• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
1 Atsiliepimai

Simetigast Forte Baby aviečių skonio geriamieji lašai 30 ml

Medicinos prekė
Preparato sudėtyje esantis simetikonas veiksmingai sumažina žarnyne susidarančių dujų burbuliukų sienelių paviršiaus įtempimą, tuo palengvindamas jų susiliejimą ir skilimą.
3,81
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

Forma: Lašai
Kiekis pakuotėje: 1
Kiekis: 30ml
Aprašymas

Preparato sudėtyje esantis simetikonas veiksmingai sumažina žarnyne susidarančių dujų burbuliukų sienelių paviršiaus įtempimą, tuo palengvindamas jų susiliejimą ir skilimą. Tai pagerina dujų išsiskyrimą ir sumažina skausmą sukeliantį įtempimą žarnyne. Išgertas simetikonas nėra absorbuojamas iš virškinamojo trakto ir visiškai nepakitusia forma pašalinamas su išmatomis.

Simetigast Forte Baby yra skirtas kūdikiams nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 12 metų, siekiant sumažinti tokius simptomus, kaip diegliai, dujų kaupimasis, pilvo pūtimas, raugėjimas ir nevirškinimas, atsiradusius dėl dujų kaupimosi virškinamajame trakte.

Padeda parengiant kūdikius ir vaikus iki 12 metų diagnostiniams pilvo ertmės tyrimams, pavyzdžiui, rentgeno ar ultragarsiniam tyrimui, gastroskopijai ir duodenoskopijai.

1 ml skysčio yra 135 mg simetikono.

Skaityti daugiau
Naudojimas

Siekiant palengvinti tokius simptomus, kaip diegliai, pilvo pūtimas, pilnumo jausmas, raugėjimas ir nevirškinimas, atsiradusius dėl dujų kaupimosi virškinamajame trakte:

Kūdikiams ir vaikams iki 2 metų - 3 lašai (20 mg simetikono) prieš valgį, valgio metu ar po kiekvieno valgio. Negalima vartoti daugiau kaip 18 lašų per dieną (120 mg simetikono).

Vaikams nuo 2 iki 12 metų - 6 lašai (40 mg simetikono) prieš valgį, valgio metu ar po kiekvieno valgio. Negalima vartoti daugiau kaip 36 lašų per dieną (240 mg simetikono).

Skaityti daugiau
Sudėtis

1 ml skysčio yra 135 mg simetikono. Simetikonas, natrio benzoatas, citrinų rūgštis monohidratas, sacharino natrio druska, ksantano guma, aviečių skonio medžiaga, išgrynintas vanduo.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasSIMETIGAST
FormaLašai
Kiekis30ml
Kiekis pakuotėje1
Amžiaus grupėKūdikiams, Vaikams
Amžiaus limitasiki 12
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse

1 klientų įvertino šią prekę

Bendras įvertinimas: 2 iš 5
5 balai (0) 0%
4 balai (0) 0%
3 balai (0) 0%
2 balai (1) 100%
1 balai (0) 0%