• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

DUREX REAL FEEL prezervatyvai N10

Medicinos priemonė
10,42
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-3 darbo dienas.

Pristatymas į namus per 1-3 darbo dienas. Karantino laikotarpiu galimas siuntų pristatymo vėlavimas.

Kiekis pakuotėje: 10

Naujos kartos prezervatyvai iš medžiagos „RealFeel“ natūraliam odos pojūčiui. Pagaminti iš poliizopreno - technologiškai pažangios ne latekso pagrindo medžiagos. Papildomai sutepti geliu intesyvesniam malonumui. Efektyvumas patvirtintas kliniškai. Skaidrūs, padengti geliu ir spermos rezervuaru. Nominalusis plotis 56 mm. Tinka lateksui alergiškiems žmonėms. Sukurti siekiant sumažinti latekso sukeltų alerginių reakcijų riziką. Sudėtyje nėra latekso. Tačiau, jeigu vis tiek jaučiate dirginimą ar pasireiškia alerginė reakcija, nutraukite produkto naudojimą ir kreipkitės į gydytoją. Atidžiai perskaitykite nurodymus, pateiktus pakuotės vidinėje pusėje, ypač jei prezervatyvus naudojate analinei ar oralinei sueičiai. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Joks kontracepcijos metodas neapsaugo 100 % nuo nėštumo, ŽIV ir lytiniu keliu perduodamų infekcijų.

Kartu su prezervatyvais naudojami intymieji ir masažo geliai „Durex Play“ gali sustiprinti malonumą. Informacijos apie konkretaus gelio suderinamumą su prezervatyvais ieškokite jo instrukcijoje.

100 % prezervatyvų yra patikrinti elektroniniu būdu.

Kiekvienai partijai atliekami 5 kokybės tyrimai.

Mūsų prezervatyvus taip pat įvertina dermatologai.

Sužinokite daugiau apie įvairius prezervatyvus. Apsilankykite www.durex.com 

Skaityti daugiau

Įspėjimai. Vengti patekimo į akis. Pajutus dirginimą, nebenaudoti. Jei sudirginimas nepraeina arba nuolat reikia daugiau lubrikanto, kreiptis į gydytoją. Atidarius, sunaudoti per tris mėnesius. Naudoti pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų.

Prekinis ženklasDUREX
Kiekis pakuotėje10
SavybėsHipoalerginis
Amžiaus grupėSuaugusiems