• 0
-30%
 • Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
  Baboo įklotai į liemenėlę N60 Baboo įklotai į liemenėlę N60
  0 Atsiliepimai

  Baboo įklotai į liemenėlę N60

  Medicinos priemonė
  Baboo vienkartiniai įklotai į liemenėlę yra sukurti būti patogūs kompanionai pradedančiai maitinti krūtimi mamai.
  6,99 4,89
  Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.
  Kiekis pakuotėje: 60
  Aprašymas

  Baboo vienkartiniai įklotai į liemenėlę yra sukurti būti patogūs kompanionai pradedančiai maitinti krūtimi mamai. Tam, kad sukurti ką kiekviena moteris būtų laiminga naudoti, buvo atlikti tyrimai įvairiose šalyse aplink pasaulį apie mamos poreikius, kas stipriai prisidėjo prie galutinio įkloto į liemenėlę sukūrimo.

  • Baboo vienkartiniai įklotai yra mažiau negu 1mm plonumo ir optimalaus 13cm skersmens. Įklotai susideda iš 5 apsauginių sluoksnių, kad jaustųsi patogiai ir apsaugotų nuo nutekėjimo.
  • Viršutiniai ir apatiniai sluoksniai pagaminti iš lengvai kvėpuojančios medžiagos, kad būtų išvengta odos dirginimo. Visi sluoksniai taip pat turi subtilią šilkinę tekstūrą aukščiausiam jūsų komfortui.
  • Korio tipo paviršius užtikrina greitą sugėrimą iki 100ml ir pilną apsaugą nuo pratekėjimo, dieną ar naktį.
  • Dviguba Velcro užsegimo sistema užtikrina tvirtą prisegimą prie drabužių ir sustabdo bet kokį judėjimą, kol miegosite.
  • Būsite nustebinti sužinoję, kad Baboo įklotai bus visiškai nepastebimi po jūsų drabužiais, netgi kai dėvėsite patį ploniausią liemenuką.
  • Pakuotėje yra 60 įklotai.
  Skaityti daugiau
  Naudojimas

  Baboo vienkartiniai įklotai į liemenėlę.

  NAUDOJIMAS: Laikykite sausoje, vėsioje, vaikui nepasiekiamoje vietoje. Patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių.

  Daugiau informacijos www.baboo.baby. Kilmės šalis – Kinija. Importuotojas – UAB Sentija, Tuskulėnų 13A-22, Vilnius, Lietuva, [email protected]

  Skaityti daugiau
  Papildoma informacija
  Prekinis ženklasBABOO
  Kiekis pakuotėje60
  Susiję straipsniai

  Jūsų krepšelis

  Viso:

  Į krepšelį