• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

Mepilex Border Sacrum tvarstis 22 x 25 cm, N5

Medicininė prekė
Efektyvus absorbuojantis anatominio dydžio tvarstis "viskas viename", skirtas vidutiniškai-gausiai eksuduojančioms žaizdoms kryžkaulio srityje. Mepilex Border nelimpa prie žaizdos guolio, o tik prie aplinkinės sausos odos. Tvarstis netraumuoja žaizdos keitimo metu, palaiko drėgną žaizdos gijimo aplinką ir apsaugo nuo maceracijos. Lipnūs kraštai užtikrina saugią fiksaciją, gali naudojamas po kompresiniais tvarsčiais ir kartu su geliais.
77,39
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Pristatymas į namus per 1-5 darbo dienas.

Kiekis pakuotėje: 5
Aprašymas

Anatominio dydžio efektyvus absorbuojantis tvarstis ""viskas viename""

Produkto aprašymas

Mepilex Border Sacrum yra sugeriantis, lipnus minkšto silikono tvarstis, susidedantis iš tiesiogiai su žaizda kontaktuojančio minkšto silikono sluoksnio Safetac, trijų dalių sugeriančio sluoksnio: absorbuojanti, paskirstymo ir retencijos (superabsorbento) dalis ir apsauginės plėvelės, pralaidžios orui, bet ne skysčiams. Tvartis yra anatominio dydžio, pritaikytas specialiai kryžkaulio sričiai, įrodytas veikimas pragulų prevencijai su kitomis standartinėmis priemonėmis. Mepilex Border Sacrum absorbuoja eksudatą, palaiko drėgną žaizdos gijimo aplinką ir apsaugo nuo maceracijos.

Atsargumo priemonės

  • Nenaudokite tvarsčio, jeigu esate alergiškas jo medžiagoms
  • Mepilex Border Sacrum gali būti naudojamas tik su gydytojo specialisto priežiūra. Esant klinikinės infekcijos požymiams, būtina pasikonsultuoti su gydytoju ir pradėti tinkamą gydymą
  • Nenaudokite Mepilex Border Sacrum kartu su oksiduojančiomis medžiagomis, tokiomis kaip hipochlorido tirpalas ar vandenilio peroksidas
  • Skirtas tik išoriniam naudojimui
  • Sterilumas garantuojamas, kol vidinis tvarsčio įpakavimas yra nepažeistas. Pakartotinai sterilizuoti negalima

Mepilex Border ir Safetac yra registruoti Molnlycke Health Care AB prekiniai ženklai

Šaltinis: Molnlycke Health Care atstovybė

https://www.molnlycke.lt/produktai-sprendimai/mepilex-border-sacrum/

Skaityti daugiau
Naudojimas

Mepilex Border Sacrum gali būti naudojamas nuo mažai iki gausiai eksuduojančių pragulų gydymui ir prevencijai kryžkaulio srityje. Kadangi Mepilex Border palaiko drėgną žaizdos aplinką, pradėjus naudoti tvarstį gali būti pastebimas pirminis žaizdos padidėjimas. Tai normalu ir reikėtų to tikėtis. Atliekant tyrimus, buvo stebima, kad tvarsčiai su Safetac technologija gydo sausą ir pleiskanojančią aplinkinę odą.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasMEPILEX
Kiekis pakuotėje5
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse