• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

FUTURO stabilizuojantis kulkšnies įtvaras, M dydis, N1

Medicinos priemonė
20,39
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

Kiekis pakuotėje: 1
Aprašymas

Kartais viskas, ko reikia, kad liktum žaidime – tai šiek tiek pagalbos. Tvirtos konstrukcijos, su stipriais šoniniais stabilizatoriais, „FUTURO™ Performance Ankle Stabilizer“ prilaiko ir suteikia stabilumo, kurio reikia, kad išliktumėte konkurencingi aikštelėje ir sporto salėje. Reguliuojami dirželiai leidžia pritaikyti dydį, o orui laidžios medžiagos – užtikrina komfortą. Pasitikėkite, kad „FUTURO™ Performance Ankle Stabilizer“ įtvaras prilaikys, kol užsiimsite mėgstama veikla. Saikingai stabilizuojanti konstrukcija leidžia reguliuoti suspaudimo prilaikymo ir šilumos sulaikymo lygius. Dėl reguliuojamų funkcijų pėdos skliautas pakeliamas ir prilaikomas. Šoniniai stabilizatoriai riboja judėjimą į šonus. Padeda prilaikyti sustingusias, skaudančias ar traumuotas kulkšnis. Dėl orui laidžios drėgme praleidžiančios konstrukcijos oras cirkuliuoja ir padeda išlaikyti sausą odą. Patogus dizainas- galima nešioti ant abiejų kulkšnių. Jog būtų patogu, po įtvaru mūvėkite kojinę. Dydis - reguliuojamas. Spalva juoda.

Skaityti daugiau
Naudojimas

1. Atsekite visus užsegimus ir įkiškite pėdą į įtvarą. Perkiškite viršutinį dirželį per sagtį, patraukite ir užsekite. Turėtumėte jausti, kad įtvaras laiko tvirtai, bet patogiai.

2. Traukite kairįjį pėdos dirželį aukštyn ir per pėdos viršų, užsegdami priešingoje kulkšnies įtvaro pusėje.

3. Laikykitės tų pačių instrukcijų su dešiniuoju dirželiu. Reguliuokite abu dirželius, kol pajusite, kad įtvaras apspaudžia pėdą tvirtai, bet patogiai.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklas3M
Kiekis pakuotėje1
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse