• 0

Apmokejimas

2020-10-13

Ar galima atsiskaityti draudimo kortele, perkant el. vaistineje?

Sveiki,

BENU vaistinėje nėra galimybės už e-parduotuvėje pirktas prekes atsiskaityti draudimo kortele. Galioja įprasti atsiskaitymo būdai – ...

Sveiki,

BENU vaistinėje nėra galimybės už e-parduotuvėje pirktas prekes atsiskaityti draudimo kortele. Galioja įprasti atsiskaitymo būdai – grynaisiais pinigais arba banko mokėjimo kortele.

BENU

Skaityti atsakymą

Skirtingos gelezies formos

2020-07-20

Sveiki, Praleidau nemažai laiko pati ieškodami informacijos apie skirtingas geležies formas ir kuri iš jų yra veiksmingiausia, geriausiai įsisavinama. Apsistojau ties dviem variantais: SiderAl forte ir Smarthit ferrum. Gal galėtmėt paaiškinti, kuo juos skiriasi? Ir kurią geriau įsisisavintų kūnas? Dėkoju.

Atsako BENU Vaistininkė Silvija Keturakienė

Abu minėti preparatai gaminami pasitelkiant pažangią technologiją ...

Atsako BENU Vaistininkė Silvija Keturakienė

Abu minėti preparatai gaminami pasitelkiant pažangią technologiją – mikrokapsuliavimą. Jis apsaugo geležį nuo žalingo aplinkos poveikio, sumažina žarnyno dirginimą, užtikrina greitą ir efektyvų veikliosios medžiagos įsisavinimą. Ir vieno, ir kito preparato sudėtyje esantis vitaminas C prisideda prie geresnės geležies absorbcijos organizme. SmartHit Ferrum sudėtis praturtinta vitaminais B6 ir B12, kurie yra svarbūs raudonųjų kraujo kūnelių gamybai, gali padėti sumažinti anemijos sukeliamą nuovargį. Renkantis preparatą reikėtų atsižvelgti į individualius poreikius ir į tai, ar vartojate kitus preparatus, kurių sudėtyje yra tų pačių medžiagų (pavyzdžiui, B grupės vitaminų).

Skaityti atsakymą

Dėl nuospaudų

2020-07-15

Sveiki, ką galėtumėte pasiūlyti besikartojančioms nuospaudoms gydyti?

Atsako BENU Vaistininkė Silvija Keturakienė

Pėdų nuospaudas dažnai sukelia nuolat avima nepatogi ...

Atsako BENU Vaistininkė Silvija Keturakienė

Pėdų nuospaudas dažnai sukelia nuolat avima nepatogi avalynė, neteisinga pėdos padėtis ar viršsvoris. Nuospaudų išvengti padeda patogesnis apavas, specialūs paminkštinimai ir silikoninės pagalvėlės tarp pirštų. Ne mažiau svarbu tinkamai drėkinti ir minkštinti pažeistą, į nuospaudas linkusią odą. Tam tinka kremai su šlapalu arba specialios pėdų kaukės. Šios priemonės ne tik minkština odą, bet ir mažina senų, sukietėjusių ląstelių kiekį.

Norint pašalinti jau atsiradusią nuospaudą galima naudoti specialius pleistrus su salicilo rūgštimi, kurie apsaugo koją nuo trinties, todėl nuospauda nebedirginama, sumažėja skausmas. Pleistrams nepadėjus, rekomenduojama rinktis tepamas priemones, kurių sudėtyje yra salicilo rūgšties, pieno rūgšties, lanolino – šios medžiagos minkština nuospaudas, veikia kaip antiseptikas, panaikina suragėjusias ląsteles bei skatina odos atsinaujinimą.

Skaityti atsakymą

Kūno kompozicijos įvertinimas

2020-05-19

Kiek kainuoja šis tyrimas BENU vaistinėje?

Kūno kompozicijos įvertinimas su BENU lojalumo kortele yra nemokamas.

Lojalumo kortelę galima nemokamai gauti visose BENU vaistinėse ...

Kūno kompozicijos įvertinimas su BENU lojalumo kortele yra nemokamas.

Lojalumo kortelę galima nemokamai gauti visose BENU vaistinėse arba į mobilųjį telefoną parsisiuntus BENU programėlę.

Skaityti atsakymą

Plaukų priežiūra

2020-02-21

Kaip atgaivinti plaukus po žiemos?

Atsako BENU Sveikos odos instituto ambasadorė Milda Darulienė.

Plaukų ...

Atsako BENU Sveikos odos instituto ambasadorė Milda Darulienė.

Plaukų sveikata reikia rūpintis ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Tam tinkamiausios priemonės – natūralūs aliejai bei kaukės, mat po žiemos plaukų priežiūrai vien šampūno ir balzamo nepakanka, ypač jeigu jie pažeisti, slenka ir skilinėja. Lūžinėjantiems ir skilinėjantiems plaukų galiukams padės natūralūs aliejai. Rekomenduojama išbandyti avokadų, alyvuogių, migdolų, sezamų ar kokosų aliejų.

Aliejus stiprina plaukus ir daro juos paklusnius, suteikia sveiko žvilgesio. Ajurvedos šalininkai rekomenduoja pašildytą aliejų naudoti galvos masažui. Toks masažas su migdolų, kokosų, alyvuogių aliejumi padeda sureguliuoti odos riebalų išsiskyrimą, stiprina plaukus ir skatina jų augimą. Po procedūros reikėtų apsukti galvą rankšluosčiu ir palaikyti taip nuo pusvalandžio iki valandos, galima palikti ir per naktį. Tada plaukus išplaukite švelniu šampūnu.

Plaukams atgaivinti tinka ir kaukės, kurias taip pat geriau rinktis su natūraliais ingredientais, pvz., įvairiais augaliniais aliejais. Kaukės plaukus veikia intensyviau nei kondicionieriai, juos maitina, drėkina, atgaivina ir stiprina. Renkantis kaukę plaukams, rekomenduojama atsižvelgti pirmiausiai į plaukų tipą: sausi, riebūs ar normalūs. Taip pat įvertinti, kokias plaukų problemas reikia išspręsti: drėkinti, maitinti, atstatyti plauką, apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio ir pan.

Skaityti atsakymą

Klauskite vaistininko!

Užduokite Jums rūpimą klausimą, susijusį su sveikata, vaistų vartojimu ar odos priežiūra. BENU vaistininkai atsakys į Jūsų klausimą per kelias dienas, užtikrindami visišką anonimiškumą..