• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

FUTURO kelio įtvaras Moisture Control, M dydis, N1

Medicinos priemonė
49,19
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.
Kiekis pakuotėje: 1
Aprašymas

Kol sportuojate su „FUTURO™ Sport Moisture Control Knee Support“, šis sportui skirtas įtvaras palaiko Jūsų traumuoto kelio šilumą ir didina lankstumą, leisdamas drėgmei išgaruoti, kad oda jaustųsi patogiai. Dėl pritaikytos konstrukcijos ir reguliuojamų funkcijų prilaiko taip, kaip reikia būtent Jums, ir leidžia judėti kuo įprasčiau. Kartais viskas, ko reikia, kad liktumėte žaidime – tai šiek tiek papildomos pagalbos, taigi pasikliaukite „FUTURO™ Sport Moisture Control Knee Support“ suteikiamu patogumu, padėsiančiu Jums išlikti konkurencingais.

Skaityti daugiau
Naudojimas

1. atsekite ir užsekite visus diržus ir užsegimus. Uždėkite platesnį įtvaro kraštą išilgai šlaunies, kai dedate girnelės žiedą ant kelio girnelės.

2. Užfiksuokite viršutinį įtvaro užsegimą šlaunies apačioje, o apatinį užsegią užsekite už blauzdos.

3. Perkiškite galinius diržus per sagtis ir užverškite. Reguliuokite visus užsegimus tol, kol įtvaras laikysis tvirtai, bet patogiai.

4. Sureguliuokite ir užverškite priekinius diržus, kad jie laikytųsi tvirtai, bet patogiai. Įsitikinkite, kad šoniniai įtvirtinimai yra išilgai vidurio linijos iš abiejų kojos pusių. Nuimkite įtvaro įtvirtinimus. Prieš skalbiant, susekite visus diržus ir įtvirtinimo detales. Skalbkite rankomis švelniu muilu šiltame (ne karštame) vandenyje. Gerai išskalaukite ir išdžiovinkite.

NEGALIMA: skalbti skalbimo mašina, džiovinti džiovyklėje, sausai valyti, naudoti baliklį arba audinių minkštiklį.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklas3M
Kiekis pakuotėje1
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse