Naktį vilniečius gelbės budinti „Šeimos vaistinė“

Paskelbta - 13.01.2012, Atnaujinta - 01.07.2013
Budinti vaistinė

Sausio 13 d. pradeda veikti antroji budinti vaistinė Vilniuje.

„Suprantame, jog mūsų klientai serga ir nakties metu; nei vienas iš mūsų negalime nuspėti, kokių vaistų mums gali prireikti. Tiesiog gėda, kad tokio dydžio mieste kaip Vilnius, veikia tik viena budinti vaistinė. Visų Vilniaus gyventojų patogumui nusprendėme atidaryti budinčią vaistinę Vilniuje.“ – teigia Rasa Marcinkevičienė, atstovaujanti Šeimos vaistinę.

 
Prireikus skubios vaistininko pagalbos į Žirmūnų mikrorajone duris atveriančią budinčią Šeimos vaistinę bus patogu atvykti tiek iš šalia esančių Antakalnio, Šnipiškių, Centro ar Naujamiesčio mikrarajonų, tiek iš tolėliau esančių Naujininkų ar Kalnėnų.
 
Budinti vaistinė įsikūrusi šalia centrinių sostinės rajonų esančio prekybos centro „Hyper Rimi“ patalpose (Žirmūnų g. 64). Iki 23 val. vaistinės lankytojai bus aptarnaujami pačioje vaistinėje, o vėlyvos nakties metu - per tam skirtą langelį.
 
Nors nakties metu vaistinė vykdys prekybą per langelį, tačiau, kaip ir dienos metu, bus galima įsigyti prekių iš plataus vaistinės asortimento: tiek nereceptinių, receptinių ar kompensuojamų vaistų, tiek kūdikių priežiūros, 
Grįžti |
Pasidalinti
Burnos priežiūros priemonėms iki -40% Lakštinės veido kaukės 2+1 Jūsų grožiui Gerai savijautai Kosmetikai nuo aknės iki -30% Multivitaminams iki -40% Paramos bėgimas - PINK RUN Mokėkite su MoQ!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt