• 0
3 už 2 kainą
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

Livsane Bones+Teeth Vital tabletės N30

Maisto papildas
Organizmą aprūpinti pakankamu kiekiu kalcio ir vitaminų (tokių kaip vitaminai D ir K) yra labai svarbu dėl kaulų ir dantų sveikatos. Kaip ir kaulus, dantis daugiausiai sudaro kalcis. Dantys ne tik smulkina maistą, bet ir yra svarbūs artikuliacijai kalbant
Pirk 3 - mokėk už 2. Akcija galioja įsidėjus tirs vienetus į krepšelį.
4,99 Pirk 3 - mokėk už 2. Akcija galioja įsidėjus tirs vienetus į krepšelį.
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-3 darbo dienas.

Pristatymas į namus per 1-3 darbo dienas. Karantino laikotarpiu galimas siuntų pristatymo vėlavimas.

Forma: Tabletė
Kiekis pakuotėje: 30

Maisto papildas su kalciu ir vitaminais.

Kaulų sistema žmogaus organizme atlieka daug svarbių funkcijų. Ji taip pat užtikrina stabilumą, mobilumą ir padeda apsaugoti vidaus organus. Kaulai yra gyvas ir dinamiškas audinys, kuris nuolat atkuriamas tam, kad liktų stabilus ir galėtų prisitaikyti prie kasdienio gyvenimo poreikių.

Organizmą aprūpinti pakankamu kiekiu kalcio ir vitaminų (tokių kaip vitaminai D ir K) yra labai svarbu dėl kaulų ir dantų sveikatos. Kaip ir kaulus, dantis daugiausiai sudaro kalcis. Dantys ne tik smulkina maistą, bet ir yra svarbūs artikuliacijai kalbant ir dainuojant.

Kalcis organizme nesusidaro savaime, todėl, kad kaulai ir dantys būtų sveiki, jo atsargas reikia kasdien papildyti teisingai maitinantis.

Kalcis būtinas palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę. Vitaminas D padeda absorbuotis kalciui ir fosforui bei juos panaudoti. Vitaminas D padeda palaikyti normalų kalcio kiekį kraujyje. Vitaminai K ir D padeda palaikyti normalią kaulų būklę. Vitaminas D padeda palaikyti normalią dantų būklę.

Kaulų sistema nuolat vystosi ir mažėja. Todėl reikėtų, kad tarp abiejų procesų išliktų pusiausvyra. Kaulinio audinio vystymąsi skatina osteoblastai. Šios ląstelės formuoja kaulinį audinį, daugiausiai sudarytą iš I tipo kolageno, kuris mineralizuojasi. Osteoblastams priešingai veikia osteoklastai, atsakingi už kaulinio audinio ardymą. Kuo stabilesnė ar tankesnė kaulinė masė, tuo geriau griaučių sistema apsaugoma nuo masės mažėjimo senstant ir osteoporozės.

Osteoporozė yra lėtinė griaučių liga, kuria dažniausiai serga vyresniojo amžiaus asmenys. Ligai progresuojant, kaulų tankis mažėja, tuo pačiu mažindamas ir kaulų stabilumą bei gebėjimą atsistatyti. Todėl didėja kaulų lūžių rizika. Apskritai, didesnė rizika atsiranda jau nuo 50 metų amžiaus. Moteris ši liga paliečia anksčiau ir dažniau, nei vyrus.

Šalia reguliarios fizinės mankštos, nutukimo prevencijos (KMI <20) ir kitų faktorių, pakankamas organizmo aprūpinimas vitaminais bei mineralais taip pat yra labai svarbus osteoporozės profilaktikai ir tuo pačiu kaulų stabilumui, kaulų lūžių rizikos mažinimui.

Kaulų sveikatai palaikyti, specialistai rekomenduoja kasdien suvartoti apie 1000 mg (iki 2000 mg) kalcio. Svarbus baltymų šaltinis yra, pavyzdžiui, pieno produktai, šviežios žalios daržovės ir visagrūdžiai produktai. Jei kalcio atsargos papildomos vartojant maisto papildus, būtina užtikrinti, kad nebūtų viršijama didžiausia rekomenduojama paros norma – 1500 mg. Per didelis kiekis kalcio didina širdies smūgio riziką, nes, būdamas aterosklerotinių plokštelių sudėtyje, jis skatina kraujagyslių užsikimšimą.

Kalcio absorbcija iš žarnyno glaudžiai susijusi su vitaminu D. Tik jam padedant kalcis gali būti absorbuojamas iš žarnyno į organizmą ir integruotas į kaulų struktūrą. Todėl vitaminas D vaidina lemiamą vaidmenį kaulų mineralizacijos procese.

Vitaminas D yra ypatingas vitaminas, nes jis organizme gaminasi pats. Tik 10–20 proc. šio vitamino poreikio yra patenkinama su maistu. Kad organizmas galėtų pasigaminti vitamino D, jam reikia pakankamai saulės. Veikiant UVB spinduliams, vitaminas gaminasi odoje. Pakanka, kad saulės spinduliai 15 minučių per dieną pasiektų ketvirtį kūno paviršiaus be apsaugos nuo saulės priemonių. Žiemos mėnesiais sunku užtikrinti, kad organizmas pasigamintų pakankamą kiekį vitamino D. Be to, maždaug nuo 65 metų amžiaus silpsta organizmo gebėjimas pačiam pasigaminti vitaminą D.

Kaulų sveikatai svarbus ne tik vitaminas D, bet ir daug kitų vitaminų. Reikėtų akcentuoti vitaminą K.

Jis yra labai svarbus stipriems kaulams palaikyti, nes atsako už baltymų osteokalcinų (kaulų matricos baltymų) gamybą. Medžiaga padeda kaulų mineralui kalciui integruotis į kaulų struktūrą. Vitamino K trūkumas vis dažniau siejamas su osteoporozės išsivystymu. Todėl ne tik kalcis ir vitaminas D, bet ir ypač vitaminas K yra svarbūs osteoporozės profilaktikai. Maisto papildas „LIVSANE Bones + Teeth Vital“ yra svarbus ne tik kaulų sveikatai. Ypač kalcis ir vitaminas D padeda palaikyti dantų sveikatą.

Kalcis yra svarbiausias sveikų dantų augimui ir jų būklės palaikymui, tačiau įvairūs vitaminai taip pat svarbūs dantų sveikatai. Subalansuota mityba gali padėti organizmą kasdien aprūpinti reikiamu kiekiu šių medžiagų. Tačiau sergant ar nėštumo metu, taip pat maitinant krūtimi, šių medžiagų poreikis padidėja ir tenka jas vartoti papildomai.

Dantų sveikatai svarbi ne tik dantų higiena, bet ir seilių sudėties kokybė. Jei seilėse gausu mineralų, vitaminų ir kitų apsauginių medžiagų, ir jų pH yra tinkamas, seilės palaiko dantų emalės remineralizacijos procesus. Be to, seilės saugo nuo patogeninių organizmų augimo, t. y. saugo nuo karieso.

Mineralas kalcis reikalingas dantų vystymuisi ir palaikymui, o taip pat žandikaulio vystymuisi. Šiame kontekste vitaminas D yra ypač svarbus, nes kalcį organizmas gali optimaliai panaudoti tik kartu su vitaminu D. Žarnyne šis vitaminas padeda absorbuoti kalcį iš maistinių medžiagų ir išsaugoti jį kauluose bei dantyse.

Produkto savybės

  • Be glitimo.
  • Be laktozės.
  • Tinka vegetarams.
Skaityti daugiau

1 kapsulė per dieną nekramtant su pakankamu kiekiu skysčio. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Maisto papildo nevartoti vietoj įvairios ir subalansuotos mitybos bei sveiko gyvenimo būdo.

 

Tabletėje (% RMV*)

Kalcis

800 mg (100)

Vitaminas D

5 µg (100)

Vitaminas K

75 µg (100)

**% referencinė dienos norma pagal informacijos apie maistą teikimą reglamentą.

Sudėtis: kalcio karbonatas, užpildas: mikrokristalinė celiuliozė, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, hidroksipropilo metilceliuliozė, hidroksipropilo metilceliuliozė, talkas, dažiklis: titano dioksidas, lipnumą reguliuojanti medžiaga: riebiųjų rūgščių magnio druskos, kokosų aliejus, palmių aliejus, cholekalciferolis, filokvinonas.

 

Prekinis ženklasLIVSANE
FormaTabletė
Kiekis pakuotėje30
SavybėsTinkama veganams, Be glitimo, Tinkama vegetarams, Be laktozės
Amžiaus grupėSuaugusiems
Svarbu
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.