• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
1 Atsiliepimai

Scholl elektroninis pėdų priežiūros rinkinys Velvet Smooth

Kosmetika
33,57
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Pristatymas į namus per 1-3 darbo dienas.

Kiekis pakuotėje: 1
Aprašymas

Kietos odos šalinimas + sausos odos šveitimas

100 metų patirtis. Mūsų įkūrėjas Dr. William Scholl tyrinėjo pėdų struktūrą ir biometriką kūno atžvilgiu, jo pasišventimu ir vertybėmis mes vadovaujamės iki šių dienų. Visame pasaulyje 25 milijonai žmonių naudoja mūsų priemones, kad jų pėdos taptų minkštos ir gražios per kelias akimirkas**.

Ataujintas ir patobulintas. Greitesni ir geresni rezultatai*.

Šepetėliu švelniai šveiskite sausą, pleiskanojančią pėdų ir blauzdų odą, kad ji atrodytų jaunesnė ir skaistesnė.

Sustiprina drėkinamojo kremo poveikį, kad oda būtų minkšta ir glotni. Vidutinio šiurkštumo ritininė galvutė šalina dėl spaudimo atsirandančius odos sukietėjimus.

GALIMA NAUDOTI IR ANT DRĖGNOS, IR ANT SAUSOS ODOS

DU GREIČIO REŽIMAI – RINKITĖS PAGAL POREIKIUS

NAUJAS DIZAINAS PATOGESNIAM NAUDOJIMUI

* lyginant su rankiniu šveitimu
** po 1 naudojimo

Skaityti daugiau
Naudojimas

Naudojimo nurodymai:

Išsaugokite pakuotę su ant jos pateikta informacija - jos gali prireikti vėliau. Išsamūs naudojimo nurodymai pateikti vidinėje pakuotės pusėje.

Atsargumo priemonės:

Šiurkšti ritininė galvutė: naudoti tik sukietėjusiai pėdų odai šalinti. Sausos odos šveičiamasis šepetėlis: naudoti pėdoms ir blauzdoms. Prietaiso nenaudoti jokiose kitose kūno vietose. Naudoti tik pagal paskirtį. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Vienoje vietoje nenaudoti ilgiau kaip 3–4 sekundes. Pasireiškus dirginimui ar diskomfortui, nedelsiant sustoti. Nenaudoti ant pažeistos, skausmingos ir sudirgintos odos. Prietaiso nemerkti į vandenį. Šio prietaiso negalima naudoti jei sergate diabetu arba kenčiate nuo prastos kraujotakos. Šveičiamojo šepetėlio negalima naudoti sergant odos ligomis. Įjungtą prietaisą laikyti atokiai nuo ilgų plaukų.

Naudojimas pirmąjį kartą:

Patraukti ir atidaryti prietaiso rankenėlės gale esančio baterijų lizdo dangtelį. Paspausti kabiklį ir atidaryti vidinį baterijų dangtelį. Į lizdą nurodytomis kryptimis įdėti 4 naujas AA tipo baterijas. Spausti vidinį baterijų dangtelį, kol pasigirs spragtelėjimas. Uždėti ir prispausti išorinį baterijų lizdo dangtelį, esantį ant prietaiso rankenos. Reguliarus sukietėjusios pėdų odos šalinimas šiurkščia ritinine galvute. Įsitikinti, kad ritininė galvutė tvirtai įstatyta į prietaisą.

Be ritininės galvutės prietaiso nenaudoti. Įjungti ir išjungti spaudžiant įjungimo mygtuką. Paspausti ir pasirinkti greitį. Švelniai braukti ritinine galvute per sukietėjusią odą. Tęsti, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Prietaiso nespauti per stipriai, nes jis sustos. Išjungti ir patikrinti, ar oda pakankamai minkšta.

Jei ne, įjungti ir tęsti, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Įspėjimas: Vienoje vietoje nenaudoti ilgiau kaip 3–4 sekundes. Sustoti, jei odą pradeda skaudėti ar ji parausta. Nuvalyti arba nuplauti pėdas ir pašalinti negyvos odos likučius. Rūpestingai nusausinti odą ir užtepti drėkinamojo kremo, kad pėdų oda būtų tobulai minkšta!

Reguliarus sausos pėdų ir blauzdų odos šveitimas šveičiamuoju šepetėliu:

Įsitikinti, kad šveičiamasis šepetėlis tvirtai įstatytas į prietaisą. Be šveičiamojo šepetėlio prietaiso nenaudoti. Įjungti ir išjungti spaudžiant įjungimo mygtuką. Paspausti ir pasirinkti greitį. Švelniai braukti šveičiamuoju šepetėliu per pėdas ir blauzdas palengva šalinant negyvos odos likučius. Tęsti, tik nespausti per stipriai, nes prietaisas sustos. Įspėjimas: Nenaudoti dažniau nei du kartus per savaitę. Nebenaudoti, jei odą pradeda skaudėti arba ji parausta. Pėdas nušluostyti arba nuplauti ir pašalinti negyvos odos likučius. Rūpestingai nusausinti odą ir patepti drėkinamuoju kremu, kad ji atrodytų jaunesnė ir skaistesnė.

Valymas po naudojimo:

Šis prietaisas nėra atsparus vandeniui. Prieš valymą prietaisą išjungti. Nuimti ritininę galvutę ir ir nuplauti jos paviršių. Paspausti prietaiso šone esantį mygtuką „Eject“ ir švelniai traukiant nuimti galvutę. Skalauti ritininę galvutę po tekančiu vandeniu, kol jos paviršius taps švarus. Prietaisą nuvalyti švaria drėgna šluoste. Prietaisą ir ritininę galvutę nusausinti švaria sausa šluoste.

Ritininės galvutės keitimas:

Jeigu ritininė galvutė šveičia nebe taip gerai, laikas ją pakeisti. Išjungti pėdų šveitiklį ir atlikti toliau nurodytus veiksmus. Su šiuo pėdų šveitikliu naudoti tik ritinines galvutes „Scholl Velvet Smooth“. Nuspausti mygtuką ir nuimti ritininę galvutę kaip parodyta paveikslėlyje. Įstatyti naują ritininę galvutę ir spausti, kol pasigirs spragtelėjimas.

Baterijų keitimas:

Įspėjimas: Kartu nenaudoti senų ir naujų bei šarminių ir įprastų baterijų. Nenaudoti įkraunamųjų baterijų. Panaudotas baterijas atiduoti perdirbti arba tinkamai pašalinti. Patraukti ir atidaryti prietaiso rankenėlės gale esančio baterijų lizdo dangtelį. Paspausti kabiklį, atidaryti vidinį baterijų dangtelį ir išimti senas baterijas. Į lizdą nurodytomis kryptimis įdėti 4 naujas AA tipo baterijas. Spausti vidinį baterijų dangtelį, kol pasigirs spragtelėjimas. Uždėti ir prispausti išorinį baterijų lizdo dangtelį, esantį ant prietaiso rankenos.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasSCHOLL
Kiekis pakuotėje1
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse

1 klientų įvertino šią prekę

Bendras įvertinimas: 5 iš 5
5 balai (1) 100%
4 balai (0) 0%
3 balai (0) 0%
2 balai (0) 0%
1 balai (0) 0%