• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

Versan Fluid sinovinio skysčio papildas 25 mg/2,5 ml, N1

Maisto papildas
63,53
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.
Kiekis pakuotėje: 1
Kiekis: 2.5ml
Aprašymas

Versan® fluid sinovinio skysčio papildas yra produktas, tiekiamas stikliniame švirkšte su hialurono rūgštimi. Produktas yra skaidrus, permatomas, klampus, sterilus, nepirogeninis tirpalas. Sudėtyje esanti hialurono rūgštis (molekulinė masė 650000~1200000 Da) yra išgaunama iš mikroorganizmų. Šis produktas yra skirtas vienkartiniam naudojimui. Hialurono rūgštis yra natūralus polisacharidas, kuris yra svarbus odos, poodinio ir jungiamojo audinio (pvz., sinovinio skysčio) struktūrinis elementas. Visuose gyvuosiuose organizmuose aptinkama hialurono rūgštis yra identiška ir pasižymi aukštu biosuderinamumo lygiu. Kiekviename produkto mililitre yra 10 mg natrio hialuronato, ištirpinto fiziologiniame tirpale.

Pakuotė: viename švirkšte yra 2,5 ml tirpalo.

Indikacijos:

Produktas yra skirtas osteoartrito (OA) sukeliamam sąnarių skausmui gydyti.

Terapinis veiksmingumas:

Produktas gali kompensuoti mechaninę įtampą, perduodamą iš išorės. Tai yra tam tikras barjeras, apsaugantis sąnarį. Produktas gali apsaugoti sinovinį audinį ir skatinti sąnario kremzlės gijimą.

Kontraindikacijos:

  • Negalima vartoti pacientams, kuriems yra nustatytas padidintas jautrumas hialuronato preparatams.
  • Intrasąnarinės injekcijos yra kontraindikuotinos tais atvejais, kai injekcijos srityje buvo arba yra infekcijos ar odos ligos.

Įspėjimas:

Produktas yra skirtas naudoti kaip intrasąnarinis implantas. Negalima pakartotinai sterilizuoti produkto arba maišyti jo su kitais produktais.

Neinjekuokite šio preparato į kraujagysles ir aplinkinius audinius. Gydytojas turi prižiūrėti pacientus, kuriems kada nors pasireiškė alergija bet kokiems kitiems vaistams ir kurie serga kepenų ligomis.

Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima.

Pakartotinai panaudojus tą patį švirkštą, tai gali sukelti paciento mirtį dėl infekcijos ar užkrėtimo.

Pagyvenusių žmonių gydymas

Kadangi senyvo amžiaus žmonių organų funkcijos dažnai yra nusilpusios, terapijos metu gydytojai turėtų ypatingai juos prižiūrėti.

Nėščiųjų ir žindančių moterų gydymas

Jei numatoma gydymo teikiama nauda yra didesnė nei galimas šalutinis poveikis, produktas gali būti skirtas vartoti. Gydymo metu žindančios moterys turėtų nustoti maitinti kūdikį krūtimi.

Vaikų gydymas

Produkto saugumas vaikų gydymui nėra patikrintas, todėl terapijos metu gydytojas turėtų ypatingai prižiūrėti pacientą.

Galimi šalutiniai poveikiai:

Dažniausiai pasitaikantys šalutiniai poveikiai yra skausmas, pabrinkimas ir šiluma, jaučiami gydomame kelyje.

Svarbu!

Produktą gali paskirti tik įgalioti medicinos darbuotojai pagal galiojančius vietos įstatymus. Tam, kad išvengtumėte produkto pratekėjimo, nesukite kamštelio strypo pernelyg stipriai, taip pat venkite stūmoklio deformacijos, nes tai padidina išstūmimo jėgą. Švirkštas, adata ir bet kokios kitos nepanaudotos medžiagos turi būti išmestos iš karto po gydymo seanso. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Prieš vartodami šį gaminį perskaitykite instrukcijas.

Laikymo sąlygos:

Kaip nurodyta ant pakuotės. Laikykite kambario temperatūroje. Saugokite nuo saulės spindulių ir šalčio.

Valentis AG Via Lugano 13, CH-6982 Agno-Lugano, Šveicarija

Platintojas:

UAB “Valentis Pharma”

Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva

Skaityti daugiau
Naudojimas

Terapijos metu suvartojami 3 produkto švirkštai, po 1 švirkštą kas savaitę švirkščiant į osteoartrito (OA) pažeistą suaugusio paciento sąnarį. Produktas yra skirtas injekcijai į sąnarį. Dozavimas ir injekavimo laikas nustatomi priklausomai nuo paciento juntamų simptomų. Numatoma veiksmingumo trukmė yra 6 mėn. po produkto vartojimo. Produkto švirkštui yra pritaikoma 21-25 G adata, kurią naudojant švirkšto turinys yra injekuojamas į sąnario ertmę.

Skaityti daugiau
Sudėtis

Veiklioji medžiaga: natrio hialuronatas 25 mg.

Pagalbinės medžiagos: dinatrio fosfato dodekahidratas, natrio divandenilio fosfato dihidratas, natrio chloridas, sterilus injekcinis vanduo q.s. iki 2,5 ml. pH 6,8~7,8.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasVERSAN
Kiekis2.5ml
Kiekis pakuotėje1
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse
Svarbu
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.