• 0

Klausimas vaistininkui

2022-04-21

Pleiskanoja oda slenka plaukai patarkite kokį sampuna naudoti ar trūksta vitaminų.Aciu už atsakyma

Labas rytas, 

su kosmetikos priemonėmis galima prislopinti simptomus, tačiau priežastį sužinotumėte atlikusi kraujo tyrimus, ko jūsų organizme trūksta. Gali trūkti g...

Labas rytas, 

su kosmetikos priemonėmis galima prislopinti simptomus, tačiau priežastį sužinotumėte atlikusi kraujo tyrimus, ko jūsų organizme trūksta. Gali trūkti geležies, vitamino D, B grupės.

Dažniausiai šampūnai būna arba nuo plaukų slinkimo, arba nuo pleiskanų. Šiuo metu dėl abiejų problemų  galime rekomenduoti naudoti Alpecin Double šampūną su kofeinu nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo.

Iš esmės slinkimą ir pleiskanojimą gali lemti daug priežasčių: netinkamos plaukų priežiūros priemonės, vitaminų trūkumas, plaukų dažymas, vaistų vartojimas, stresas, mityba, pažeistas galvos odos apsauginis barjeras.

 

Pagarbiai
Fausta Petrauskaitė
FVV-vaistinės vedėja

Skaityti atsakymą

Psoriaze

2022-02-02

Sveiki, kokias priemones rekomenduotumėte nuo psoriazės ir rožinės?

Laba diena,

dėl psoriazės - kiekvieno ligonio gydymas yra individualus ir priklauso nuo daug veiksnių: ligos stadijos, pažeidimų išplitimo...

Laba diena,

dėl psoriazės - kiekvieno ligonio gydymas yra individualus ir priklauso nuo daug veiksnių: ligos stadijos, pažeidimų išplitimo, vietos. Vietiniam vartojimui skiriami minkštinantys odą preparatai, pvz DUCRAY balzamas psoriazės pažeistai odai - minkštinantis, raminantis, niežulį bei uždegimą mažinantis. Tinka kasdieniam naudojimui.

Taip pat vertėtų pasibandyti preparatų su salicilo rūgštimi - ji veikia keratolitiškai, sumažina žvynelių storį.

Dėl rožinės - intensyvaus poveikio serumas Neostrata raustančiai odai restore, po jo tepti savo naudojamą kremą. Taip pat tinka SVR ar Norevos raustančios odos linijos drėkinantys kremai, kurie turi dumblių ekstrakto, žalio pigmento, dėl kurio kapiliarai lieka susitraukę ir taip pat optiškai maskuoja raudonį.

Čia tokios profilaktinės priemonės, todėl dėl abiejų būklių labai patartina kreiptis į specialistą dermatologą, kuris pagal ligų stadijas parinks tinkamą gydymą.

 

Pagarbiai
Fausta Petrauskaitė
FVV-vaistinės vedėja

 

Skaityti atsakymą

Koronavirusas ir atsikosėjimą lengvinantys vaistai

2021-11-10

Sveiki, ar galima gerti FLAVAMED sergant koronavirusu?

Sveiki,  

jei kosulys drėgnas, produktyvus, t.y. yra sekreto, kurį norime i&s...

Sveiki,  

jei kosulys drėgnas, produktyvus, t.y. yra sekreto, kurį norime iškosėti, tada geriame "Flavamed". Tačiau jei kosulys sausas, dirginantis, "iki pykinimo", tada negalima "Flavamed". Rekomenduojame rinktis žolinius sirupus su čiobreliu, islandine kerpena, gebene ir pan. Gerkite daug skysčių (arbatos, vanduo) tam, kad greičiau kosulys taptų drėgnas.

Sveikite!

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Imunitetas

2021-11-02

Ar galima vaikams duoti cordycepso norint sustiprinti imunitetą?

sveiki,    manyčiau, kad ne. vaikams yra pagal jų amžių skirti vitaminai imunitetui stiprinti.   vaistininkė laima gedvilienė

Sveiki, 

 

manyčiau, kad ne. Vaikams yra pagal jų amžių skirti vitaminai imunitetui stiprinti.

 

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Vejerupiai

2021-10-16

Sveiki, dukrytei vejeraupiai, iškilo ant blakstienų vidaus pulinukas, sprogo, bet akis patinus kaip pagelbėti vaikui ir nuimti tinima nuo akytes? 4 metai

Sveiki, 

 

dažnai lašinkite Oculoheel lašus (kas valandą). Siūlyčiau pasitarti su gydytoja, nes gali reikėti ir stipresnių la&...

Sveiki, 

 

dažnai lašinkite Oculoheel lašus (kas valandą). Siūlyčiau pasitarti su gydytoja, nes gali reikėti ir stipresnių lašų, kurie yra receptiniai. 

Sveikit!

 

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Klauskite vaistininko!

Užduokite Jums rūpimą klausimą, susijusį su sveikata, vaistų vartojimu ar odos priežiūra. BENU vaistininkai atsakys į Jūsų klausimą per kelias dienas, užtikrindami visišką anonimiškumą..

Jūsų krepšelis

Viso:

Į krepšelį