D.U.K.

Kaip pacientui priskirti jam atstovaujantį asmenį e. sveikatos portale ?

AKTUALU! Siaučiant gripui, pacientams rekomenduojama likti namuose, rūpintis savimi bei elgtis atsakingai neplatinant virusų aplikoje. Tačiau tuo pačiu metu pacientai turi pasirūpinti ir gydytojų jiems išrašytais vaistais, kad galėtų pradėti kovoti su liga kaip įmanoma greičiau. Tokiose situacijose pastebime, kad dažnai pacientai stokoja informacijos apie vaistų įsigijimą pagal e. receptus.

Norime informuoti visus pacientus, kad jie turi teisę pasirinkti ir kaip atstovą nurodyti kitą asmenį, kurį įgalioja atlikti veiksmus, susijusius su jų sveikatos įrašais. Šie veiksmai apima ir teisę atstovui atsiimti vaistus pagal pacientams išduotus e. receptus. Norint išreikšti valią dėl atstovavimo įgaliojant kitą asmenį, nėra būtina vykti pas notarą, kas, netikėtai susidūrus su liga, pavyzdžiui, gripu, būtų išties sudėtinga. Tai galima atlikti e. sveikatos portale:Pasirinkite prisijungimo būdą. Mūsų atveju rinkomės iPasas.lt

Pasirinkite prisijungimo būdą:

Pasirinkite pacientą, kurio vardu norite įgalioti atstovą ar patvirtinti įgaliojimą:

Prisijungę dešinėje prie „Paciento sritis“ pasirinkite „Mano atstovai“.

Spauskite „Kurti atstovavimą“

Suveskite atstovaujančio asmens duomenis. Suvedus asmens duomenis spauskite ieškoti. Pasirinktus atstovavimo duomenis ir galiojimo datą spauskite išsaugoti.

Išsaugojus prie galiojančių atstovavimų matysite asmenį, kurį įgaliojote

Paciento įgaliotas asmuo, prisijungęs prie e.sveikatos portalo, jam suteiktą įgaliojimą gali patvirtinti taip:

  • Prisijungę dešinėje prie „Paciento sritis“ pasirinkite „Man suteikti įgaliojimai“.
  • Paspauskite patvirtinimo mygtuką prie įgaliojimo.
  • Iššokančiame lange pasirinkite „tęsti“.
  • Prie įgaliojimų matysite patvirtintą įgaliojimą

 

Ką reiškia BENU pavadinimas?

Pagal egiptiečių mitą, Benu yra paukštis, sukūręs save iš liepsnos, degusios ant šventojo krūmo. Paukštis BENU - tai gyvenimo, energijos ir inovatyvumo simbolis.

Kuriose šalyse galima rasti BENU vaistines?

Šiuo metu BENU vardas vienija daugiau nei 700 vaistinių tinklą Europoje. BENU vaistines galima rasti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje, Olandijoje, Šveicarijoje bei Vengrijoje.

Kur galiu rasti artimiausią BENU vaistinę ir sužinoti jos darbo laiką?

Artimiausią BENU vaistinę galima rasti pasinaudojus vaistinių žemėlapiu „Vaistinės“. Šiame žemėlapyje taip pat galima pasitikrinti vaistinės darbo laiką.

Kur galiu rasti BENU budinčią vaistinę?

Budinčias BENU vaistines galima rasti Kaune (Žemaičių g. 31), Vilniuje (Žirmūnų g. 64) bei Alytuje (Ligoninės g. 12)

Kokie atsiskaitymo būdai galimi BENU vaistinėse?

BENU vaistinėse galima atsiskaityti grynaisiais pinigais bei mokėjimo kortelėmis „MasterCard“, „Maestro“, „Visa“, „Visa Electron“.

Ar galiu grąžinti BENU vaistinėje pirktus vaistus?

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2002 m. kovo 8 d. įsakymo Nr.112 „Dėl vaistų receptų rašymo ir vaistų išdavimo (pardavimo)“ , 87 punktu, „Vaistai, išskyrus naikintinus, iš gyventojų atgal į vaistinę nepriimami ir kitais vaistais nekeičiami. Naikintini vaistai surenkami kitų teisės aktų nustatyta tvarka.“

Kas yra BENU kliento kortelė?

BENU Kliento kortelė - tai išskirtinių pasiūlymų kortelė, kurią galite atsiimti artimiausioje BENU vaistinėje. BENU Kliento kortelės turėtojai gali naudoti išskirtinėmis nuolaidomis ir pasiūlymais.

Kodėl verta turėti BENU Kliento kortelę?

Kiekvieną mėnesį, BENU Kliento kortelės turėtojų laukia išskirtiniai pasiūlymai. Taip pat vaistinės klientams suteikiama iki 5% nuolaida nuo pirkinių sumos. Suteikiamos nuolaidos dydis priklauso nuo įsigyjamų pirkinių vertės.

Ar visoms prekėms taikoma nuolaida su BENU Kliento kortele?

Ne. BENU vaistinėje nuolaidos nesumuojamos, taigi jei vaistinėje prekė parduodama jau su specialia kaina, papildoma nuolaida jai nebus taikoma. Taip pat nuolaidos netaikomos vaistams įsigyjamiems su kompensuojamų vaistų pasu.
1 2

Pateikite klausimą

title

Sužinokite daugiau.

Kodas
Pateikite klausimą
info@benu.lt