• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

Opti-Free lęšių skystis Express 120 ml

Medicinos priemonė
OPTI-FREE EXPRESS Daugiafunkcis dezinfekuojamasis tirpalas silikono hidrogelio ir minkštiesiems (hidrofiliniams) kontaktiniams lęšiams.
5,23 Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-3 darbo dienas.

Pristatymas į namus per 1-3 darbo dienas.

Kiekis pakuotėje: 1

OPTI-FREE EXPRESS Daugiafunkcis dezinfekuojamasis tirpalas silikono hidrogelio ir minkštiesiems (hidrofiliniams) kontaktiniams lęšiams. KLINIKINĖ NAUDA:

Jei naudojamas kaip nurodyta, OPTI-FREE EXPRESS tirpalas:

  • valo, nes atlaisvina ir pašalina baltymų bei kitų nuosėdų sankaupas bei liekanas nuo lęšių dezinfekavimo ir laikymo metu;
  • praplauna bei palaiko Jūsų silikono hidrogelio ir minkštuosius (hidrofilinius) kontaktinius lęšius;
  • dezinfekuoja, nes sudėtyje esantys biologiniu požiūriu suderinami dvigubo poveikio dezinfektantai POLYQUAD® ir ALDOX® veikia žalingus mikroorganizmus;
  • tinkamas lęšiams laikyti: po dezinfekcijos lęšius tirpale galima laikyti iki 30 dienų;
  • sudaro palankią aplinką kontaktiniams lęšiams;
  • užtikrina patogų gaminio naudojimą: vieno buteliuko sistemą, palyginti su kelių buteliukų sistema ar dezinfekcija karščiu, paprasta ir lengva naudoti.

Skaityti daugiau

OPTI-FREETM EXPRESSTM tirpalo paskirtis yra kasdienis silikono hidrogelio ir minkštųjų (hidrofilinių) kontaktinių lęšių valymas, baltymų nuosėdų šalinimas, nuplovimas, cheminė (ne karščiu atliekama) dezinfekcija ir laikymas, kaip rekomenduoja Jūsų akių priežiūros specialistas.

OPTI-FREETM EXPRESSTM tirpalas yra sterilus, buferinis vandeninis tirpalas, kuriame yra natrio chlorido, sorbitolio, dinatrio edetato, boro rūgšties, aminometilpropanolio, natrio citrato ir TETRONIC® 1304† kaip valomųjų medžiagų bei POLYQUADTM (polikvartenio-1) 0,001 % ir ALDOXTM (miristamidopropilo dimetilamino) 0,0005 % kaip konservantų.

Prekinis ženklasOPTI FREE
Kiekis pakuotėje1