Kūdikio dėžutė

BENU kūdikio dėžutė – tai malonus netikėtumas mamytei ir jos kūdikiui. O dabar dar ir patobulinta – patikrinta ir ištestuota Mamų radijo. Sveikam mažyliui ir laimingai mamai!

Žinome, kad tik gimus vaikeliui laikas tarsi susitraukia – tiek visko reikia suspėti, sužiūrėti… Norime, kad Jūsų naujagimis jaustųsi gerai, o jo priežiūra būtų lengva ir maloni, todėl į šią dėžutę sudėjome produktų pavyzdžių, Mamos ir kūdikio žinyną, specialių pasiūlymų ir nuolaidos kuponų – visa, kas gali palengvinti Jūsų naujomis spalvomis suspindėjusią kasdieną. Be to, BENU vaistinėse visuomet galite pasikonsultuoti ir gauti geriausią patarimą!

Pasiūlymas galioja perkant čiulptukus, žindukus, kramtukus, buteliukus, puodelius, gertuves, kūdikių servetėles ir sauskelnes, vaikišką kosmetiką, žindymo priemones, pientraukius, įdėklus į liemenėlę, nėščių ir žindančių moterų kosmetiką ir maisto papildus. Išvardintų prekių suma turi būti ne mažesnė kaip 15 EUR. Visą, akcijoje dalyvaujančių prekių sąrašą galite pamatyti čia.

Akcija galioja su BENU kliento kortele (2018 12 01 - 31).

Iškilus klausimams kreipkitės el. pašto adresu kudikiodezute@benu.lt

Atkreipiame dėmesį, kad Kūdikio dėžutėje esančių produktų galiojimo laikas yra ribotas. Todėl prieš vartojant produktus svarbu patikrinti kiekvieno iš jų galiojimo laiką. Iškilus klausimams, taip pat jei atsiėmę dėžutę pastebėjote, kad dėžutėje esančių galiojimo laikas yra pasibaigęs, prašome nedelsiant  informuoti mus el. paštu kudikiodezute@benu.lt ir šių produktų nenaudoti.

info@benu.lt