• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

FUTURO riešo įtvaras SPORT

Medicinos priemonė
17,69
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.
Kiekis pakuotėje: 1
Aprašymas

Sustiprinkite silpnus sąnarius su „FUTURO™ Wrist Support Strap“ raiščiu. Pagamintas iš suspaudžiančių audinių derinio, šis riešo raištis apriboja Jūsų judesius saikingai prilaikydamas, tuo pačiu metu putplasčio pagalvėle suteikdamas apsaugą nuo smūgio. Šis raištis lengvai, greitai ir saugiai apvyniojamas aplink riešą, o dėl reguliuojamų funkcijų galima individualiai pritaikyti suspaudimo lygį. Ar žaidžiate krepšinį, ar intensyviai treniruojatės, kad galėtumėte pasiekti geriausių rezultatų - naudokitės „FUTURO™ Wrist Support Strap“ raiščiu. Raiščio konstrukcija leidžia pritaikyti saikingo suspaudimo ir prilaikymo lygius. Nesudėtingai naudojama apvyniojama konstrukcija su dvigubais diržais individualiam pritaikymui. Putpasčio pagalvėlė raminančiam patogumui. Universalus, nes galima dėti ant abejų riešų. PERSPĖJIMAS: šiame gaminyje yr agamtinio kaučiuko latekso, kuris gali sukelti alergines reakcijas.

Skaityti daugiau
Naudojimas

1. Atsekite pagrindinį ir antrąjį diržus. Padėkite pagalvėlę ant delno pagrindo ten, kur susilenkia sąnarys. Apvyniokite ir užsekite pagrindinį diržą.

2. Apvyniokite antrą diržą ir užsekite. Reguliuokite, kol pasieksite pageidaujamą pritaikymo lygį. Prieš skalbiant užsekite diržus. Skalbkite rankomis švelniu muilu šiltame (ne karštame) vandenyje. Gerai išskalaukite ir išdžiovinkite.

NEGALIMA: skalbti skalbimo mašina, džiovinti džiovyklėje, sausai valyti, naudoti baliklį ar audinių minkštiklį.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklas3M
Kiekis pakuotėje1
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse