• 0

sampunas galvai

2023-09-27

Sveiki, koki sampuna rekomenduotumete riebiai galvos odai bet sausiems plaukuciams?

Sveiki. Rekomenduotume balansuojamąjį šampūną - APIVITA šampūnas, riebios šaknys ir sausi galiukai, kuris drėkina plaukus, bet galvos ...

Sveiki. Rekomenduotume balansuojamąjį šampūną - APIVITA šampūnas, riebios šaknys ir sausi galiukai, kuris drėkina plaukus, bet galvos odą švelniai plauna ir subalansuoja jos riebalų išskyrimą.

https://www.benu.lt/grozio-ir-odos-prieziura/plauku-prieziura/apivita-sampunas-riebios-saknys-ir-sausi-galiukai-250-ml

Skaityti atsakymą

Purskalas nosiai

2023-04-08

Sveiki. Gydytoja LOR israse preparata Mometasone furoate 50mcg, N140, neva irse diagnoze letinis rinitas, nors sloga manes nekankina pastoviai, o atsiranda del kreivos nosies pertvaros. Pasake pasibandyti si purskala, bet turiu nerima del jo. Ar sis purskalas labiau susijes su hormonais? Nes sake, kad yra veiksmingas ir stiprus. Gal galetumete labiau apibudinti si preparata? Dekoju.

Laba diena,

kas liečia gydytojo paskirtą gydymą bei nurodymus, pakomentuoti negalime, galime atsakyti tik į klausimus apie patį vaist...

Laba diena,

kas liečia gydytojo paskirtą gydymą bei nurodymus, pakomentuoti negalime, galime atsakyti tik į klausimus apie patį vaistą. Taip, mometazonas yra steroidinis hormonas, dažniausiai skiriamas palengvinti alerginės slogos simptomus. Tačiau, dėl savo stipraus antiuždegiminio efekto šis vaistas padeda sumažinti nosies minkštųjų audinių patinimą, kas labai dažnai yra vienas iš iškrypusios nosies pertvaros simptomų. Dėl šios priežasties palengvėja kvėpavimas, net ir nesant slogai. Todėl pasitaiko, kad turint iškrypusią nosies pertvarą yra skiriami steroidinių hormonų nosies purškalai. Kartu šis vaistas taip pat turėtų padėti sukontroliuoti nors ir retai, bet vis tik pasireiškiančios slogos simptomus. Kadangi vaistas yra stiprus, jį vartojant reikia laikytis gydytojo nurodymu, persiskaityti informacinį lapelį, o galimai pasireiškus stipriam nepageidaujamam poveikiui nutraukti jo vartojimą. Vaisto negalima vartoti esant neužgijusioms nosies žaizdoms, sergant nosies pūsleline. Taip pat, ilgą laiką vartojant šį preparatą gali būti pažeidžiama nosies gleivinė, dėl to didėja infekcijų pavojus.

 

Skaityti atsakymą

Insulinas

2023-04-03

Sveiki. Kol vaikas nepilnametis, insulinas kompensuojamas. O kai sulaukia pilnametystės, kaip tada ?

Laba diena, 

kompensuojamus vaistus išrašo šeimos gydytojai arba gy...

Laba diena, 

kompensuojamus vaistus išrašo šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Kompensacijos skiriamos atsižvelgiant į diagnozes (ligos kodus), socialines grupes (vaikai, pensininkai, neįgalieji ir kt.). Todėl tiksliai, kaip bus pilnametystės sulaukusiam asmeniui, atsakyti gali tik gydantis gydytojas.

 

Skaityti atsakymą

Vitaminas D

2023-03-15

Kokį vitaminą D rinktis nėštumo metu? Įvardinkite pavadinimus,kuriuos galima vartoti.

Sveiki,

priklauso nuo to, darėtės vitamino D tyrimą ar ne. Jei nustatytas vitamino D trūkuma...

Sveiki,

priklauso nuo to, darėtės vitamino D tyrimą ar ne. Jei nustatytas vitamino D trūkumas - rekomenduojame rinktis vitamino D papildus, kurie turėtų nuo 2000 TV (veikimo vienetų). Jei vitamino D kiekis pakankamas, rekomenduojama paros dozė yra 800 TV (veikimo vienetų).  Prieš pradedant vartoti vitaminą D labai svarbu pasidaryti tyrimą, nes, nors tikimybė ir maža, bet galima perdozuoti.

 

Skaityti atsakymą

Uzklausa

2023-02-11
BENU paslaugos

Sveiki, ka patartumete rozinei, issipletusioms poroms, suaugusiu aknei? Kolkas naudoju la roche posay effaclar prausikli, oda misri. Aciu.

Laba diena,

įvertinus jūsų odos problemas, galime rekomenduoti BIODERMA...

Laba diena,

įvertinus jūsų odos problemas, galime rekomenduoti BIODERMA kremas mažinantis spuogus ir po jų likusias dėmes, skirtas į aknę linkusiai, jautriai odai SEBIUM KERATO+, 30 ml ir visą LA ROCHE-POSAY Rosaliac liniją, pavyzdžiui, LA ROCHE-POSAY veido kremas į raudonį linkusiai normaliai/mišriai odai ROSALIAC UV LIGHT, 40 ml. Tačiau visgi pirmiausia siūlytume atlikti BENU vaistinėje Veido odos būklės įvertinimą, po kurio būtų galima tiksliausiai parinkti labiausiai jums tinkančias odos priežiūros priemones. Tyrimas yra nemokamas. Plačiau galite pasiskaityti https://www.benu.lt/paslaugos/veido-odos-bukles-ivertinimas

 

Skaityti atsakymą

Klauskite vaistininko!

Užduokite Jums rūpimą klausimą, susijusį su sveikata, vaistų vartojimu ar odos priežiūra. BENU vaistininkai atsakys į Jūsų klausimą per kelias dienas, užtikrindami visišką anonimiškumą..

Jūsų krepšelis

Viso:

Į krepšelį