Sveikos odos instituto ambasadore tapusi S. Burbaitė: „Nesu linkusi ekpserimentuoti“

„Mis Lietuva 2013“ dalyvė, tinklaraštininkė, modelis Simona Burbaitė viešumoje visuomet atrodo nepriekaištingai: grakšti laikysena, žvilgantys plaukai ir sveika išpuoselėta veido oda. Žinoma mergina neslepia, kad puikiai atrodyti vien gerų genų nepakanka, tam reikia skirti laiko ir pastangų, nuosekliai domėtis naujovėmis. Sukaupusi žinių bagažą, ieškojusi ir klydusi, galiausiai atradusi savo grožio ir sveikatos formulę, Simona tapo BENU sveikos odos instituto ambasadore.

Makiažas – tik po 21-erių

 

„Su didelėmis odos problemomis nesu susidūrusi, išskyrus laikotarpį, kai mane vargino rimtos mitybos ir svorio problemos. Tada oda buvo labai ambicinga, o visos problemos buvo matomos plika akimi: bėrimai, išsausėjimai, šerpetojimai aplink nosį. Jos baigėsi pakeitus kai kuriuos gyvenimo įpročius. Dabartiniame gyvenimo etape ruošiantis fotosesijoms, filmavimas tenka naudoti nemažai dekoratyvinės kosmetikos, tai alina veido odą, todėl jai reikalingas ypatingas dėmesys ir priežiūra“, – sako tituluota gražuolė, reguliariai makiažo priemones pradėjusi naudoti tik po 21-ojo gimtadienio.

Kaip pasakoja mergina, jai svarbu odą išlaikyti ne tik gražią, bet visų pirma sveiką. Subalansuota mityba, aktyvus gyvenimo būdas ir teisingi odos priežiūros įpročiai jai leido to pasiekti. „Tikiu, kad žmogaus grožį ir pasitikėjimą savimi pirmiausia lemia sveikata. Jeigu mano patirtis ir patarimai įkvėps kitus pasitikėjimo savimi, būsiu jau vienu žingsniu arčiau savo didžiausios svajonės – būti sveikatos ir grožio ambasadore!“, – šypsosi viena žinomiausių šalies tinklaraštininkių.

 

Paprasti, bet svarbūs Simonos grožio ritualai

Kokie yra Simonos grožio ritualai? „Atsikėlus ryte veidą taip pat svarbu gerai nuvalyti kaip ir prieš miegą. Jį būtina nuprausti tam skirtomis priemonėmis. Svarbu išsirinkti odos tipą atitinkantį veido kremą, o paakių kremas – būtinas“, – vieną po kito patarimus žeria mergina. Jos teigimu, kasdienis pudros naudojimas – dar viena puiki priemonė apsaugoti odą nuo kenksmingo aplinkos poveikio: saulės spindulių, oro taršos. Kartą per mėnesį ji užsuka ir į kosmetologės kabinetą. Išskirti vienos svarbiausios grožio priemonės Simona nesiryžo – vienodai reikalingi jai ir veido prausiklis, ir drėkinamasis kremas.

Simonos naudojamų grožio priemonių sąrašas iš dalies atspindi daugumos lietuvių moterų odos priežiūros įpročius. „BENU vaistinės“ užsakymu rinkos tyrimų bendrovės „Norstat LT“ atliktos visuomenės nuomonės apklausos duomenimis, tarp populiariausių lietuvių naudojamų odos priežiūros priemonių – veido kremas, apsauginis kremas nuo saulės, kūno kremas, prausiklis, veido šveitiklis ir paakių kremas. Prieš apsispręsdami ką įsigyti, trečdalis apklausos dalyvių teigė informacijos ieškantys internete arba pasikliaujantys savimi.

Sveikos odos instituto ambasadore tapusi Simona priklauso kitai pirkėjų grupei – atsakingai išklausančių specialistų patarimus. „Dažniausiai odos priežiūros priemones įsigyju vaistinėje arba grožio klinikoje, kurioje reguliariai lankausi. Perku ten, kur pasitikiu ir žinau, jog tai geros ir kokybiškos priemonės. Su veido odos priežiūros priemonėmis nesu linkusi eksperimentuoti. Net į gaunamus mėginėlius žiūriu atsargiai. Labiausiai pasitikiu vaistinių specialistais ir savo grožio klinikos darbuotojais“, – tvirtą požiūrį demonstruoja pašnekovė. Pasak jos, naudingų žinių šiandien gauti galima visur, tačiau svarbu nepasiklysti informacijos sraute ir mokėti atsirinkti tai, kas tinka asmeniškai.

 

Simonos atradimai

Mergina neslepia, kad kokybiška, tinkamai parinkta veido priežiūros priemonių visuma – tik dalis kelio į sveiką ir gražią odą. Jei nesirūpinsime savo mityba, suvartojamų skysčių kiekiu, trokštamus rezultatus pasiekti bus sudėtinga.

Jos problemos tęsėsi tol, kol iš esmės nesusirūpino savo lėkštės turiniu. Dabar pašnekovė pirmenybę teikia šviežiai iš kokybiškų produktų ruoštam maistui. Maisto derinimo taisyklės jai taip pat žinomos: „Pati angliavandenius vartoju tik iki trečios-ketvirtos valandos popiet. Antroje dienos pusėje renkuosi žuvį ir daržoves bei kitą baltymais turtingą maistą. Mitybos įtaką jaučia kiekviena moteris ir kiekviena turėtų suprasti, kad jos reikšmė odai yra labai didelė. Žinoma, įtaką daro ir hormonai bei stresas“.

Vanduo – ne tik amžinas gyvybės šaltinis, bet ir dar vienas būtinas elementas, siekiant skaisčios ir sveikos odos. Kiek litrų per dieną išgeria Simona? Kaip pasakoja pašnekovė, anksčiau ji save kankindavo gerdama net po du-tris litrus kasdien, tačiau vėliau suprato, kad taip elgtis kvaila. „Bėgant metams proto daugėjo, supratau, kad per prievartą savęs neversiu daryti to, ko nenoriu. Kiekvieno žmogaus svoris, mitybos įpročiai, fizinis aktyvumas, patiriamo streso lygis yra indvidualūs“, – kriterijus, lemiančius suvartojamo vandens kiekį, vardija ji. Aktyviai sportuojanti mergina sako, kad kasdien jai pakanka pusantro-dviejų litrų vandens.

Simona skatina ieškoti indvidualios grožio ir sveikatos formulės bei primena, kad jos patarimai yra paremti asmenine patirtimi.

Grįžti |
Pasidalinti
Burnos priežiūros priemonėms iki -40% Lakštinės veido kaukės 2+1 Jūsų grožiui Gerai savijautai Kosmetikai nuo aknės iki -30% Multivitaminams iki -40% Paramos bėgimas - PINK RUN Mokėkite su MoQ!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt