• 0

Šaltalankių aliejus

2021-01-24

Laba diena. Ar galima gerti šaltalankių aliejų, kai jo sudėtis 60 % šaltalankių aliejaus ir 40 % saulėgražų aliejaus. Ar butinai turi būti 100 % šaltalnkių aliejus? Aliejus bus geriamas gydant gerklės, stemplės, skrandžio gleivinę. Ačiū už info.

Sveiki,

jei aliejus bus geriamas stemplės ir skrandžio gydymo tikslais, geriau rinktis 100 % šaltalankių aliejų. 

...

Sveiki,

jei aliejus bus geriamas stemplės ir skrandžio gydymo tikslais, geriau rinktis 100 % šaltalankių aliejų. 

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

DEL RECEPTINIU VAISTU

2021-01-24

Ar imanoma receptinius vaistus uzsisakyti pasjus?

Laba diena,

internetu receptinių vaistų įsigyti negalima, tačiau kad Jums būtų patogiau, juos užsisakyti į pasirinktą vaistinę ...

Laba diena,

internetu receptinių vaistų įsigyti negalima, tačiau kad Jums būtų patogiau, juos užsisakyti į pasirinktą vaistinę galite iš anksto numeriu 8 37 225 522.

Daugiau informacijos: https://www.benu.lt/receptiniu-vaistu-rezervacija 

Skaityti atsakymą

Aspirinas ir paracetamolis nestumo metu

2021-01-23

Sveiki , esu 5 menesi nescia ir geriu po 150mg aspirino kas diena gydytojo liepimu. Vakar pasidariau kokliuso vakcinavima o siandien karsciuoju. Klausimas jei geriu aspirina kas diena po150mg ar galiu isgerti paracetamolio temperaturai numusti?

Sveiki, 

...

Sveiki, 

jei temperatūra daugiau nei 38, reikėtų gerti paracetamolį. Siūlyčiau dar pasiskambinti savo šeimos gydytojai ar ginekologei.

Skaityti atsakymą

Apsideginimas karštu vandeniu

2021-01-16

Labas vakaras. Prieš kelias dienas smarkiai apsideginau koją (netoli kojos pirštų) verdančiu vandeniu. Buvo iškilę dvi 3-5cm dydžio pūslės, taip pat apdeginta oda aplinkui. Pagrindinėje vietoje kur vanduo palietė pirmiausiai, viršutinis odos sluoksnis atsilupo iškart ir dabar ten yra atvira žaizda. Viena iš pūslių vakar pratrūko, žaizdos kolkas neužsitraukę. Viena pūslė (3cm) dar neprasprogus. Kokį tepalą patartumėte naudoti pūslei sumažinti ir kokį tepalą galėčiau tepti ant žaizdos kad nuraminti ir galėčiau uždengti bintu? Be nieko bintas prilimpa prie žaizdos. Laukiu Jūsų atsakymo, Indrė

Sveiki, 

ant atvirų žaizdų galima tepti ar purkšti priemones su ...

Sveiki, 

ant atvirų žaizdų galima tepti ar purkšti priemones su sidabru (pvz.: Cicasilver, Sofargen). Jos skatina gijimą, neleidžia žaizdai užsiteršti mikrobais. Ant neprakiurusios pūslės rekomenduoju priemones su dexpantenoliu (Bepanthen Plus kremas, Dexpanthenol-rph kremas, Panthenol putos ir pan.). Jei žaizdos pradėtų pūliuoti, reiktų antibiotinių tepalų, kuriuos turi paskirti gydytojas. 

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Imunitetas

2021-01-05

Medistus antivirus pastilės, jose yra Kistosyn ekstraktas, kas tai per medžiaga, iš ko pagaminama ekstraktas? Ar tai augalinės ar gyvulinės kilmės? Ačiū, Nijolė

Sveiki, 

...

Sveiki, 

Medistus antivirus" pastilėse yra Kistosyn ekstrakto​ – tai yra augalinės kilmės polifenoliai ir bioflavanoidai. Šios medžiagos  burnos gleivinėje suformuoja apsauginį sluoksnį, kuris kaip barjeras sukuria mechaninę apsaugą nuo virusų ir bakterijų, sukeliančių kvėpavimo takų infekcijas, ir neleidžia jiems įsiskverbti į organizmo ląsteles ir daugintis toliau. 

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Klauskite vaistininko!

Užduokite Jums rūpimą klausimą, susijusį su sveikata, vaistų vartojimu ar odos priežiūra. BENU vaistininkai atsakys į Jūsų klausimą per kelias dienas, užtikrindami visišką anonimiškumą..