Intymi higiena

Intymios zonos priežiūra – ta sveikatos sritis, kuriai moterys skiria bene mažiausiai dėmesio. Pasirūpinkite, kad tai taptų kasdieniu jūsų įpročiu, kadangi menopauzės metu yra ypač svarbu tinkama intymi higiena.

 

DERMOXEN priemonės yra sukurtos visapusiškai intymios higienos priežiūrai. DERMOXEN LENITIVO prausiklis yra tinkamas naudoti esant makšties sausumui menopauzės laikotarpiu. Raminamasis intymios higienos kremas DERMOXEN LENITIVA tinkamas naudoti esant intymios srities niežuliui, paraudimui arba kitoms problemoms, atsirandančioms dėl makšties sausumo, naudojant įklotus, vilkint siaurus drabužius ar kelnaites su juostele. DERMOXEN PROTETTIVO intymios higienos želė yra sukurta, siekiant apsaugoti išorinę gleivinę nuo sudirgimo ir išorinių agresivių veiksnių. Tinka latekso prezervatyvams.

MENOPAUZĖ IR ŠLAPIMO NELAIKYMAS

Menopauzės metu moterims tenka susidurti su karščio antplūdžiu ir galimais nuotaikos svyravimais. Tačiau, menopauzė taip pat gali pakenkti gebėjimui sulaikyti nevalingai ištekantį šlapimą.

 
Genitalijų ir apatinės šlapimo takų srityje sumažėja estrogeno kiekis ir dėl to makšties bei šlapimo takų audiniai gali tapti sausesni, plonesni ir mažiau tamprūs. Nestimuliuojami estrogeno dubens dugno raumenys nyksta. Amžiaus, gimdymų, kūno masės ir hormoninių veiksnių derinys gali padidinti riziką atsirasti šlapimo nelaikymui arba staigiam norui šlapintis. Tačiau turint tinkamos apsaugos, nevalingas šlapimo ištekėjimas menopauzės metu neturi jums kliudyti daryti tai, ką norite. Siūlome išbandyti „TENA Lady“ įklotus moterims.
 
 
Įklotai „TENA Lady“ suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Sukurti naudoti specialiai esant šlapimo nelaikymui jie daug efektyviau sugeria šlapimą nei tirštoms išskyroms skirti menstruaciniai paketai: užtikrina ilgalaikį sausumą, nepraranda formos ir neleidžia atsirasti nemaloniam šlapimo kvapui.  Įklotai  „TENA Lady“' yra laidūs orui, patikrinti dermatologų, anatomiškai pritaikyti moterims ir patogūs naudoti. Iš plataus asortimento galima išsirinkti sau tinkamiausią sprendimą ir jaustis užtikrintai kasdien.
 
 

Taip pat daugiau skaitykite: mityba ir sportas, seksualinis gyvenimas, plaukų ir odos priežiūra menopauzės laikotarpiu.

info@benu.lt