Naujas žurnalas moterims „Laikas sau“

Paskelbta - 30.03.2015, Atnaujinta - 03.04.2015
Naujas žurnalas moterims „Laikas sau“

BENU vaistinė pristato naują žurnalą moterims „Laikas sau“, kurio ieškokite mūsų vaistinėse.

Beveik pusšimčio puslapių laisvalaikio žurnalas, skirtas grožio ir sveikatos temoms, yra vienintelis toks Lietuvoje, kurį leidžia vaistinių tinklas. Ketvirtinis leidinys pasirodys kiekvieną metų sezoną net 100 000 tiražu.
 
Nusprendėme laužyti standartus ir vietoj įprastinių į produktus orientuotų leidinių moterims, pasiūlyti kokybišką kūrinį su straipsniais apie grožį, sportą, mitybą, madą, įdomybes, įkvepiančius žmones. Štai pirmajame pavasario numeryje įdomi moteris -  TV3 laidos vedėja ir sportininkė Vlada Musvydaitė - kalba apie būtinybę rasti savą sveikos mitybos ir sporto balansą; jogas Aurelijus Šarka kviečia atsikratyti nuomonės, jog joga skirta tik lankstaus kūno žmonėms, ir tikina, kad jogos poveikis jaučiamas jau per pirmą užsiėmimą; dietologė Vaida Kurpienė provokuojančiai užsimena , kad vyrai tai randa laiko sau... Čia taip pat rasite išmaniųjų programėlių grožiui ir sveikatai rinkinį, akinių rėmelių mados tendencijas, naudingą informaciją mamoms, bėgiko patarimus ir daug kitų įdomių dalykų.
 
Kaip pastebėsite, žurnalas taip pat išsiskirs savo netradiciniu pateikimu – jis bus dviejų „Grožio“ ir „Sveikatos“ dalių, su dviem viršeliais, lyg du žurnalai viename.
 
Kviečiame susipažinti su naujuoju žurnalu. Siųskite savo nuomones, pasiūlymus ar komentarus adresu redakcija@benu.lt, o įdomiausių laiškų autores apdovanosime prizais!
 
Be to, nepamirškite skirti laiko sau!
Jūsų BENU Vaistinė
Grįžti |
Pasidalinti
Nemokama konsultacija. Kaip žmones veikia genai? Burnos priežiūros priemonėms iki -40% Multivitaminams ir vitaminui D iki -40% Prisijunk prie BENU lojalumo programos ir laimėk 5€ į Jūsų asmeninę BENU kliento kortelę!* Jūsų grožiui Didelės talpos pakuotėms iki -30% Mamai ir mažyliui Gerai savijautai Oras visada puikus, kai jautiesi sveikas! 15% sumažinome receptinių vaistų širdžiai kainas Naktį miegok - ne avis skaičiuok!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt