• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

Mepilex Border Ag tvarstis 12,5 x 12,5 cm, N5

Medicininė prekė
Efektyvus antimikrobinis absorbuojantis tvarstis "viskas viename", skirtas vidutiniškai-gausiai eksuduojančioms žaizdoms. Mepilex Border Ag nelimpa prie žaizdos guolio, o tik prie aplinkinės sausos odos. Tvarstis netraumuoja žaizdos keitimo metu, palaiko drėgną žaizdos gijimo aplinką ir apsaugo nuo maceracijos. Lipnūs kraštai užtikrina saugią fiksaciją, gali naudojamas po kompresiniais tvarsčiais ir kartu su geliais.
28,89
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.
Kiekis pakuotėje: 5
Aprašymas

mikrobinis absorbuojantis minkšto silikono tvarstis "viskas viename"

Produkto aprašymas

Mepilex Border Ag yra sugeriantis, lipnus minkšto silikono tvarstis, susidedantis iš tiesiogiai su žaizda kontaktuojančio minkšto silikono sluoksnio Safetac, trijų dalių sugeriančio sluoksnio: absorbuojanti, paskirstymo ir retencijos (superabsorbento) dalis ir apsauginės plėvelės, pralaidžios orui, bet ne skysčiams. Mepilex Border Ag absorbuoja eksudatą, palaiko drėgną žaizdos gijimo aplinką ir apsaugo nuo maceracijos. Sudėtyje yra sidabro sulfato, kuris sukuria antimikrobinį poveikį, trunkantį iki 7 dienų, prieš plataus spektro patogenus, esančius žaizdoje (bakterijos ir grybeliai). Mažindamas mikroorganizmų kiekį, Mepilex Border Ag gali sumažinti blogą žaizdos kvapą.

Atsargumo priemonės

  • Nenaudokite, jei nustatytas jautrumas sidabrui ar alergijos kitoms tvarsčio medžiagoms
  • Mepilex Border Ag gali būti naudojamas tik su gydytojo specialisto priežiūra.
  • Nenaudokite Mepilex Border kartu su oksiduojančiomis medžiagomis, tokiomis kaip hipochlorido tirpalas ar vandenilio peroksidas
  • Skirtas tik išoriniam naudojimui
  • Sterilumas garantuojamas, kol vidinis tvarsčio įpakavimas yra nepažeistas. Pakartotinai sterilizuoti negalima
  • Nenaudokite tvarsčio jei yra skiriamas spindulinis gydymas arba atitinkami tyrimai, pvz., rentgeno, ultragarso, diaterminis tyrimai, arba magnetinis rezonansas
  • Mepilex Ag gali sukelti žaizdos ir aplinkinės odos pigmentacijos pokyčius
  • Esant infekcijai Mepilex Ag negali atstoti sisteminės terapijos arba kito infekcinio gydymo būtinumo

Mepilex Border Ag tvarsčio sudėtyje yra 1,2 mg/cm2 sidabro

Mepilex Border ir Safetac yra registruoti Molnlycke Health Care AB prekiniai ženklai

Šaltinis: Molnlycke Health Care atstovybė

https://www.molnlycke.lt/produktai-sprendimai/mepilex-border-ag/

Skaityti daugiau
Naudojimas

Mepilex Border Ag gali būti naudojamas nuo mažai iki gausiai eksuduojančioms žaizdoms, kai reikalingas antimikrobinis veikimas, tokioms kaip pragulos, kojų ir pėdų opos, skausmingos, traumų, onkologinės ir chirurginės žaizdos bei dalies odos storio nudegimai. Galima derinti su kompresiniais tvarsčiais.

Kadangi tvarstis palaiko drėgną žaizdos aplinką, pradėjus naudoti tvarstį gali būti pastebimas pirminis žaizdos padidėjimas. Tai normalu ir reikėtų to tikėtis. Atliekant tyrimus, buvo stebima, kad tvarsčiai su Safetac technologija gydo sausą ir pleiskanojančią aplinkinę odą.

 

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasMEPILEX
Kiekis pakuotėje5
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse