BENU sveikatingumo trasa

Liepos 4 dieną startuoja  „BENU sveikatingumo trasa“!

Pasivaikščiojimas BENU trasa – tai ne paprastas ėjimas,  o Jūsų laukiantys įvairūs sveikatos patarimai ir negirdėti faktai apie Vingio parke esančias įdomias vietas – žada, kad kelionė neprailgs. Išbandyti BENU sveikatingumo trasą galės visi, parsisiuntę mobiliąją programėlę #walk15.

Susijęs vaizdas  

 

BENU sveikatingumo trasos ilgis optimalus  – 7,5 km, kas atitinka 10 000 žingsnių, būtent tiek sveikatos specialistai rekomenduoja nueiti kasdien, kad išliktume energingi ir aktyvūs. Ėjimas yra puiki prevencija prieš daugelį sveikatos sutrinikimų. Tyrimais įrodyta, kad ėjimas gali sumažinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, gali sumažinti antro tipo diabeto, osteoporozės ir insulto riziką, gali padėti kontroliuoti kūno masę bei gerinti psichologinę žmogaus savijautą. BENU vaistinė – jūsų sveikatingumo partneris - skatina Jus judėti: parsisiųskite #walk15 programėlę ir smagiai įveikite 10 000 žingsnių Jūsų sveikesnio gyvenimo link.

Parsisiuntę programėlę #walk15 ne tik galėsite lengvai skaičiuoti žingsnius ir sekti savo aktyvumo statistiką, bet taip pat ir sulauksime akcijų, kurių metu galėsite tos dienos nueitus žingsnius keisti į prizus.

Trasos atidarymo proga, jau liepos 4 d. nueitus 10 000 žingsnių, galėsite iškeisti į Walmark Mega Vitamin D*.

Vaistinės, kuriose bus galima keisti nueitus žingsnius į prizus:

BENU vaistinė Kedrų g. 4, Vilnius (PC RIMI);

BENU vaistinė K. Baršausko g. 66A, Kaunas (PC MOLAS);

BENU vaistinė Taikos pr.139, Klaipėda (PC BIG).

 

*Prizus įsteigsime net 200 pirmiems įveikusių trasą bei įvykdžiusiems visas akcijos sąlygas (nuėjus tą dieną 10 000 žingsnių su #walk15 programėle).

info@benu.lt