Pirmoji pagalba

BENU Vaistinės klientai gali rinktis iš plataus nuosavo prekinio ženklo – LIVSANE – produktų asortimento. LIVSANE produktai BENU Vaistinėse pasirodė 2017-ųjų metų pabaigoje. Šių produktų pakuotės yra sukurtos taip, kad produktai būtų ne tik lengvai atpažįstami, bet ir vartotojai galėtų lengvai orientuotis produktų gausoje tarp skirtingų kategorijų. Visi LIVSANE produktai yra pagaminti Vokietijoje, patikimi ir kokybiški, o jų saugumą garantuoja visuotinai pripažinti standartai. LIVSANE – tai SVEIKATOS PRODUKTAI JUMS IR JŪSŲ ŠEIMAI!

LIVSANE UNIVERSALŪS PLEISTRAI atsparūs vandeniui ir nešvarumams, hipoalergiški, pagaminti iš orui laidžios medžiagos, be latekso. Galima įsigyti karpomų pleistrų ir pleistrų juostelėmis.

LIVSANE PLEISTRAI JAUTRIAI ODAI laidūs orui, hipoalergiški, nuplėšiami be skausmo, be latekso. Galima įsigyti karpomų pleistrų ir pleistrų juostelėmis.

LIVSANE PLEISTRŲ JUOSTELĖS PIRŠTAMS puikiai prisitaiko, itin lipnūs, galima sukryžiuoti, yra laidūs orui, elastingi ir patvarūs.

LIVSANE ANTIBAKTERINIŲ PLEISTRŲ JUOSTELĖS padengtos antibakteriniu sidabru, naudojamos tvarstymui. Juostelės yra atsparios vandeniui, laidžios orui, hipoalergiškos ir be latekso.

LIVSANE CHIRURGINĖ JUOSTA atspari vandeniui ir nešvarumams, permatoma, elastinga ir tvirta, hipoalergiška, be latekso, lengvai nuplėšiama.

LIVSANE PLEISTRAI JUOSTELĖMIS VAIKAMS, kurių rinkinį sudaro 20 vientų metalinėje dėžutėje. Šie patikimi lipnūs pleistrai yra atsparūs vandeniui ir nešvarumams, be latekso, hipoalergiški ir lengvai nuplėšiami.

Antrai kosmetikos prekei -50% TOP dovanų idėjos Antram maisto papildui -60% Gerai savijautai Oras visada puikus, kai jautiesi sveikas! 15% sumažinome receptinių vaistų širdžiai kainas Naktį miegok - ne avis skaičiuok! Nemokama genetinė konsultacija PADOVANOK VAIKUI GALIMYBĘ
Visi pasiūlymai
info@benu.lt