LIVSANE

BENU Vaistinė

 
BENU vaistinių tinklas - vienas didžiausių vaistinių tinklų Baltijos šalyse. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikia daugiau nei 230 BENU vaistinių, iš jų daugiau nei 80 - Lietuvoje. 
 
BENU vaistinių tinklas, tai europietiškas vaistinių tinklas. BENU vaistines taip pat galima rasti Čekijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Vengrijoje. Visoje Europoje veikia apie 700 BENU vaistinių, kuriose daugiau nei 5300 vaistinių darbuotojų per metus aptarnauja apie 42 milijonus klientų. 
 
BENU vaistinių tinklą Baltijos šalyse valdo įmonių grupė Tamro Baltics, kuri yra vienos  didžiausios Europoje farmacijos produktų platintojos, PHOENIX group, dalis.
 

BENU vertybės

 
Mes siūlome išskirtinę BENU prekių ženklo patirtį bei jaukią aplinką. Siekiame, kad apsilankę mūsų vaistinėse lankytojai jaustųsi saugūs ir  patekę į geras rankas. Profesionalumas, draugiškumas, naujumas, inovatyvumas ir įsipareigojimai – penkios vertybės, kurios yra  BENU vaistinių veiklos pamatas.
 

Kodėl BENU?

 
BENU vardas vaistinių tinklui pasirinktas dėl kelių priežasčių. Visų pirma, šį pavadinimą lengva atsiminti ir ištarti skirtingose Europos šalyse. 
 
Antroji priežastis - tai simbolinė pavadinimo reikšmė. Egiptiečių mitologijoje, Benu yra paukštis, sukūręs save iš liepsnos, degusios ant šventojo krūmo. Paukštis Benu tai gyvenimo, energijos ir inovatyvumo simbolis. Būtent šie simboliai atspindi tai, ką mes darome dėl savo klientų visoje Europoje. 
Rankų valiklis „Rankų sanitaras“ Profesionalumas prasideda nuo dėmesio kiekvienam klientui TENA, SENI, ABENA slaugos prekėms -20% Maisto papildams virškinimui ir probiotikams iki -30% Nuo alergijos Imunitetui ir gerai savijautai Gerai savijautai Vaistinių darbo laikas karantino metu 15% sumažinome receptinių vaistų širdžiai kainas
Visi pasiūlymai
info@benu.lt