• 0

egzeminės dėmelės

2021-03-31

Sveiki, mažylė 1metų laiko vis susiduria su maisto alergija. Bėrimas dažniausiai pasireiškia ant kojų, atsirandą raudonos dėmės, kurios išsausėja ir ko pasekoje ji kasosi. Tepame emolientais, bet pagerėimo jokio. Kokį dar tepalą būtų galima naudoti, kad greičau tos dėmės nyktų?

Sveiki, 

rekomenduoju praustis su aliejiniais prausikliais, skirtais atopiškai odai (

Sveiki, 

rekomenduoju praustis su aliejiniais prausikliais, skirtais atopiškai odai (Bioderma, Avene, La-Roche Pposay ir pan.) bei tepti emolientus, kurie intensyviai mažina raudonumą, sausumą ar niežulį (pvz.: Bioderma Intensive Baume, Avene Xeracalm balzamas, A-Derma balzamas, Ducray emolientas). Taip pat  rekomenduoju vartoti gerąsias bakterijas žarnynui. Kai žarnynas sveikas - sveikesnė ir oda. Jei šitos priemonės nepadeda, tada būtina kreiptis į šeimos gydytoją, kuris ir sprendžia, ar reikia hormoninių tepalų trumpalaikiam gydymui.  

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Vaiko papildai

2021-03-11

Sveiki. Mano mažyliui beveik 3m.geriame skystus žuvų taukus mollers firmos... Reikia gerti papildomai vit d ar jo pilnai pakanka kiek gauna iš taukų?

Sveiki, 

3 metų vaikui profilaktikai pakanka žuvų taukų, jei yra ...

Sveiki, 

3 metų vaikui profilaktikai pakanka žuvų taukų, jei yra kokių sveikatos bėdų, tai gydytoja skiria papildomai dar vit.D.

Geros sveikatos!

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Intymios higienos prausiklis vyrams

2021-02-28

Sveiki, kokį prausiklį vyrams rekomentuoja vaistininkas?

Sveiki, 

rekomenduojam universlius prausiklius visai šeimai: 

Sveiki, 

rekomenduojam universlius prausiklius visai šeimai: Bioderma, Uriage, La Roche Posay. Tik atsižvelkite į savo odos tipą – jei labai labai sausa, rinkitės aliejinius prausiklius, jei sausa – kreminius prausiklius, jei normali – gelinius prausiklius. Jie būna įvairių talpų: 200 ml, 500 ml, 750 ml ar 1 l. 

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

dėl pleiskanojančios galvos odos

2021-02-24

Sveiki, Po gimdymų pasikeitė galvos odos būsena, ji pradėjo pleiskanoti ir niežėti, ką galėtume patarti ? kokias priemones naudoti norit pašalinti šią problemą?

Sveiki, 

siūlyčiau gerti vitaminą D ir omega-3. Galite pabandyti Bioderma šampūną. Jei pleiskanos riebios, rinkitės  šį: 

Sveiki, 

siūlyčiau gerti vitaminą D ir omega-3. Galite pabandyti Bioderma šampūną. Jei pleiskanos riebios, rinkitės  šį: https://www.benu.lt/grozio-ir-odos-prieziura/plauku-prieziura/sampunai/bioderma-sampunas-nuo-intensyvaus-pleiskanojimo-ir-niezejimo-125-ml. Jei pleiskanos labai "prikibusios", susidaro luobai, prieš šampūną rekomenduočiau išsitrinti tas vietas šiuo koncentratu: https://www.benu.lt/grozio-ir-odos-prieziura/plauku-prieziura/plauku-gydymas/bioderma-pleiskanu-luobus-salinanti-koncentruota-emulsija-node-k-concentrate-100-ml.  

Pagarbiai

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Dėl papildų vartojimo

2021-02-23

Sveiki, norejau Jusu pasiteirauti. Ar galiu vienu metu vartoti visus siuos produktus? Ir ar reikia daryti kazkokias pertraukas pavyzdziui sugerus siuos, ar galima iskart nusipirkti vel ir vartoti be pertraukos? Produktai: Perfectil plus skin extra support Mollers d vitamin extra Lifeolan beta carotene complex

sveiki,  taip galima juos vartoti kartu be pertraukos 3 mėnesius.  vaistininkė laima gedvilienė

Sveiki, 

taip galima juos vartoti kartu be pertraukos 3 mėnesius. 

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Klauskite vaistininko!

Užduokite Jums rūpimą klausimą, susijusį su sveikata, vaistų vartojimu ar odos priežiūra. BENU vaistininkai atsakys į Jūsų klausimą per kelias dienas, užtikrindami visišką anonimiškumą..