Naujienos

Per egzaminų sesiją – nervinis išsekimas ir ligų protrūkis

Stresas ir egzaminai didžiajai daliai moksleivių ar studentų yra neatsiejami dalykai. Nesvarbu, kiek kartų būtų karojama, kad jaudinimasis gali tik pakenkti egzaminų rezultatams, įtampos suvaldymas jaunam žmogui – tikras iššūkis. Deja, daliai jaunuolių egzaminų sesija atneša ne išsvajotus įvertinimus, bet nervinį išsekimą ir ligų protrūkį.

Daugiau

Kai paauglystė nesibaigia: kaip kovoti su akne?

Veidą ir kūną išberiantys inkštirai, spuogeliai ir giluminiai pūlingi spuogai, raudonos dėmės ir skausmingi mazgeliai – visa tai bene populiariausios odos ligos ženklai. Nors aknė paprastai prasideda dar ankstyvoje paauglystėje, liga ne visuomet su ja baigiasi. Sveikatos specialistai pastebi, kad šia odos liga gyventojai serga vis dažniau.

Daugiau

Tai patiria 75 proc. moterų: kaip sau padėti?

Silpnumo jausmas, staiga subjurusi nuotaika, apatija ar net pykčio priepuoliai – atrodo, kad griūna visas pasaulis, tad beliko susigūžti į kamuoliuką ir laukti, kol vis tai praeis. Sveikatos specialistai teigia, kad vienokius ar kitokius priešmenstruacinio sindromo (PMS) simptomus patiria net 75 proc. reprodukcinio amžiaus moterų.

Daugiau

Reikalavimai vaistininkams auga, bet jų kompetencijos išnaudojamos nepakankamai

Tyrimai rodo, kad lietuviai vis labiau domisi sveikata. O į vaistines užsuka ne tik susirgę, bet ir norėdami nesirgti – ieško imunitetą stiprinančių papildų, žolinių preparatų, taip pat grožio priemonių. Valstybės mastu reikalavimai vaistininkų kompetencijai auga. Vis dėlto patys vaistininkai pastebi, kad gyventojai tai vis dar per mažai išnaudoja savo

Daugiau

Trečdalį amžiaus vaistininku dirbantis G. Verbus – apie šilutiškių sveikatą ir įpročius

Šilutiškiai vis daugiau sportuoja, domisi subalansuota mityba ir ligų profilaktikos nauda. Tačiau Šilutės „BENU vaistinėje“ dirbantis vaistininkas Gintaras Verbus teigia, jog pastaraisiais metais jis pastebi ir neraminančių tendencijų. Nepaisant augančio sveikos gyvensenos populiarumo, vis daugiau žmonių skundžiasi šiuolaikinio gyvenimo būdo sukeltomis problemomis.

Daugiau

Vaistinėje naktį kauniečiai teiraujasi ir skubiosios kontracepcijos, ir lankytinų objektų

Sveikatos priežiūros specialistai pastaraisiais metais pastebi, kad žmonių požiūris į sveikatą kinta: vis dažniau rūpinamės ligų profilaktika, domimės sveika gyvensena ir gyvenimo būdo alternatyvomis. Tačiau, nepaisant pastangų gyventi kitaip, sveikatos sutrikimų išvengti ne visuomet pavyksta. Ypač naktį, kai staiga suskausta dantis ar vaikui pakyla temperatūra, tenka ieškoti kuo skubesnės efektyvios

Daugiau

Alytiškiai į vaistinę užsuka ne tik vaistų, bet ir sveikos gyvensenos rekomendacijų

Alytus – vienas žaliausių ir sveikiausių Lietuvos miestų. Čia mažesnis eismas ir oro tarša, nutiesti patogūs pėsčiųjų ir dviračių takai, todėl, norint gyventi aktyviau, nereikia daug pastangų. Besikuriantys sporto klubai ir vis populiarėjančios viešos mankštos keičia kasdienius alytiškių įpročius. Ne veltui praėjusiais metais Alytus buvo išrinktas sportiškiausiu šalies miestu.

Daugiau

Ką daryti, kad ryžtas gyventi sveikiau nesibaigtų sveikatos sutrikimais?

Pagaliau atėjęs pavasaris daugumai žmonių – tarsi antri naujieji metai. Atgimstanti gamta ir šiltėjantys orai priverčia dar kartą atsiversti pažadų sau sąrašą ir pagaliau pasiryžti gyventi sveikiau ir dažniau mankštintis. Tačiau sporto ir sveikatos specialistai primena, kad iš žiemos miego busti reikia pamažu.

Daugiau

Specialistė: su naujais Mamos ir Tėčio vaidmenimis reikia susigyventi

Lietuvoje kasmet gimsta apie 30 tūkst. naujų gyventojų. Šie mažyliai bemat tampa tėvų pasaulio centru, reikalauja besąlygiško atsidavimo ir dėmesio.

Daugiau

Vaistų ir alkoholio kokteilis gali būti mirtinas

Vaistai – viena dažniausių apsinuodijimo priežasčių Lietuvoje. Dalis jų siejama su savižudybėmis. Tačiau dažnai apsinuodijimai vaistais įvyksta ir dėl neigiamos vaistų sąveikos su alkoholiu. Alkoholis ir vaistai – neginčijamai pavojingas derinys, ir nors daugumos vaistų informaciniuose lapeliuose nurodoma, jog jų negalima vartoti kartu su alkoholiu, ši taisyklė dažnai ignoruojama. Dažniausias

Daugiau
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Burnos priežiūros priemonėms iki -40% Lakštinės veido kaukės 2+1 Jūsų grožiui Gerai savijautai Kosmetikai nuo aknės iki -30% Multivitaminams iki -40% Paramos bėgimas - PINK RUN Mokėkite su MoQ!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt