• 0
-10%
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

Durex Intense stimuliuojamasis gelis 10 ml

Medicinos priemonė
11,99 10,79
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

Forma: Gelis
Kiekis pakuotėje: 1
Kiekis: 10ml
Aprašymas

Stimuliuojamasis gelis „Durex Intense“ su priedu „Desirex “ skirtas orgazmo intensyvumui sustiprinti! Keli lašai ant klitorio preliudijos metu sužadina šilumos, šalčio ir dilginimo pojūčius, padidinančius partnerės intymių vietų jautrumą. Sustiprinkite jos patiriamą malonumą ir jūsų abiejų intymi patirtis taps ryškesnė!

80 % moterų, naudojusių stimuliuojamąjį gelį „Durex Intense“, tyrimo metu pasiekė orgazmą!

Šis produktas - tai stimuliuojamasis gelis, todėl pakanka vos 2-3 jo lašų (vieno buteliuko užtenka maždaug 20 kartų). Tačiau kiekviena moteris skirtinga, todėl vienai pakaks 2 lašų, o kitai gali reikėti daugiau. Neskubėdami tyrinėkite savo kūno reakcijas ir pojūčius, kuriuos gali dovanoti stimuliuojamasis gelis „Durex Intense“.

Skaityti daugiau
Naudojimas

Naudojimas: nuimkite buteliuko dangtelį, galvutę pasukite ketvirtį rato ir keliskart paspauskite dozatorių. Naudojat pirmąjį kartą, gali tekti paspausti iki 10 kartų kol pasirodys produktas. Sekantį kartą reikiamą gelio kiekį išspausite greičiau. Švelniai užtepkite ant klitorio ir intymiose vietose.

Atsargumo priemonės: naudoti kaip nurodyta. Vengti patekimo į akis, ant sužalotos odos ir žaizdų. Pajutus dirginimą, produkto nebenaudoti. Jei sudirginimas nepraeina, kreiptis į gydytoją. Pasitarkite su gydytoju, jeigu jūs ar jūsų partnerė nėščia arba maitina krūtimi. Nors ir saugus vartoti, šis gelis nėra maisto produktas. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Galima naudoti su latekso prezervatyvais. Sukelia šilumos, šalčio ir dilginimo pojūčius. Atidarytą sunaudoti per 6 mėnesius.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasDUREX
FormaGelis
Kiekis10ml
Kiekis pakuotėje1
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse