• 0
 • Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
  Livsane Lactoactive Daily & Immune kapsulės N20 Livsane Lactoactive Daily & Immune kapsulės N20 Livsane Lactoactive Daily & Immune kapsulės N20 Livsane Lactoactive Daily & Immune kapsulės N20
  5 Atsiliepimai

  Livsane Lactoactive Daily & Immune kapsulės N20

  Maisto papildas
  LIVSANE Lactoactive Daily & Immune sudėtyje yra pieno rūgšties bakterijos, kurios patenka į žarnyną gyvos, ir cinkas. Cinkas padeda normaliai funkcionuoti imuninei sistemai.
  Antrai LIVSANE prekei -60%. Pasiūlymas galioja pažymėtoms prekėms. Nuolaida taikoma antrai tokiai pačiai arba pigesnei LIVSANE prekei.
  11,99 Antrai LIVSANE prekei -60%. Pasiūlymas galioja pažymėtoms prekėms. Nuolaida taikoma antrai tokiai pačiai arba pigesnei LIVSANE prekei.
  Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.
  Forma: Kapsulės
  Kiekis pakuotėje: 20
  Aprašymas

  Su 8 mlrd. gyvųjų pieno rūgšties bakterijų ir cinku.

  Maisto papildas su gyvosiomis pieno rūgšties bakterijomis, fruktooligosacharidais ir cinku.

  LIVSANE Lactoactive Daily & Immune sudėtyje yra pieno rūgšties bakterijos, kurios patenka į žarnyną gyvos, ir cinkas. Cinkas padeda normaliai funkcionuoti imuninei sistemai.

  Produkto savybės:

  • Tinka vegetarams
  • Be glitimo
  • Be laktozės
  • Nėščiosios moterys turėtų vartoti maisto papildą tik rekomendavus gydytojui arba kitam sveikatos priežiūros specialistui

  Kiekvienoje LIVSANE Lactoactive Daily & Immune dozėje yra 8 mlrd. 8 skirtingų bakterijų atmainų, gyvųjų pieno rūgšties bakterijų. Produktas sukurtas palaikyti skrandžio ir žarnyno sistemos sveikatai, maisto papildą vartojant kiekvieną dieną, o rezultatai pagrįsti klinikiniais tyrimais, atliktais analizuojant labiausiai paplitusius skrandžio ir žarnyno sutrikimus.

  DIRGLIOSIOS ŽARNOS SINDROMAS: dirgliosios žarnos sindromas – funkcinis žarnyno sutrikimas, kuriam būdingi tokie simptomai kaip pilvo skausmai, spazmai, dujų kaupimasis, viduriavimas ir vidurių užkietėjimas. Dirgliosios žarnos sindromo priežastys nėra žinomos, tačiau dažnai jis siejamas su žarnyno floros pusiausvyros sutrikimais. Tyrimais nustatyta, kad 15–20 % suaugusiųjų serga dirgliosios žarnos sindromu, o ši būklė 3 kartus dažniau diagnozuojama moterims nei vyrams. Norint nustatyti įvairių rūšių probiotinių papildų su Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifido-bacterium longumir Bifidobacterium lactis (Bifidobacterium animalis spp. Lactis) ir fruktooligosacharidais, potencialą gydant dirgliosios žarnos sindromą 2 x 6 mlrd. KSV / g per dieną du mėnesius. Pacientai (n=25), 25–86 metų amžiaus asmenys, sergantys lėtiniu dirgliosios žarnos sindromu (atrinkti pagal Roma III kriterijus). Po dviejų mėnesių gydymo 84 % pacientų susilpnėjo pilvo skausmai, 92 % pacientų sumažėjo raugėjimas, 90,9 % pacientų pranešė apie retesnį viduriavimą ir 86,9 % pacientų sumažėjo vidurių užkietėjimas. Be to, nebuvo pranešta apie kliniškai pagrįstą neigiamą LIVSANE Lactoactive Daily & Immune poveikį. Kitas dvigubai aklas atsitiktinių imčių placebu kontroliuojamas tyrimas, kuriame dalyvavo 52 dalyviai, taip pat pademonstravo reikšmingą dirgliosios žarnos sindromo simptomų sunkumo balo pagerėjimą (pagal Roma II kriterijus) aktyviojoje grupėje, vartojančioje preparatus su Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum ir Bidobacterium lactis (Bifidobacterium animalis spp. Lactis). Per 8 savaičių intervencijos laikotarpį, lyginant su placebo grupe, aktyviojoje grupėje buvo pastebėtas reikšmingas gyvenimo kokybės, skausmo dienų ir pasitenkinimo tuštinimosi ritmu vertinimo balo padidėjimas.

