• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

Mepilex tvarstis 10 x 10 cm, N5

Medicininė prekė
Efektyvus minkšto silikono tvarstis, skirtas vidutiniškai eksuduojančioms žaizdoms. Mepilex nelimpa prie žaizdos guolio, o tik prie aplinkinės sausos odos. Tvarstis netraumuoja žaizdos keitimo metu, palaiko drėgną žaizdos gijimo aplinką ir apsaugo nuo maceracijos. Gali būti karpomas, siekiant pritaikyti sunkiai tvarstomoms vietoms, naudojamas po kompresiniais tvarsčiais ir kartu su geliais.
15,29
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Pristatymas į namus per 1-5 darbo dienas.

Kiekis pakuotėje: 5
Aprašymas

Efektyvus absorbuojantis minkšto silikono tvarstis

Produkto aprašymas

Mepilex yra absorbuojantis minkšto silikono tvarstis. Jis susideda iš minkšto, su žaizda kontaktuojančio silikono sluoksnio Safetac, lankstaus absorbuojančio poliuretano putų sluoksnio ir išorinio apsauginio sluoksnio, kuris yra permatomas ir atsparus vandeniui. Mepilex absorbuoja eksudatą, palaiko drėgną žaizdos gijimo aplinką ir apsaugo nuo maceracijos. Tvarsčiai, pagaminti su Safetac technologija, normalizuoja sausą ir žvynuotą aplinkinę odą. Mepilex tinkamas naudoti kartu su kompresine terapija, geliais.

Atsargumo priemonės

  • Nenaudokite tvarsčio, jeigu esate alergiškas jo medžiagoms
  • Mepilex gali būti naudojamas tik su gydytojo specialisto priežiūra. Esant klinikinės infekcijos požymiams, būtina pasikonsultuoti su gydytoju ir pradėti tinkamą gydymą
  • Mepilex negali būti naudojamas kartu su oksiduojančiomis medžiagomis, tokiomis kaip hipochlorido tirpalas, vandenilio peroksido tirpalas
  • Skirtas tik išoriniam naudojimui
  • Sterilumas garantuojamas, kol vidinis tvarsčio įpakavimas yra nepažeistas. Pakartotinai sterilizuoti negalima

Mepilex ir Safetac yra registruoti Molnlycke Health Care AB prekiniai ženklai

Šaltinis: Molnlycke Health Care atstovybė

https://www.molnlycke.lt/produktai-sprendimai/mepilex/

Skaityti daugiau
Naudojimas

Mepilex skirtas daugeliui eksuduojančių žaizdų, tokių kaip kojų opos, pragulos, trauminės žaizdos, pvz., odos įplėšimai ir antrinės gydymo žaizdos. Kadangi tvarstis palaiko drėgną žaizdos aplinką, pradėjus naudoti tvarstį gali būti pastebimas pirminis žaizdos padidėjimas. Tai normalu ir reikėtų to tikėtis. 

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasMEPILEX
Kiekis pakuotėje5
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse