• 0
-25%
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
AGOVIRAX nosies purškalas 20 ml AGOVIRAX nosies purškalas 20 ml
9 Atsiliepimai

AGOVIRAX nosies purškalas 20 ml

Medicinos prekė
AGOVIRAX veiklioji medžiaga - medicininis karageninas - stabdo ūmines virusines kvėpavimo takų infekcijas sukeliančių virusų dauginimąsi, neleisdamas virusams prisijungti prie ląstelių.
12,96 9,72
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

Forma: Purškalas
Kiekis pakuotėje: 1
Kiekis: 20ml
Aprašymas

AGOVIRAX nosies puškalas

Kas yra AGOVIRAX?

AGOVIRAX skirtas virusinių kvėpavimo takų infekcijų, tame tarpe gripo, profilaktikai ir pagalbiniam gydymui. AGOVIRAX taip pat galima naudoti kaip profilaktinę ar nuolatinę priemonę nosies gleivinei drėkinti.

Tinka suaugusiesiems ir vaikams nuo 1 metų.

AGOVIRAX sudėtyje nėra konservantų. Sterilus filtras užtikrina tirpalo sterilumą net po kartotinio naudojimo. AGOVIRAX nepasižymi paburkimą mažinančiu poveikiu.

Terapinės indikacijos – kam naudojamas AGOVIRAX?

AGOVIRAX gali sutrumpinti į gripą panašių ligų trukmę ir palengvinti peršalimo simptomus. AGOVIRAX gali užkirsti kelią naujoms infekcijoms ir virusų sukeliamo peršalimo simptomų atsinaujinimui. AGOVIRAX gali būti naudojamas kaip profilaktinė ar nuolatinė priemonė nosies gleivinei drėkinti, bei visų nusiskundimų, atsirandančių dėl sausos ir sudirgintos nosies gleivinės, profilaktikai ir palaikomajam gydymui.

Kokiomis savybėmis pasižymi AGOVIRAX?

Peršalimo ir į gripą panašias ligas sukeliantys virusai (rinovirusai, koronavirusai ir kt.) dažniausiai patenka pro nosį. Patekę į nosį virusai gali prisitvirtinti gleivinės paviršiuje ir užkrėsti gleivinės ląsteles, kuriose jie dauginasi ir plinta. Dėl šios priežasties pasireiškia peršalimui būdingi simptomai, tokie kaip nosies užgulimas, gerklės ir (arba) galvos skausmas, kosulys ir t.t. AGOVIRAX sudėtyje esantis medicininis karageninas suformuoja nuo peršalimo virusų saugantį barjerą. Jis nespecifiškai apgaubia peršalimą sukeliančius virusus ir neleidžia jiems prisitvirtinti prie gleivinės. Taip sumažinamas kvėpavimo takus pažeidžiančių virusų dauginimasis ir plitimas.

Sausas ir užterštas oras džiovina nosies gleivinę. Nosis gali atlikti savo filtruojamąją funkciją tik tuomet, kai nosies gleivinė pakankamai drėgna. Tinkamas drėkinimas gali apsaugoti nuo virusų sukeliamų peršalimo ir į gripą panašių ligų. Agovirax suformuoja drėkinamąją apsauginę plėvelę nosies gleivinės paviršiuje. Karagenino dėka, plėvelė išlieka ilgesnį laiką ir palaiko natūralias, nuo virusų saugančias gynybines organizmo funkcijas.

Kada AGOVIRAX negalima naudoti?

Jeigu esate alergiškas(-a) kuriai nors iš sudedamųjų medžiagų.

Galimas šalutinis AGOVIRAX poveikis

Šiuo metu nėra žinoma apie jokį kitą šalutinį poveikį, išskyrus labai retus alergijos atvejus. Žinomų sąveikų nėra. Sąveika su kitais produktais nėra ištirta.

Specialios atsargumo priemonės, siekiant užtikrinti saugų naudojimą

AGOVIRAX yra vietinio poveikio priemonė. Nosies gleivinės ląstelės neabsorbuoja Carragelose®. AGOVIRAX galima naudoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Jeigu simptomai nepraeina, būtina pasitarti su gydytoju.

Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje!

Papildoma informacija

AGOVIRAX gali būti naudojamas ilgesnį laiką. Nėra pripratimo ar perdozavimo rizikos. AGOVIRAX yra kliniškai ištirta medicinos priemonė. AGOVIRAX sudėtyje nėra skausmą malšinančių medžiagų, konservantų, gyvūninės kilmės medžiagų ar šiltnamio efektą sukeliančių dujų. AGOVIRAX sudėtyje nėra laktozės ir glitimo, jį gali vartoti diabetu sergantys žmonės ir veganai.

Pakuotės dydis

20 ml buteliukas su purškiamąja pompa; 1 įpurškimas = 0,14 ml tirpalo (iš viso 142 įpurškimai).

Dėl specialios filtrų sistemos tirpalas išlieka sterilus net po kartotinio naudojimo.

AGOVIRAX tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės.

Laikymo sąlygos: Laikyti 5 oC – 30 oC temperatūroje. Saugoti nuo šviesos.

Gamintojas

Hälsa Pharma GmbH

Maria-Goeppert-Straße 5, D-23562 Lübeck

Skaityti daugiau
Naudojimas

Pasireiškus pirmiesiems į gripą panašios infekcijos požymiams (pvz., gerklės skausmas, dilgčiojimas, sloga ar kt.), purkšti po vieną kartą į kiekvieną nosies landą bent 3 kartus per parą. Gydymą pradėti kuo anksčiau, vos pastebėjus pirmuosius peršalimo simptomams, ir tęsti, kol palengvės. Pasireiškus karščiavimui arba jeigu per 1 savaitę nepagerėja, kreiptis į gydytoją.

Sausai nosies gleivinei drėkinti purkšti keletą kartų per parą pagal poreikį.

  • Nuimti apsauginį dangtelį ir, jeigu reikia, paspausti keletą kartų, kol išsipurkš standartinis tirpalo kiekis. AGOVIRAX yra paruoštas naudoti.
  • Kad nesusižeisti, purkštuką į kiekvieną nosies landą kišti atsargiai! Purškiant buteliuką laikyti stačią.
  • Po naudojimo ant purkštuko uždėti apsauginį dangtelį.

Skaityti daugiau
Sudėtis

AGOVIRAX - tai skaidrus, bespalvis, klampus ir bekvapis skystis. 1 ml tirpalo yra 1,2 mg jota-karagenino (Carragelose®), 0,4 mg kapa-karagenino, natrio chlorido ir išgryninto vandens.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasAGOVIRAX
FormaPurškalas
Kiekis20ml
Kiekis pakuotėje1
Amžiaus grupėVisoms amžiaus grupėms
Amžiaus limitasnuo 1
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse

9 klientų įvertino šią prekę

Bendras įvertinimas: 5 iš 5
5 balai (9) 100%
4 balai (0) 0%
3 balai (0) 0%
2 balai (0) 0%
1 balai (0) 0%

Edita (2021-02-04)

Super purškalas nuo virusu

Skaityti daugiau

Edita (2021-01-01)

+++ super vaistas nuo virusu

Skaityti daugiau

Tomas (2020-11-24)

Patenkinta greitu pristatimu.

Skaityti daugiau