• 0
-40%
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
DR. BROWN'S dvipusiai čiulptukai ADVANTAGE, 6-18 mėn., rožiniai N2 DR. BROWN'S dvipusiai čiulptukai ADVANTAGE, 6-18 mėn., rožiniai N2 DR. BROWN'S dvipusiai čiulptukai ADVANTAGE, 6-18 mėn., rožiniai N2
0 Atsiliepimai

DR. BROWN'S dvipusiai čiulptukai ADVANTAGE, 6-18 mėn., rožiniai N2

Medicinos priemonė
Dvipusiai čiulptukai su dangteliais.
8,89 5,33
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

Kiekis pakuotėje: 2
Aprašymas

Dvipusiai čiulptukai su dangteliais. Simetriški čiulptukai: nesvarbu, kuria puse įdėsite vaikui į burnytę. Minkšti, silikoniniai, labai ploni, kad negadintų sąkandžio. Plastikinis diskelis su skylutėmis leidžia cirkuliuoti orui ir nedirgina odelės aplink burnytę. Su apsauginiais dangteliais. Skirti vaikams nuo 6 iki 18 mėnesių.

Skaityti daugiau
Naudojimas

Priežiūra: čiultuką valykite švariomis rankomis ant švarių paviršių. Prieš pirmą naudojimą pavirinkite 5 min., atvėsinkite, išspauskite iš čiulptuko vandenį. Prieš kiekvieną naudojimą gerai išplaukite muilinu, šiltu vandeniu. Galima sterilizuoti, plauti indaplovės viršutinėje lentynoje. Saugumui: prieš kiekvieną naudojimą patemkite čiulptuką į šonus, įsitikinkite, kad jis nepažeistas, ypač kai vaikui dygsta dantys; išmeskite pastebėję pirmuosius susidėvėjimo požymius. Jei čiulptukas įstrigtų burnytėje, nepanikuokite, jis pagamintas taip, kad vaikas negalėtų jo praryti, atsargiai išimkite jį. Nepalikite vieno vaiko su čiulptuku be priežiūros. Nepalikite čiulptuko ant tiesioginių saulės spindulių ir karštų paviršių.

Skaityti daugiau
Sudėtis

2 vnt., su dangteliais.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasDR. BROWNS
Kiekis pakuotėje2
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse