo ir prizo neišdavimo, jei Akcijos dalyvis nesilaiko šių taisyklių, jo pateikta informacija yra neteisinga ar netiksli.

Grįžti |
Pasidalinti
Antrai kosmetikos prekei -50% Laimėkite ORAL-B elektrinį dantų šepetėlį! Gerai savijautai Dezodorantams ir antiperspirantams -30% Virškinimo maisto papildams iki 50% Grožiui ir lieknėjimui Sumažintos receptinių vaistų širdžiai kainos Pėdų ir nagų priežiūros priemonėms iki -30% Rinkis geriausią aptarnavimą! Antrai kosmetikos prekei -50% Laimėkite ORAL-B elektrinį dantų šepetėlį! Gerai savijautai Dezodorantams ir antiperspirantams -30% Virškinimo maisto papildams iki 50% Grožiui ir lieknėjimui Sumažintos receptinių vaistų širdžiai kainos Pėdų ir nagų priežiūros priemonėms iki -30% Rinkis geriausią aptarnavimą!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt