• 0

Hedrin One Spray Gel purškiamas gelis 60 ml

Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Hedrin One Spray Gel purškiamas gelis 60 ml

Medicinos prekė

Medicinos priemonė Hedrin® Once Spray Gel veiksmingai naikina galvines utėles ir jų kiaušinėlius.

Skaityti daugiau

Aprašymas

Hedrin® Once Spray Gel veiksmingai naikina galvines utėles ir jų kiaušinėlius. Užtenka vienos 15 minučių procedūros. Preparatas nėra cheminis nuodas, jis veikia fiziškai uždusindamas utėles. Jo sudėtyje yra Penetrol®, kuris padeda preparatui prasiskverbti į utėlių kiaušinėlius ir juos sunaikinti. Buvo įrodyta, kad Hedrin® Once Spray Gel pradeda veikti panaudojus jį vieną kartą, bet praėjus savaitei po panaudojimo, reikėtų dar kartą patikrinti, ar neišliko utėlių arba jų kiaušinėlių. Jeigu buvo rasta gyvų utėlių, priemonę galima naudoti dar kartą. Gelis gali būti saugiai naudojamas tiek kartų, kiek reikia, nes utėlių atsparumas priemonei nesivysto.

 • Lengva naudoti.
 • Tinka ir jautriai odai.
 • Sudėtyje nėra pesticidų.
 • Nėra nemalonaus kvapo.
 • Su Penetrol®, kuris padeda naikinti utėlių kiaušinėlius.

Gamintojas. Thornton & Ross Ltd., Linthwaite, Huddersfield, HD7 5QH, Jungtinė Karalystė.

Platintojas. UAB “Stada- Nizhpharm- Baltija”, A. Goštauto 40A, 03163, Vilnius. El. paštas [email protected], tel. nr.: (8 5) 260 39 26. www.stada.lt.

Pakuotės informacinis lapelis parengtas 2016 sausio mėn.

Hedrin® ir Penetrol® yra registruoti Thornton & Ross Ltd. prekių ženklai.

Skaityti daugiau

Informacinis lapelis

Purškiamas gelis galvinėms utėlėms ir jų kiaušinėliams naikinti.

Šį preparatą Jūs galite naudoti savo šeimos nariams be gydytojo konsultacijos, tačiau, siekiant gauti geriausius rezultatus, naudokite jį atsargiai.

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami naudoti preparatą.

Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu pasireiškė bet kuris 4 skyriuje išvardytas šalutinis poveikis ar bet koks kitoks šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys

 1. Kas yra Hedrin® Once Spray Gel ir kam jis naudojamas?
 2. Kas žinotina prieš naudojant Hedrin® Once Spray Gel?
 3. Kaip naudoti Hedrin® Once Spray Gel?
 4. Galimas šalutinis poveikis.
 5. Kaip laikyti Hedrin® Once Spray Gel?
 6. Kita informacija.

Apie galvines utėles

 • Įvairaus amžiaus galvinių utėlių dydis skiriasi. Jos gali būti 0,5-3 mm ilgio (nuo spausdinto taško iki sezamo sėklos dydžio). Galvines utėles sunku pastebėti, kadangi jos gali keisti savo spalvą, prisiderindamos prie aplinkos.
 • Utėlės gyvena prie pat galvos odos ir minta krauju, todėl gali sukelti galvos odos niežulį.
 • Galvinės utėlės negali šokinėti, skristi ar plaukti. Užsikrėsti galima tik tiesioginio kontakto (galvai prisilietus prie galvos) metu. Dėl šios priežasties utėlių dažnai randama vaikų galvose, o jų aptikus, svarbu patikrinti visų šeimos narių galvas.
 • Galvinės utėlės gyvena tik žmonių galvos plaukuose, joms nesvarbu ar plaukai ištrinkti ar nešvarūs.
 • Utėlei išsiritus, tuščias apvalkalas (vadinamas glinda) lieka prilipęs prie plauko. Glindos nekelia pavojaus ir gali būti pašalintos pirštais ar tankiomis šukomis. 
 1. Kas yra Hedrin® Once Spray Gel ir kam jis naudojamas?

Hedrin® Once Spray Gel veiksmingai naikina galvines utėles ir jų kiaušinėlius. Šis preparatas veikia fiziniu būdu, t.y. veiksmingai apgaubia utėles ir jos žūsta. Be to, sudėtyje esantis Penetrol® padeda preparatui prasiskverbti į utėlių kiaušinėlius ir juos sunaikinti. Buvo įrodyta, kad Hedrin® Once Spray Gel pradeda veikti panaudojus jį vieną kartą, bet praėjus savaitei po panaudojimo, reikėtų dar kartą patikrinti, ar neišliko utėlių arba jų kiaušinėlių. Jeigu buvo rasta gyvų utėlių, priemonę galima naudoti dar kartą. Gelis gali būti saugiai naudojamas tiek kartų, kiek reikia, nes utėlių atsparumas priemonei nesivysto.

 1. Kas žinotina prieš naudojant Hedrin® Once Spray Gel?

Hedrin® Once Spray Gel naudoti negalima:

 • jei yra alergija bet kuriai išvardytai sudedamajai medžiagai;
 • jei oda yra pažeista;
 • jaunesniam kaip 6 mėnesių vaikui.

Specialios atsargumo priemonės

 • Hedrin® Once Spray Gel yra yra slidus. Naudojant preparatą ar plaunant galvą, vonia, dušo kabina ir kiti paviršiai gali tapti slidūs. Būkite atsargūs. Bet kokius preparato likučius nuplaukte valymo priemonėmis ir šiltu vandeniu.
 • Tik išoriniam naudojimui.
 • Saugokitės, kad gelis nepatektų į akis. Jei gelis netyčia pateks į akis, nedelsiant praplaukite jas dideliu kiekiu vandens. Jei dirginimas išlieka, kreipkitės į gydytoją.
 • Jei preparato netyčia nurysite, kiek įmanoma greičiau kreipkitės į gydytoją. Pasiimkite pakuotę, kad gydytojas žinotų, kokio preparato nurijote.
 • Nepurkškite į akis ir veidą, stenkitės neįkvėpti preparato.

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu

Nė viena sudedamoji Hedrin® Once Spray Gel medžiaga neturėtų sukelti nepageidaujamo poveikio naudojant nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Vaikams

Gali naudoti suaugusieji ir vyresni kaip 6 mėnesių vaikai.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Hedrin® Once Spray Gel neturi jokio poveikio gebėjimui vairuoti automobilį ar valdyti mechanizmus. Jei Jūs po naudojimo gerai nenusiplausite rankų, su geliu kontaktavę paviršiai gali tapti slidūs ir daiktai gali Jums lengviau išslysti.

 1. Kaip naudoti Hedrin® Once Spray Gel?

Hedrin® Once Spray Gel gali naudoti suaugusieji ir vyresni kaip 6 mėnesių vaikai.

Atkreipkite dėmesį!

 • Nors Hedrin® Once Spray Gel sukurtas iš nelakių sudedamųjų medžiagų, vis dėl to reikia laikytis įprastinių saugumo priemonių. Plaukus būtina laikyti atokiai nuo atviros ugnies.
 • Radus galvinių utėlių nors vieno šeimos nario galvoje, reikia patikrinti ir kitus šeimos narius. Naudokite Hedrin® Once Spray Gel visiems, kuriems randama galvinių utėlių, tuo pačiu metu.

NAUDOJIMAS

 • Pečius uždenkite rankšluosčiu.
 • PRIEŠ KIEKVIENĄ NAUDOJIMĄ BUTELIUKĄ GERAI PAKRATYKITE.
 • Preparatą laikykite maždaug 10 cm atstumu nuo plaukų ir tolygiai išpurkškite pakankamą gelio kiekį ant SAUSŲ plaukų, įsitikindami, kad galvos oda ir plaukai yra visiškai padengti bei SUDRĖKĘ geliu.
 • Įtrinkite gelį į plaukus pirštais ar šukomis, kad pilnai ir tolygiai padengtų plaukus, o jie sudrėktų nuo šaknų iki pat galiukų.
 • Sudrėkinę plaukus geliu, palaukite mažiausiai 15 minučių (ar ilgiau, jei taip patogiau).
 • Prieš SUŠLAPINANT plaukus, šampūnu pilnai padenkite visą plaukų paviršių. Jei prieš naudojant šampūną plaukai yra sudrėkinti, gali nepavykti nuplauti gelio, nes priemonė nenusiplauna vandeniu.

Atkreipkite dėmesį:

Hedrin® Once Spray Gel savo sudėtyje turi medžiagos, stabdančios putų susidarymą, todėl šampūnas lengvai nesuputos. Kruopščiai ištrinkite galvą šampūnu, po to išskalaukite vandeniu. Panaudokite plaukų kondicionierių, jeigu reikia, po to išskalaukite ir išdžiovinkite plaukus. Jeigu išdžiovinus plaukus, gelis nebus pilnai pašalintas pakartokite procedūrą dar kartą. Nepamirškite šampūną naudoti ant sausų plaukų.

 1. Galimas šalutinis poveikis

Naudojant Hedrin® Once Spray Gel ant galvos odos gali atsirasti pleiskanų, be to, galimas niežulys ir lengvas dirginimas aplink akis ar pasireikšti plaukų slinkimas. Nebenaudokite Hedrin® Once Spray Gel, jei atsiranda odos išbėrimas ar kitokių alergijos požymių. Odą nuplaukite su muilu ir vandeniu bei kreipkitės į gydytoją.

Jei pasireiškė minėtas ar kitoks šalutinis poveikis, nutraukite preparato naudojimą ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 1. Kaip laikyti Hedrin® Once Spray Gel?
 • Jei Hedrin® Once Spray Gel netyčia išpilsite, paviršius gali tapti slidus.
 • Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
 • Laikyti sandariai uždarytą gamintojo pakuotėje.
 • Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
 • Pasibaigus ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui, preparato naudoti negalima.
 • Tuščia pakuotė gali būti perdirbama. 
 1. Kita informacija

Hedrin® Once Spray Gel sudėtis:

Hedrin® Once Spray Gel sudėtyje yra dimetikono 100 000 cSt 4 proc. m/m. Dimetikonas nėra cheminis nuodas. Taip pat sudėtyje yra nerolidolio (Penetrol®), PEG/ PPG dimetikono kopolimero, silicio sililato.

Gamintojas. Thornton & Ross Ltd., Linthwaite, Huddersfield, HD7 5QH, Jungtinė Karalystė.

Platintojas. UAB “Stada- Nizhpharm- Baltija”, A. Goštauto 40A, 03163, Vilnius. El. paštas [email protected], tel. nr.: (8 5) 260 39 26. www.stada.lt.

Pakuotės informacinis lapelis parengtas 2016 sausio mėn.

Hedrin® ir Penetrol® yra registruoti Thornton & Ross Ltd. prekių ženklai.

Skaityti daugiau

Naudojimas

 • Pečius uždenkite rankšluosčiu.
 • PRIEŠ KIEKVIENĄ NAUDOJIMĄ BUTELIUKĄ GERAI PAKRATYKITE.
 • Preparatą laikykite maždaug 10 cm atstumu nuo plaukų ir tolygiai išpurkškite pakankamą gelio kiekį ant SAUSŲ plaukų, įsitikindami, kad galvos oda ir plaukai yra visiškai padengti bei SUDRĖKĘ geliu.
 • Įtrinkite gelį į plaukus pirštais ar šukomis, kad pilnai ir tolygiai padengtų plaukus, o jie sudrėktų nuo šaknų iki pat galiukų.
 • Sudrėkinę plaukus geliu, palaukite mažiausiai 15 minučių (ar ilgiau, jei taip patogiau).
 • Prieš SUŠLAPINANT plaukus, šampūnu pilnai padenkite visą plaukų paviršių. Jei prieš naudojant šampūną plaukai yra sudrėkinti, gali nepavykti nuplauti gelio, nes priemonė nenusiplauna vandeniu.
Skaityti daugiau

Sudėtis

Dimetikonas 100 000 cSt 4 proc. m/m, nerolidolis (Penetrol®), PEG/ PPG dimetikono kopolimeras, silicio sililatas.

Skaityti daugiau

Papildoma informacija

Prekinis ženklasHEDRIN
FormaPurškalas
Kiekis pakuotėje1
Amžiaus grupėKūdikiams, Vaikams, Paaugliams, Suaugusiems
11,12

Kainos internete ir fizinės vaist. gali skirtisHedrin One Spray Gel purškiamas gelis 60 ml

Hedrin One Spray Gel purškiamas gelis 60 ml

11,12

Aprašymas

Hedrin® Once Spray Gel veiksmingai naikina galvines utėles ir jų kiaušinėlius. Užtenka vienos 15 minučių procedūros. Preparatas nėra cheminis nuodas, jis veikia fiziškai uždusindamas utėles. Jo sudėtyje yra Penetrol®, kuris padeda preparatui prasiskverbti į utėlių kiaušinėlius ir juos sunaikinti. Buvo įrodyta, kad Hedrin® Once Spray Gel pradeda veikti panaudojus jį vieną kartą, bet praėjus savaitei po panaudojimo, reikėtų dar kartą patikrinti, ar neišliko utėlių arba jų kiaušinėlių. Jeigu buvo rasta gyvų utėlių, priemonę galima naudoti dar kartą. Gelis gali būti saugiai naudojamas tiek kartų, kiek reikia, nes utėlių atsparumas priemonei nesivysto.

 • Lengva naudoti.
 • Tinka ir jautriai odai.
 • Sudėtyje nėra pesticidų.
 • Nėra nemalonaus kvapo.
 • Su Penetrol®, kuris padeda naikinti utėlių kiaušinėlius.

Gamintojas. Thornton & Ross Ltd., Linthwaite, Huddersfield, HD7 5QH, Jungtinė Karalystė.

Platintojas. UAB “Stada- Nizhpharm- Baltija”, A. Goštauto 40A, 03163, Vilnius. El. paštas [email protected], tel. nr.: (8 5) 260 39 26. www.stada.lt.

Pakuotės informacinis lapelis parengtas 2016 sausio mėn.

Hedrin® ir Penetrol® yra registruoti Thornton & Ross Ltd. prekių ženklai.

Skaityti daugiau

Informacinis lapelis

Purškiamas gelis galvinėms utėlėms ir jų kiaušinėliams naikinti.

Šį preparatą Jūs galite naudoti savo šeimos nariams be gydytojo konsultacijos, tačiau, siekiant gauti geriausius rezultatus, naudokite jį atsargiai.

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami naudoti preparatą.

Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu pasireiškė bet kuris 4 skyriuje išvardytas šalutinis poveikis ar bet koks kitoks šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys

 1. Kas yra Hedrin® Once Spray Gel ir kam jis naudojamas?
 2. Kas žinotina prieš naudojant Hedrin® Once Spray Gel?
 3. Kaip naudoti Hedrin® Once Spray Gel?
 4. Galimas šalutinis poveikis.
 5. Kaip laikyti Hedrin® Once Spray Gel?
 6. Kita informacija.

Apie galvines utėles

 • Įvairaus amžiaus galvinių utėlių dydis skiriasi. Jos gali būti 0,5-3 mm ilgio (nuo spausdinto taško iki sezamo sėklos dydžio). Galvines utėles sunku pastebėti, kadangi jos gali keisti savo spalvą, prisiderindamos prie aplinkos.
 • Utėlės gyvena prie pat galvos odos ir minta krauju, todėl gali sukelti galvos odos niežulį.
 • Galvinės utėlės negali šokinėti, skristi ar plaukti. Užsikrėsti galima tik tiesioginio kontakto (galvai prisilietus prie galvos) metu. Dėl šios priežasties utėlių dažnai randama vaikų galvose, o jų aptikus, svarbu patikrinti visų šeimos narių galvas.
 • Galvinės utėlės gyvena tik žmonių galvos plaukuose, joms nesvarbu ar plaukai ištrinkti ar nešvarūs.
 • Utėlei išsiritus, tuščias apvalkalas (vadinamas glinda) lieka prilipęs prie plauko. Glindos nekelia pavojaus ir gali būti pašalintos pirštais ar tankiomis šukomis. 
 1. Kas yra Hedrin® Once Spray Gel ir kam jis naudojamas?

Hedrin® Once Spray Gel veiksmingai naikina galvines utėles ir jų kiaušinėlius. Šis preparatas veikia fiziniu būdu, t.y. veiksmingai apgaubia utėles ir jos žūsta. Be to, sudėtyje esantis Penetrol® padeda preparatui prasiskverbti į utėlių kiaušinėlius ir juos sunaikinti. Buvo įrodyta, kad Hedrin® Once Spray Gel pradeda veikti panaudojus jį vieną kartą, bet praėjus savaitei po panaudojimo, reikėtų dar kartą patikrinti, ar neišliko utėlių arba jų kiaušinėlių. Jeigu buvo rasta gyvų utėlių, priemonę galima naudoti dar kartą. Gelis gali būti saugiai naudojamas tiek kartų, kiek reikia, nes utėlių atsparumas priemonei nesivysto.

 1. Kas žinotina prieš naudojant Hedrin® Once Spray Gel?

Hedrin® Once Spray Gel naudoti negalima:

 • jei yra alergija bet kuriai išvardytai sudedamajai medžiagai;
 • jei oda yra pažeista;
 • jaunesniam kaip 6 mėnesių vaikui.

Specialios atsargumo priemonės

 • Hedrin® Once Spray Gel yra yra slidus. Naudojant preparatą ar plaunant galvą, vonia, dušo kabina ir kiti paviršiai gali tapti slidūs. Būkite atsargūs. Bet kokius preparato likučius nuplaukte valymo priemonėmis ir šiltu vandeniu.
 • Tik išoriniam naudojimui.
 • Saugokitės, kad gelis nepatektų į akis. Jei gelis netyčia pateks į akis, nedelsiant praplaukite jas dideliu kiekiu vandens. Jei dirginimas išlieka, kreipkitės į gydytoją.
 • Jei preparato netyčia nurysite, kiek įmanoma greičiau kreipkitės į gydytoją. Pasiimkite pakuotę, kad gydytojas žinotų, kokio preparato nurijote.
 • Nepurkškite į akis ir veidą, stenkitės neįkvėpti preparato.

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu

Nė viena sudedamoji Hedrin® Once Spray Gel medžiaga neturėtų sukelti nepageidaujamo poveikio naudojant nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Vaikams

Gali naudoti suaugusieji ir vyresni kaip 6 mėnesių vaikai.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Hedrin® Once Spray Gel neturi jokio poveikio gebėjimui vairuoti automobilį ar valdyti mechanizmus. Jei Jūs po naudojimo gerai nenusiplausite rankų, su geliu kontaktavę paviršiai gali tapti slidūs ir daiktai gali Jums lengviau išslysti.

 1. Kaip naudoti Hedrin® Once Spray Gel?

Hedrin® Once Spray Gel gali naudoti suaugusieji ir vyresni kaip 6 mėnesių vaikai.

Atkreipkite dėmesį!

 • Nors Hedrin® Once Spray Gel sukurtas iš nelakių sudedamųjų medžiagų, vis dėl to reikia laikytis įprastinių saugumo priemonių. Plaukus būtina laikyti atokiai nuo atviros ugnies.
 • Radus galvinių utėlių nors vieno šeimos nario galvoje, reikia patikrinti ir kitus šeimos narius. Naudokite Hedrin® Once Spray Gel visiems, kuriems randama galvinių utėlių, tuo pačiu metu.

NAUDOJIMAS

 • Pečius uždenkite rankšluosčiu.
 • PRIEŠ KIEKVIENĄ NAUDOJIMĄ BUTELIUKĄ GERAI PAKRATYKITE.
 • Preparatą laikykite maždaug 10 cm atstumu nuo plaukų ir tolygiai išpurkškite pakankamą gelio kiekį ant SAUSŲ plaukų, įsitikindami, kad galvos oda ir plaukai yra visiškai padengti bei SUDRĖKĘ geliu.
 • Įtrinkite gelį į plaukus pirštais ar šukomis, kad pilnai ir tolygiai padengtų plaukus, o jie sudrėktų nuo šaknų iki pat galiukų.
 • Sudrėkinę plaukus geliu, palaukite mažiausiai 15 minučių (ar ilgiau, jei taip patogiau).
 • Prieš SUŠLAPINANT plaukus, šampūnu pilnai padenkite visą plaukų paviršių. Jei prieš naudojant šampūną plaukai yra sudrėkinti, gali nepavykti nuplauti gelio, nes priemonė nenusiplauna vandeniu.

Atkreipkite dėmesį:

Hedrin® Once Spray Gel savo sudėtyje turi medžiagos, stabdančios putų susidarymą, todėl šampūnas lengvai nesuputos. Kruopščiai ištrinkite galvą šampūnu, po to išskalaukite vandeniu. Panaudokite plaukų kondicionierių, jeigu reikia, po to išskalaukite ir išdžiovinkite plaukus. Jeigu išdžiovinus plaukus, gelis nebus pilnai pašalintas pakartokite procedūrą dar kartą. Nepamirškite šampūną naudoti ant sausų plaukų.

 1. Galimas šalutinis poveikis

Naudojant Hedrin® Once Spray Gel ant galvos odos gali atsirasti pleiskanų, be to, galimas niežulys ir lengvas dirginimas aplink akis ar pasireikšti plaukų slinkimas. Nebenaudokite Hedrin® Once Spray Gel, jei atsiranda odos išbėrimas ar kitokių alergijos požymių. Odą nuplaukite su muilu ir vandeniu bei kreipkitės į gydytoją.

Jei pasireiškė minėtas ar kitoks šalutinis poveikis, nutraukite preparato naudojimą ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 1. Kaip laikyti Hedrin® Once Spray Gel?
 • Jei Hedrin® Once Spray Gel netyčia išpilsite, paviršius gali tapti slidus.
 • Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
 • Laikyti sandariai uždarytą gamintojo pakuotėje.
 • Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
 • Pasibaigus ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui, preparato naudoti negalima.
 • Tuščia pakuotė gali būti perdirbama. 
 1. Kita informacija

Hedrin® Once Spray Gel sudėtis:

Hedrin® Once Spray Gel sudėtyje yra dimetikono 100 000 cSt 4 proc. m/m. Dimetikonas nėra cheminis nuodas. Taip pat sudėtyje yra nerolidolio (Penetrol®), PEG/ PPG dimetikono kopolimero, silicio sililato.

Gamintojas. Thornton & Ross Ltd., Linthwaite, Huddersfield, HD7 5QH, Jungtinė Karalystė.

Platintojas. UAB “Stada- Nizhpharm- Baltija”, A. Goštauto 40A, 03163, Vilnius. El. paštas [email protected], tel. nr.: (8 5) 260 39 26. www.stada.lt.

Pakuotės informacinis lapelis parengtas 2016 sausio mėn.

Hedrin® ir Penetrol® yra registruoti Thornton & Ross Ltd. prekių ženklai.

Skaityti daugiau

Naudojimas

 • Pečius uždenkite rankšluosčiu.
 • PRIEŠ KIEKVIENĄ NAUDOJIMĄ BUTELIUKĄ GERAI PAKRATYKITE.
 • Preparatą laikykite maždaug 10 cm atstumu nuo plaukų ir tolygiai išpurkškite pakankamą gelio kiekį ant SAUSŲ plaukų, įsitikindami, kad galvos oda ir plaukai yra visiškai padengti bei SUDRĖKĘ geliu.
 • Įtrinkite gelį į plaukus pirštais ar šukomis, kad pilnai ir tolygiai padengtų plaukus, o jie sudrėktų nuo šaknų iki pat galiukų.
 • Sudrėkinę plaukus geliu, palaukite mažiausiai 15 minučių (ar ilgiau, jei taip patogiau).
 • Prieš SUŠLAPINANT plaukus, šampūnu pilnai padenkite visą plaukų paviršių. Jei prieš naudojant šampūną plaukai yra sudrėkinti, gali nepavykti nuplauti gelio, nes priemonė nenusiplauna vandeniu.
Skaityti daugiau

Sudėtis

Dimetikonas 100 000 cSt 4 proc. m/m, nerolidolis (Penetrol®), PEG/ PPG dimetikono kopolimeras, silicio sililatas.

Skaityti daugiau

Papildoma informacija

Prekinis ženklasHEDRIN
FormaPurškalas
Kiekis pakuotėje1
Amžiaus grupėKūdikiams, Vaikams, Paaugliams, Suaugusiems

Atsiliepimai

Pirkėjų įvertinimas:

/5
0 Atsiliepimai

Klausimai ir atsakymai

Klauskite apie prekę konsultantų arba lankytojų.

Užduok klausimą

Jūsų krepšelis

Viso:

Į krepšelį