BENU Akademija

BENU AKADEMIJA - KAS TAI?

BENU vaistinių tinklas pristato naują, edukacinį projektą – BENU akademija!

Viso projekto metu BENU vaistinė inicijuoja seminarus – diskusijas, kuriose dalyvauja žinomi ir aktyvūs visuomenės veikėjai. Sportininkai, sveikos mitybos ir gyvensenos ambasadoriai, grožio srities specialistai ir kiti įdomūs, visuomenę savo istorijomis ir darbais įkvepiantys pranešėjai dalinasi savo patirtimi, kviečia diskutuoti ir atsako į rūpimus klausimus.

TIKSLAS

Šio projekto tikslas, kalbėti apie sveikos gyvensenos kultūrą, skatinti gyventi sveikiau, rinktis aktyvų gyvenimo būdą, rūpintis savo ir artimųjų sveikata ne tik susirgus, bet atvirkščiai, vykdyti ligų prevencija, keičiant gyvenimo būdą.

KAM SKIRTA?

Nemokamuose seminaruose laukiami visi, tiek norintys išgirsti žinomų žmonių istorijas ir patarimus, taip pat tie, kuriems trūksta motyvacijos ir ryžto keisti savo gyvenimo būdą. Seminarai nemokami ir be išankstinės registracijos.

 

SEMINARAI

Pirmieji seminarai įvyko:

  • kovo 18 d. 13 val. Kaune, PLC MEGA, centrinėje aikštėje.
  • kovo 25 d. 13 val. Vilniuje, PLC PANORAMA, centrinėje aikštėje.

SEMINARO PRANEŠĖJAI

Seminaro pranešėjai Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams. Andrius Pauliukevičius turi daugiau kaip 10 metų asmeninio trenerio darbo stažą, treniruočių stažas 17 metų. Jis du kartus tapo Europos kultūrizmo čempionu. Per savo karjerą jis jau išleido 5 knygas apie treniruotes, mitybą bei motyvaciją. Andrius mielai dalinasi savo patirtimi vesdamas seminarus ir mokymus, live transliacijas socialiniame tinkle Facebook, sudarinėja individualias treniruočių bei mitybos programas. Andrius įsitikinęs, kad reguliarios treniruotės yra sėkmės lydimų žmonių bruožas ir geriau atbūti prastesnę treniruotę, bei išmokti tai padaryti bet kuriuo atveju, nes vėliau tuos įpročius mes nusinešame į studijas, darbus bei asmeninius santykius. Taigi sportas – turi tapti kaip dantų valymas! Seminarą jis vedė kartu su žmona Ilka Adams, sporto ir mitybos konsultante, knygų „Supermaistas“ ir „Tobulas kūnas per 100 dienų” bendraautore.

info@benu.lt