   GASTROENTERITAS: ūmus gastroenteritas yra itin dažna infekcija, ypač tarp vaikų. Kelių tyrimų rezultatai pademonstravo, kad probiotinės bakterijos, tokios kaip L. rhamnosus & L. reute, gali veiksmingai gydyti ūmios infekcijos sukeltą viduriavimą, ypač rotavirusinio gastroenterito atveju. Danijos ligoninėse atlikti tyrimai su L. rhamnosus 19070-2 ir L. reuteri DSM 12246 pademonstravo, kad šios bakterijos trumpina viduriavimą tiek ligoninėje, tiek ir namuose gydomiems nuo ūmaus viduriavimo vaikams. Abu tyrimai atskleidė, kad po intervencijos reikšmingai sutrumpėjo viduriavimo trukmė. Akivaizdus probiotikų poveikis nustatytas pacientams, kurie viduriavo trumpiau kaip 60 valandų iki gydymo (ankstyva intervencija) (80 valandų gydomojoje grupėje lyginant su 130 valandų kontrolinėje grupėje, P = 0,003). Po ankstyvos intervencijos gydymo ligoninėje trukmė sutrumpėjo 48 % (3,5 lyginant su 1,7 dienos, P = 0,03). Intervencijos pabaigoje roto viruso antigenų rasta 12 % pacientų gydomojoje grupėje ir 46 % kontrolinėje grupėje (P = 0,02).

  LAKTOZĖS NETOLEREVIMAS: laktozės netoleravimas – suaugusiųjų organizmo nesugebėjimas virškinti laktozės, pieno ir šiek tiek rečiau jo produktų sudėtyje esančio cukraus, sukeliantis pašalinį poveikį. Svarbiausia priežastis, kodėl žmonės nevirškina pieno produktų, yra trūkumas fermento laktazės (beta galaktozidazės), būtinos laktozei skaidyti plonosiose žarnose. Kai trūksta laktazės, nehidrolizuota laktozė patenka į storąją žarną, kurioje vietinė mikroflora ją fermentuoja į dujas (H2, CH4 bei CO2) ir trumpos grandinės riebalų rūgštis. Tyrimais nustatyta, kad probiotiniai papildai su Lactobacillus acidophilus ir Bifidobacterium lactis gali modifikuoti gaubtinės žarnos metabolinį aktyvumą bei palengvinti laktozės netoleravimo simptomus. Manoma, kad fermentas beta galaktozidazė yra svarbiausias faktorius, gerinantis virškinimą, skatindamas laktozės hidrolizę, daugiausia klubinėje žarnoje. In vitro tyrimais nustatyta, kad LIVSANE Lactoactive Daily & Immune sudėtyje esančios probiotikų atmainos L. acidophilus ir B. lactis pasižymi dideliu beta galaktozidazės aktyvumu. Fermentų iš šių bakterijų gamyba gerina virškinimą ir padeda slopinti arba visiškai pašalinti netoleravimo simptomus.

  Skaityti daugiau
  Naudojimas

  Suaugusiesiems: 1 kapsulė per dieną su stikline vandens, pageidautina valgio metu arba atidarius kapsulę įpilti turinį į jogurtą arba grūdus. Galima vartoti be pertraukos ilgą laiką. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  Skaityti daugiau
  Sudėtis

   

  1 kapsulėje

  RMV*1 kapsulėje

  Cinkas

  1,5 mg

  15%

  Fruktooligosacharidai

  89.5 mg

  -

  Gyvosios pieno rūgšties bakterijos:

  Lactobacillus rhamnosus GG;

  Lactobacillus acidophilus DDS-1;

  Bifidobacterium lactis;

  Bifidobacterium longum;

  Bifidobacterium bifidum;

  Streptococcus thermophiles 32319;

  Bifidobacterium breve;

  Lactobacillus plantarum.

  8x109 CFU**

  -

  *% referencinė maistinė vertė kasdieniniam vartojimui

  **Kolonijas formuojantys vienetai.

  Skaityti daugiau
  Papildoma informacija
  Prekinis ženklasLIVSANE
  FormaKapsulės
  Kiekis pakuotėje20
  SavybėsBe glitimo, Tinkama vegetarams, Be laktozės
  Amžiaus grupėSuaugusiems
  Susiję straipsniai
  Likutis vaistinėse
  Svarbu
  Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  5 klientų įvertino šią prekę

  Bendras įvertinimas: 5 iš 5
  5 balai (5) 100%
  4 balai (0) 0%
  3 balai (0) 0%
  2 balai (0) 0%
  1 balai (0) 0%

  [email protected] (2022-04-29)

  Veismingos bakterijų kapsulės

  Skaityti daugiau

  Audronė (2020-10-02)

  Viena tabletė ir vėl galima valgyti sūrio tortą. Verta visada turėti, kai netoleruoji laktozės.

  Skaityti daugiau

  Jūsų krepšelis

  Viso:

  Į krepšelį