Pirmiausia mes – žmonės

Žmonės, kurie jaučia pašaukimą padėti, gali įsigilinti į kitų problemas ir kiekvieną besikreipiantį priimti kaip draugą. Vieni, norėdami daryti gera, tampa savanoriais, kiti – gaisrininkais, o treti – vaistininkais.

Mes tikime, kad geriausias vaistininkas yra tas, kuris klientui skiria visą savo dėmesį ir išklauso daugiau nei reikia vaistų parinkimui. Tai profesionalas, kuris savo darbą dirba 24 val. per parą. Vaistininko patarimas gali ne tik padėti pasveikti, bet ir įkvėpti rūpintis savimi labiau.

Klientus pasitikti ir palydėti su didžiausiu profesionalumu, įsiklausyti į kiekvieną iš Jūsų asmeniškai – toks kasdienis BENU vaistininko darbas. Tokie kaip jie – kiekvienas iš mūsų, su savo istorijomis ir patirtimis, kurios padeda geriau suprasti vieniems kitus ir suteikti pagalbą, kai jos prireikia.

 „BENU vaistinė“ – vaistinė, kurioje profesionalumas reiškia dėmesį Jums. 

Nes Jūs - ypatingi!

Gintaras jau daugiau nei 34 metus rūpinasi Šilutės žmonių sveikata. Pasak jo, šiandien vaistinės lankytojai – ypač nekantrūs, kartais nori pasveikti išgėrę vieną tabletę. Tad dažnai tenka pabūti ne tik konsultantu, bet ir psichologu, patarėju, išklausyti ne tik su liga susijusias problemas, bet ir šeimynines, pabarti, o kartais ir papasakoti anekdotą.

Paklaustas, kokius sveikatos patarimus dalina dažniausiai, atsako: „Visko su saiku: valgyti, miegoti, dirbti ir šėlti“.

Alytiškė Jūratė vaistinėje dirba jau septintus metus. Daugiau nei 15 metų užsiiminėja sunkiąja atletika, yra Lietuvos čempionė, tarptautinių turnyrų prizinininkė, o pastaruoju metu aktyviai paniro į kūno rengybos (fitneso) sritį.

Pasak Jūratės, patirtis sporte labai padeda darbe, kai tenka konsultuoti sportuojančius klientus, patarti patyrusiems traumas, norintiems koreguoti kūno svorį, prašantiems informacijos ir rekomendacijų apie maisto papildus, vitaminus.

Apie sveiką gyvenseną, mitybą, sportą visą dieną galinti kalbėti moteris sako, kad to puikiai savijautai neužtenka. Reikia vengti blogų emocijų ir labiau mylėti save. 

Darbas budinčiojoje vaistinėje skiriasi nuo įprastos farmacininko kasdienybės. Inga nesuskaičiuotų, kiek kartų teko čia pat, vaistinėje, tvarstyti žaizdas, stabilizuoti išnirusias galūnes ar net suteikti pagalbą epilepsijos ištiktam žmogui.

Moteris pastebi, kad šiandien vaistinės lankytojai yra gerokai labiau išprusę nei anksčiau, skiria sveikatai daugiau dėmesio, rūpinasi profilaktika.

Nors Inga sako, kad kartais jaučiasi kaip batsiuvys be batų, kasdien stengiasi, kad jos šeima ir artimieji sveikai maitintųsi (pati augina savo daržoves), nepamirštų vitaminų ir judėtų gryname ore: „Pakankamas skysčių kiekis ir poilsis dažnai gali padaryti gerą pradžią, kuri yra pusė darbo“.  

info@benu.lt