• 0

Neaisku koks pudros atpalvis-ar Fair ,ar Golden

2021-08-17

Sveiki,puslapy nenurodytas pudros atpalvis,galite patikslinti:fair ar golden? Uriage kompaktinė kreminė pudra, su atspalviu BARIESUN SPF50+, 10 g

Sveiki, 

Uriage kompatinė kreminė pudra su atspalviu BARSIESUN SPF50+, 10g. atspalvį suteikiantys pigmentai suvienodina veido spalvą, suteikia natūralaus šv...

Sveiki, 

Uriage kompatinė kreminė pudra su atspalviu BARSIESUN SPF50+, 10g. atspalvį suteikiantys pigmentai suvienodina veido spalvą, suteikia natūralaus švytėjimo. Ši kompaktinė pudra yra vieno atspalvio, prisitaikanti prie veido odos, todėl ši pudra neturi išskirto atspalvio.

Skaityti atsakymą

LIVOL MULTI Vyrams tabletės N60

2021-08-16

Sveiki, kaip naudoti tas tabletes, pastoviai ar reikalinga pertrauka? Jei taip, kokie intervalai?

Sveiki, 

 

tai yra multivitaminai vyrams, jie vartojami pagal kiekvieno poreikį, pvz.: 2 mėn. vartojat po 1 tab. 1 kart...

Sveiki, 

 

tai yra multivitaminai vyrams, jie vartojami pagal kiekvieno poreikį, pvz.: 2 mėn. vartojat po 1 tab. 1 kartą per dieną po valgio, tada 2 mėn. pertrauka. Žiūrite savijautą, galima ir 4 mėn. be pertraukos vartoti..

 

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Klausimas vaistininkui

2021-08-11

Rekominduokite koki nors tepaliuka nuo karpu. Aciu

Sveiki, 

 

Acetocaustin tirpalas vartojamas 1 kartą per savaitę patepant karpą, prieš tai aplink karpą  esanči...

Sveiki, 

 

Acetocaustin tirpalas vartojamas 1 kartą per savaitę patepant karpą, prieš tai aplink karpą  esančią odą reikia patepti vazelinu ar kokiu riebiu kremu, kad netyčia "nepažeisti" sveikos odos. Kas kartą prieš tepant gerai išmirkom kojas (jei karpa ant pėdų) ir tada tepam. Gydymą tęsiam, kol karpos nebeliks.. Gydymas gali užtrukti iki 8 savaičių.. 

 

Vaistininkė Laima Gedvilienė

Skaityti atsakymą

Raminanti mikstura

2021-07-27

Sveiki,noreciau uzsisakyti raminancios miksturos 500mg

sveiki, užsakymą atlikite savarankiškai. pasirinkdama jums tinkantį produktą.

Sveiki, užsakymą atlikite savarankiškai. Pasirinkdama Jums tinkantį produktą.

Skaityti atsakymą

Finasterido vartojimas

2021-07-23

Sveiki, norėjau paklausti ar galiu dalinti Finasterido 5mg tabletes į kelias dalis. Reikalinga dozė, tik 1-2mg. Pasidarius DHT tyrima, matau, jog vaistas neveiksmingas, dalinant tabletes, kadangi DHT koncentracija kraujyje nepakito. Ar tai gali būti dėl to, jog dalinamos plėvele dengtos tabletės?

Sveiki,

 

plėvele dengtos tabletės nėra laužomos, nes gali lūžti nelygiai (...

Sveiki,

 

plėvele dengtos tabletės nėra laužomos, nes gali lūžti nelygiai (taip skirtingose dalyse bus nevienodas vaisto kiekis), pažeidžiamas tabletės vientisumas ir dėl to vaistas gali tapti neveiklus, blogai pasisavinamas, pakisti jo veikimas.

 

Vaistininkė Kamilė Stupuraitė

Skaityti atsakymą

Klauskite vaistininko!

Užduokite Jums rūpimą klausimą, susijusį su sveikata, vaistų vartojimu ar odos priežiūra. BENU vaistininkai atsakys į Jūsų klausimą per kelias dienas, užtikrindami visišką anonimiškumą..