Eksperimentas: SAULĖ

BENU vaistinės Sveikos odos institutas pristato projektą – EKSPERIMENTAS: SAULĖ

Dažnai saulėje elgiamės neatsargiai ir tinkamai nesaugome savo odos nuo kenksmingų UV spindulių. O apie saulės keliamą pavojų dažniausiai susimąstome tik tada, kai susergame patys arba suserga mūsų artimieji. Tačiau savo didžiausiu turtu – oda, reikia rūpintis nuolat, o ne tik pastebėjus pirmuosius ligos požymius.

Šiuo metu BENU Sveikos odos institutas vykdo eksperimentą, kurio metu atskleidžiamas tikrasis saulės poveikis odai. Nors saulės keliama žala ne visada yra matoma plika akimi, tai nereiškia, jog kremas nuo saulės mums nėra reikalingas.

 

Per 150 visoje Lietuvoje BENU vaistinėse dirbančių Sveikos odos instituto vaistininkų ir kosmetikos konsultantų išklausė specialų mokymų kursą ir yra pasiruošę suteikti profesionalias odos priežiūros konsultacijas. 

Odos priežiūros priemonių asortimentas – itin platus, todėl BENU sveikos odos instituto eksperto ženklelius segintys vaistininkai padės pasirinkti tinkamus produktus ir suteiks profesionalių odos priežiūros patarimų ne tik turintiems normalią odą, bet ir sergantiems tokiomis odos ligomis kaip aknė, rožinė ar atopinis dermatitas.

„BENU vaistinės“ iniciatyva įkurtas BENU sveikos odos institutas skatina lietuvius rūpinti odos sveikata ir išsiugdyti teisingus odos priežiūros įpročius.

info@benu.lt