• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
DR.BROWN'S stiklinis buteliukas OPTIONS+ plačiu kakleliu 150 ml N1 DR.BROWN'S stiklinis buteliukas OPTIONS+ plačiu kakleliu 150 ml N1
0 Atsiliepimai

DR.BROWN'S stiklinis buteliukas OPTIONS+ plačiu kakleliu 150 ml N1

Medicinos priemonė
15,99
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

Forma: Buteliukas
Kiekis pakuotėje: 1
Aprašymas

Stikliniai Dr.Brown‘s buteliukai pagaminti iš kokybiško medicininio borosilikatinio stiklo, kuris pasižymi išskirtiniu atsparumu karščiui bei šalčiui ir nebijo staigių temperatūros permainų. Išėmę iš šaldytuvo iškarto galite šildyti, stiklas neįtrūks. Šiuos buteliukus be baimės galite sterilizuoti. Jiems nedaro įtakos aplinkos veiksniai, tad jie išlieka skaidrūs bei gražūs.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema apsaugo nuo kolikos simptomų, pilvo pūtimo, atpylinėjimo, padeda išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus, kurie reikalingi kūdikio sveikam vystymuisi. Padeda virškinti, palaiko geresnį miego režimą.

OPTIONS+ su patobulinta, patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema mažinančia pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme. Padedančia išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus kurie reikalingi kūdikio sveikam vystymuisi. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų, maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai. Su minkštu silikoniniu žinduku kurio forma panaši į mamos krūties anatomiją natūralesniam maitimui. Be BPA (bisfenolio A), PVC bei švino. Tai yra pirmasis buteliukas augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sitema arba be jos. Rekomenduojame buteliuką naudoti su vidine oro cirkuliacijos sistema, bet vaikui paaugus, kai jis nebejaučia žarnyno negalavimų, ją galima išimti ir buteliuką naudoti be jos. Pienas bėgs sparčiau, o kūdikis pavalgys greičiau.

Kaip veikia vidinė oro cirkuliacijos sistema. Pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį patenka į vidinę oro cirkuliacijos sistemą (į vamzdelį) ir pakyla į viršų nepatekdamas į pieną. Piene nesusidaro oro burbuliukų, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties. Kiekvieno kūdikio valgymo įpročiai yra skirtingi ir individualūs, kuriems neturi įtakos amžius ar ūgis. Atsižvelgdami į individualius poreikius DR.BROWN’S siūlo skirtingų lygių žindukus su skirtingo pratekėjimo skylutėmis žinduke. Žindukus keisti būtina.

Kada laikas keisti žinduką. Jeigu maitinant Jūsų kūdikis: springsta, jam sunku nuryti, kosėja, pienas valgant bėga iš burnytės, atsisako buteliuko, sunku traukti, ilgiau valgo, vangus ar sudirgęs valgymo metu, maitinamas užmiega. Options+ buteliukams plačiu kakleliu tinka tik Options+ žindukai.

Plataus kaklelio buteliukai rekomenduojami kūdikiams, kurie maitinami natūraliai, bet kartais tenka pamaitinti mažylį mamos pienuku iš buteliuko arba primaitinti pieno mišinuku. Platesnis žindukas panašesnis į mamos krūties anatomiją, kūdikis, maitinamas iš tokio buteliuko, neatpras žįsti krūties.

Skaityti daugiau
Naudojimas

Prieš pirmą naudojimą: rankos bei paviršiai turi būti švarūs. Išimkite valymo šepetėlį iš buteliuko. Prieš naudojimą išrinkite ir išplaukite visas buteliuko dalis. Žinduką (prieš pirmą naudojimą) pavirinkite vandenyje 5 min. Žinduko skylutė turi būti švari. Kaskart patikrinkite žinduką, pastebėję žinduko susidevėjimą, pakeiskite jį nauju. Panaudoję buteliuką, išplaukite visas buteliuko dalis karštu vandeniu ir plovikliu, ypač vidinę oro cirkuliacijos sistemą. Vamzdelius plaukite su pakuotėje esančiu mažu šepetėliu. Galima plauti viršutinėje indaplovės lentynoje, prieš tai išrinkus visas buteliuko dalis. Buteliuko ir žinduko sterilizavimas. Galimi keli būdai: užpilant verdančiu vandeniu, panardinant į dezenfikuojančias priemones, skirtas kūdikių buteliukams plauti (vadovaujantis gamintojo instrukcija), elektriniame sterilizatoriuje arba mikrobangų krosnelėje specialiame sterilizavimo maišelyje. Temperatūra neturi viršyti 100oC. Būkite atidūs, karštas vanduo ar garai gali nudeginti rankas. Buteliukus, žindukus bei aksesuarus sterilizuokite tik švariomis rankomis. Mažo šepetėlio, esančio pakuotėje, sterilizuoti negalima. Perspėjimas! Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai: maitinti vaiką iš buteliuko gali tik suaugęs asmuo. Nenaudokite žinduko vietoj čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių vartojimas gali sugadinti dantis. Patikrinkite skysčio temperatūrą prieš maitinant. Dėmesio! Nešildykite buteliuko mikrobangų krosnelėje, nes piene ar mišinuke gali susidaryti karštų vietų. Maitinimas iš buteliuko su vidine oro cirkuliacijos sistema. Nepurtykite buteliuko, norėdami išmaišyti mieno mišinuką. Purtant susidaro oro burbulai. Mišinuką, atsargiai išmaišykite kitame inde, kad neliktų miltelių gumulėlių, kurie gali užkišti žinduko skylutę, ir perpilkite į buteliuką. Ventiliacinė sistema neveiks, jei viršysite leistiną skysčių normą buteliuke. Jeigu reikia pašildyti buteliuką, prieš tai būtinai išimkite vidinę cirkuliacijos sistemą, kad šildomas skystis nebėgtų per vamzdelį į viršų. Nešildykite pieno daugiau nei 37oC. Visada patikrinkite skysčių temperatūrą prieš paduodami buteliuką vaikui.

Skaityti daugiau
Sudėtis

Pakuotėje: 1 buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sitema, 1 žindukas (nuo 0 iki 3 mėn.), valymo šepetėlis.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasDR. BROWNS
FormaButeliukas
Kiekis pakuotėje1
Amžiaus grupėKūdikiams
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse