Rožinė bėgimo idėja

Rožinė bėgimo idėja

Latviai turi blondinių festivalį „Go Blonde“, kurio metu gatves užplūsta minios blondinių, o surinktos lėšos skiriamos paremti vargingiau gyvenančius Latvijos vaikus. Panašu, kad Lietuvoje tokia tradicija gali tapti rožinis bėgimas „Pink Run su BENU“, kai spalį Kauną papuošia rožine spalva mirguliuojantys bėgikai, nešini misija – atkreipti moterų dėmesį į krūties vėžio grėsmę. Ir tai ne vien moterų bėgimas – šūkį „Mes bėgame už savo mylimas moteris“ skelbia vyrai!

GERAS STARTAS

Pernai spalį Kaune pirmą kartą įvykęs rožinio kaspino bėgimas „Pink Run su BENU“ sulaukė būrio dalyvių – susirinko apie 600 bėgikų, norinčių palaikyti krūties vėžiu sergančias moteris. Dalyviai atvyko iš 25 Lietuvos miestų ir miestelių bei 8 valstybių. Rožiniais perukais, marškinėliais ir kitais atributais pasipuošusi minia per keliolika minučių įveikė 5 km ir nuo Kauno klinikų pasiekė Kauno rotušės aikštę. Per šį renginį bėgikai paaukojo apie 2750 eurų. Iš viso paramai surinkta beveik 5 800 eurų, kurie skirti 20-čiai krūties vėžiu sergančių moterų reabilitaciniam gydymui „Eglės“ sanatorijoje Birštone.

Bėgimą organizavusio „Kauno maratono klubo“ vadovas Algirdas Pukis sakė, kad žmonių susidomėjimas ir noras dalyvauti išpildė visus lūkesčius. „Krūties vėžys – baisi liga, tačiau ji ne tokia baisi, jei anksti diagnozuojama. Tam ir bėgame, kad primintume moterims nuolat būti budrioms“, - akcentuoja A. Pukis. Pernai bėgime varžėsi ir mėgėjai, ir profesionalai. Greičiausiai trasą įveikęs „Kauno maratono klubo“ narys ir treneris Remigijus Kančys minėjo, kad trasa buvo labai lengva, ir džiaugėsi, jog smagu buvo bėgti dėl kilnaus tikslo – net šaltas oras buvo nebaisus. Tam, kad būtų smagiau, visi susirinkusieji rinko įspūdingiausią bėgimo kostiumą. Aplodismentais ir šūksniais buvo išrinkta rožinė „princesė“. Ji laimėjo savaitgalį „Eglės“ sanatorijoje.

NAUJAS TIKSLAS

Šiemet šis bėgimas planuojamas spalio 11 dieną, sekmadienį. A. Pukis nusiteikęs labai entuziastingai: „Planuojame, kad antrajame bėgime sudalyvaus žymiai daugiau žmonių – daugiau kaip 1000 bėgikų. Todėl ir paramos, manau, surinksime daugiau nei prieš metus – gali siekti apie 4000 eurų“. Pasak jo, vėl pusę dalyvio mokesčio organizatoriai skirs paramai.

Kauno maratono klubo vadovas pabrėžia, kad tai gali būti visos šeimos bėgimas – drąsiai jungtis gali ir vaikai. Dalyvauti renginyje galima ne tik bėgant, bet ir einat pėsčiomis ar su šiaurietiškomis lazdomis, svarbiausia dalyvauti ir palaikyti kilnų tikslą. Įveikti 5 km gali visi – nesvarbu nei amžius, nei fizinis pasirengimas. Prisidėti prie akcijos galima ir paaukojant norimą pinigų sumą renginio oficialioje internetinėje svetainėje http://www.pinkrun.lt.

Bėgimą remiančių BENU vaistinių Lietuvoje direktorė Rasa Marcinkevičienė atskleidžia, kad ir kolektyvas jau spirga ruošdamasis bėgimui. „Trasa nesunki, laukia daug bendraminčių ir kilnus tikslas – ko dar betrūksta geram renginiui. Idėja organizuoti tokius renginius įkvepia – tai ryšku, drąsu, įdomu ir, svarbiausia, vienija, nes drauge galime daugiau“, – teigia R. Marcinkevičienė.

http://www.pinkrun.lt

Grįžti |
Pasidalinti
Nemokama konsultacija. Kaip žmones veikia genai? Burnos priežiūros priemonėms iki -40% Multivitaminams ir vitaminui D iki -40% Prisijunk prie BENU lojalumo programos ir laimėk 5€ į Jūsų asmeninę BENU kliento kortelę!* Jūsų grožiui Didelės talpos pakuotėms iki -30% Mamai ir mažyliui Gerai savijautai Oras visada puikus, kai jautiesi sveikas! 15% sumažinome receptinių vaistų širdžiai kainas Naktį miegok - ne avis skaičiuok!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt