64 puslapiai sveikatos ir grožio temų žurnale moterims „Laikas sau“

64 puslapiai sveikatos ir grožio temų žurnale moterims „Laikas sau“

BENU vaistinėse jau pasirodė antrasis ketvirtinio žurnalo moterims „Laikas sau“ numeris. Kai gyvenimo tempas sulėtėja ir norisi kuo labiau pasimėgauti šiltojo sezono džiaugsmais, mes jums, mielos moterys, siūlome aktualių ir įdomių temų šūsnį.

Šiame numeryje rasite sveikatos ir grožio temas: apie erkes, šienligę, „Sezoninės virtuvės“ autorės pasakojimą apie uogas ir receptus, dietologė ir intuityvaus valgymo Lietuvoje pradininkė Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė kvies susidraugauti su maistu, garsus plaukų stilistas ir menininkas Valerijus Gigevičius siūlys mėgautis visiška plaukų laisve, taip pat jūsų laukia pokalbiai su skvošo ir zumbos treneriais, žvilgsnis į gyvenimą su diabetu ir kita. Jei planavote atostogauti Lietuvoje, tačiau nespėjote pasidomėti įdomiais maršrutais, atsiverskite žurnalo vidurį – ten jūsų laukia fotografo ir keliautojo Vytauto Kandroto paruoštas kelionės planas. Galite tiesiog išsiplėšti ir pradėti nesudėtingą, bet įkvepiančią ekspediciją.

Tegul „Laikas sau“ palaiko jums kompaniją!

Ketvirtinis žurnalas „Laikas sau“ pasirodys kiekvieną metų sezoną net 100 000 tiražu. BENU lojaliems klientams jis nieko nekainuoja, o neturintiems kortelės simboliškai – 1 eurą.  Kaip pastebėsite, žurnalas išsiskiria savo netradiciniu pateikimu – jis yra „Grožio“ ir „Sveikatos“ dalių, su dvejais viršeliais, lyg du žurnalai viename. Mielai laukiame Jūsų komentarų ir klausimų adresu redakcija@benu.lt.

Grįžti |
Pasidalinti
Burnos priežiūros priemonėms iki -40% Multivitaminams ir vitaminui D iki -40% Prisijunk prie BENU lojalumo programos ir laimėk 5€ į Jūsų asmeninę BENU kliento kortelę!* Jūsų grožiui Didelės talpos pakuotėms iki -30% Mamai ir mažyliui Gerai savijautai Oras visada puikus, kai jautiesi sveikas! 15% sumažinome receptinių vaistų širdžiai kainas Naktį miegok - ne avis skaičiuok!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt