• 0
 • Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
  0 Atsiliepimai

  FUTURO alkūnės įtvaras, L dydis, N1

  Medicinos priemonė
  28,19
  Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.
  Kiekis pakuotėje: 1
  Aprašymas

  „FUTURO™ Comfort Elbow Support with Pressure Pads“ įtvaras su strategiškai patogiose vietose išdėstytomis pagalvėlėmis tikslingai spaudžia traumuotas sausgysles. Šis patogus, elastinis, verptas alkūnės įtvaras siauru krašteliu yra lankstus, kad būtų galima judėti natūraliai ir jo nesimatytų po drabužiais. Laidus orui, todėl nekaistate, o dėl rankovės konstrukcijos jį lengva užsimauti ir nusimauti. Pasinaudokite patikima „FUTURO™ Comfort Elbow Support with Pressure Pads“ įtvaro pagalba, dalyvaudami Jus džiuginančiose veiklose. Tamrpi konstrukcia formuoja alkūnę ir prilaiko ją siakingai ir patogiai. Orui pralaidus avalynės audinys vėsinančiam patogumui. Reguliuojamas diržeklis individualiai pritaikomam spaudimui. Elastinga medžiaga leidžia laisvai judėti. Universalus, nes galima naudoti ant abiejų rankų. Tinka sustingusioms, silpnoms ir traumuotoms alkūnėms.

  Dydis

  Išmatavimai

  Futuro alkūnės įtvaras S

  22,0-24,5 cm

  Futuro alkūnės įtvaras M

  24,5-27,0 cm

  Futuro alkūnės įtvaras L

  27,0-29,5 cm

  Skaityti daugiau
  Naudojimas

  1. Užtempkite ant alkūnės.

  2. Slėgines pagalvėles dėkite taip, kad jos būtų ant dilbio viršaus ir apačios (stipinkaulio ir alkūnkaulio pusių), iš karto po alkūne.

  3. Apvyniokite dirželį aplink dilbį. Veržkite tol, kol laikysis tvirtai, bet patogiai. Skalbkite rankomis švelniu muilu šiltame (ne karštame) vandenyje. Gerai nuplaukite ir išdžiovinkite.

  NEGALIMA: sklabti sklabimo mašinoje, džiovinti džiovyklėje, sausai valyti, naudoti baliklį arba audinių minkštiklį.

  Skaityti daugiau
  Papildoma informacija
  Prekinis ženklas3M
  Kiekis pakuotėje1
  Susiję straipsniai
  Likutis vaistinėse

  Jūsų krepšelis

  Viso:

  Į krepšelį