• 0
-50%
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Livsane anglies kapsulės N30 Livsane anglies kapsulės N30 Livsane anglies kapsulės N30
0 Atsiliepimai

Livsane anglies kapsulės N30

Maisto papildas
Akcija tik registruotiems klientams
4,99
2,50
Akcija tik registruotiems klientams
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.
Forma: Kapsulės
Kiekis pakuotėje: 30
Aprašymas

Medicininė priemonė su medicinine anglimi gydyti viduriavimui ir apsinuodijimui maistu, sunkiaisiais metalais bei vaistams. Viduriavimą sukeliančios bakterijos ir toksinės medžiagos yra fiziškai surišamos ir nukenksminamos bei pašalinamos iš organizmo kartu su medicinine anglimi. Dėl to gali gerokai greičiau išnykti simptomai. Visiškai natūralios veikliosios medžiagos. Tinka nėščioms, žindančioms moterims ir vaikams nuo 12 metų. Be glitimo ir laktozės.

ATSARGUMO PRIEMONĖS IR ĮSPĖJIMAI: netinka vaikams iki 12 metų. Anglies kapsulių negalima vartoti, jei padidėjęs jautrumas aktyvintai angliai ar kitoms sudedamosioms dalims. Aktyvintos anglies nevartoti pasibaigus ant pakuotės nurodytam galiojimo laikui.

Ypatingas atsargumas būtinas, kai anglies kapsulės vartojamos šiais atvejais: viduriuojant kylant temperatūrai, apsinuodijus ardančiomis medžiagomis ir pesticidais. Anglies kapsulių nereikia vartoti apsinuodijus ardančiomis medžiagomis (stipriomis rūgštimis ar kaustinės sodos tirpalu), nes jos gali trukdyti atlikti diagnostines procedūras, tokias kaip esofagoskopija ir gastroskopija.

Anglies kapsulių nereikia vartoti kartu su kitais medicininiais produktais, nes jų poveikis gali susilpnėti. Medicininė anglis gali sąveikauti su geriamaisiais kontraceptikais. Todėl gydymo metu reikia rinktis alternatyvias ir saugias kontraceptines priemones. Informuoti gydytoją ar vaistininką, jei vartojate, neseniai vartojote ar ketinate vartoti kitus medicininius preparatus.

Jei nutraukiate kapsulių vartojimą ar norite anksčiau baigti gydymą, simptomai gali atsinaujinti.

NEPAGEIDAUJAMAS POVEIKIS, susijęs su anglies kapsulių vartojimu, iki šiol nepastebėtas. Pastebėjus nepageidaujamą poveikį, pasakyti gydytojui arba vaistininkui. Suvartojus itin dideles dozes, pavyzdžiui, rekomenduojamas apsinuodijus, atskirais atvejais galimas vidurių užkietėjimas ar žarnų nepraeinamumas. To galima išvengti vartojant vidurius laisvinančias druskas.

Laikyti sausoje vietoje 25°C ar žemesnėje temperatūroje.

Skaityti daugiau
Naudojimas

Suaugusiesiems ir vaikams nuo 12 metų: 3–4 kapsules, kurių kiekvienoje yra 200 mg aktyvintos anglies, per dieną. Jei reikia, dienos dozę galima didinti iki 5 kapsulių. Viduriuojant, kapsules vartoti tol, kol žarnyno veikla taps normali. Jei gydymas nepadėjo per tris dienas, kreiptis į gydytoją. Apsinuodijus, dozę nedvejojant galima didinti iki 50 kapsulių, maišant ją su vandeniu iki košės konsistencijos. Tokiu atveju rekomenduojama po 30–60 minučių vartoti vidurius laisvinančias druskas.

Skaityti daugiau
Sudėtis

Sudedamosios dalys: aktyvinta anglis, chlorofilų vario kompleksai, titano dioksidas, hipromelozė.

 

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasLIVSANE
FormaKapsulės
Kiekis pakuotėje30
Amžiaus grupėPaaugliams, Suaugusiems, Senjorams
Amžiaus limitasnuo 12
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse
Svarbu
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.