• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

SCHOLL geliniai batų įdėklai pėdų skliautui paremti GelActiv Party Feet, 1 pora

Medicinos priemonė
7,35
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Pristatymas į namus per 1-3 darbo dienas.

Forma: Gelis
Kiekis pakuotėje: 1
Aprašymas

Pėdų skliauto atrama. Nauji ir patobulinti. Ištisą dieną saugo pėdų skliautus nuo pėdoms tenkančio spaudimo. Technologija GelActivTM. Itin ploni ir nepastebimi įdėklai iš skaidraus gelio. Nuo slydimo sauganti technologija. Tinka ir patogiai laikosi daugelyje moteriškų batų.

Skaityti daugiau
Naudojimas

Naudojimas: suraskite dešinį (R) ir kairį (L) įdėklus atskiriančius ženklus. Prieš nuimdami apsauginę plėvelę, įdėkite į batus ir pritaikykite padėtį. Įsitikinkite, kad įdėklai guli tiesiai po pėdų išlinkimais (skliautais) (žr. paveikslėlį su tikslios padėties nuoroda). Po to nuplėškite apsauginę plėvelę ir lipnia puse priklijuokite įdėklus batuose. Jei reikia, galite perklijuoti. Svarbu, kad abiejuose batuose įdėklai būtų vienodoje padėtyje. Jei norite išimti įdėklą, plėškite jį nuo bato atsargiai, kita ranka prilaikydami bato medžiagą greta įdėklo. Pakeiskite naujais po 6 mėnesių arba atsiradus pirmiesiems susidėvėjimo požymiams.
Atsargumo priemonės: nenaudokite, jei atsirado diskomforto pojūtis arba sudirginimas ir jei oda pažeista arba sudirginta.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasSCHOLL
FormaGelis
Kiekis pakuotėje1
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse