• 0
-10%
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

MEDIKET šampūnas nuo pleiskanų ICTAMO nuo 12 m., 80 ml

Kosmetika
Šampūnas, skirtas problemiškai galvos odai ir riebiems plaukams, taip pat esant pleiskanojimui ir padidėjusiam riebalų išsiskyrimui.
12,49 11,24
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Pristatymas į namus per 1-3 darbo dienas.

Kiekis pakuotėje: 1
Aprašymas

Šampūnas, skirtas problemiškai, sudirgusiai galvos odai ir riebiems plaukams, taip pat esant pleiskanojimui ir padidėjusiam riebalų išsiskyrimui.
„Mediket Ictamo“ – tai dermatologų patvirtintas šampūnas, skirtas esant plaukuotos galvos odos seborėjai (seborėjinis dermatitas), esant įvairioms žaizdelėms, šašiukams galvos odoje bei niežėjimui.

KOKIAIS ATVEJAIS TINKAMAS?

Rinkitės „Mediket Ictamo“ šampūną, jeigu Jus vargina galvos odos seborėja, kuri pasireiškia per dideliu riebalų sekrecijos išsiskyrimu (riebiais plaukais) ir riebiomis pleiskanomis. Dažniausiai niežti galvos odą ir gali susidaryti šašiukai bei žaizdelės galvos odos paviršiuje. Šampūnas mažina riebalų sekrecijos išsiskyrimą ir neleidžia susidaryti pleiskanoms, kurios vėliau gali susiformuoti į šašiukus, plokšteles galvos odos paviršiuje arba gelsvos spalvos dideles luobeles. Šis šampūnas mažina pleiskanas, kurios atsiranda dėl per didelio riebalų sekrecijos išsiskyrimo (kitaip – riebias pleiskanas).

KAIP VEIKIA ŠAMPŪNAS?

„Mediket Ictamo“ šampūno sudėtyje yra baltojo ichtiolo ir cinko piritiono. Šios veikliosios medžiagos pasižymi priešgrybeliniu ir antibakteriniu poveikiu ir padeda atstatyti odos balansą, normalizuodami riebalų sekreciją. Šampūno sudėtyje nėra parabenų, dažiklių ir kvapiklių.

Skaityti daugiau
Naudojimas

Sudrėkinus plaukus, įmasažuokite šampūną, kol suputos. Kad pasiekti geriausių rezultatų, palikti 3-5 min., o po to kruopščiai išskalaukite. Mediket Ictamo šampūną naudokite 2-3 kartus per savaitę, ilgiausiai 4-6 savaites. Vėliau Mediket Ictamo šampūną naudokite vieną kartą per savaitę.

Skaityti daugiau
Sudėtis

Baltasis ichtiolas ir cinko piritionas.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasMEDIKET
Kiekis pakuotėje1
Plaukų buklėPleiskanotai odai, Nuo pleiskanų
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse