• 0
 • Su kodu -20%
 • Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
  0 Atsiliepimai

  ATRAUMAN sterilus tinklelinis tvarstis 10x20 cm, N1

  Medicinos priemonė
  Nemedikamentiniu tepalu padengtas poliesterio tinklelinis tvarstis netrauminiam žaizdų gydymui.
  Perkant už 15€ ar daugiau visoms neakcinėms prekėms taikoma papildoma -20% nuolaida, įvedus nuolaidos kodą JUODAS. Daugiau informacijos akcijos puslapyje.
  1,69 Perkant už 15€ ar daugiau visoms neakcinėms prekėms taikoma papildoma -20% nuolaida, įvedus nuolaidos kodą JUODAS. Daugiau informacijos akcijos puslapyje.
  Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

  Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

  Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

  Kiekis pakuotėje: 1
  Aprašymas

  „Atrauman“ – nemedikamentiniu tepalu padengtas tvarstis netrauminiam žaizdų gydymui. Tvarstį sudaro hidrofobinis poliesterio tinklelis, impregnuotas nemedikamentiniu tepalu, kurio pagrindą sudaro trigliceridai (neutralieji riebalai). Minkštas ir plonas poliesterio tinklelis užtikrina, kad tvarstis glaudžiai priglunda prie viso žaizdos paviršiaus ir leidžia žaizdos eksudatui pratekėti. Vandeniui atsparūs poliesterio siūlai ir lygi paviršinė tinklelio struktūra neleidžia tvarsčiui prilipti prie žaizdos. Tvarsčio keitimas yra neskausmingas ir netraumuojantis. Tvarstis „Atrauman“ neprilimpa prie žaizdos ir todėl, kad yra impregnuotas tepalu. Tvarstis neturi okliuzinio poveikio ir nesukelia aplink žaizdą esančios odos maceracijos. Eksudato perteklius prateka į antrinį absorbuojamąjį tvarstį, dedamą ant „Atrauman“ tvarsčio. Tepalas padeda žaizdos kraštams išlikti minkštiems ir elastingiems, o tai skatina epitelizaciją. Tepalas yra nemedikamentinis, jo sudėtyje nėra parafinų. Nuėmus tvarstį, ant žaizdos nelieka sunkiai pašalinamų tepalo likučių, tai palengvina chirurgines procedūras ir žaizdos valymą. Skirtas gydyti bet kokio tipo paviršinėms ūmioms ir lėtinėms žaizdoms. Kadangi tepalo sudėtyje nėra veikliųjų medžiagų, „Atrauman“ ypač tinka naudoti dermatologijoje, kai paciento oda yra jautri ar pasireiškia jautrumas medikamentams.

  „Atrauman“ negalima naudoti pacientams, kurie gali būti alergiški kuriai nors sudedamajai daliai. Tvarsčiai yra sterilūs, kol nepažeista jų pakuotė. Laikykite horizontalioje padėtyje, kambario temperatūroje (ne aukštesnėje kaip 40° C).

  Skaityti daugiau
  Naudojimas

  Tvarstį „Atrauman“ išimkite iš atplėšiamos pakuotės su abiem apsauginiais lapeliais ir, jei reikia, atkirpkite reikiamą tvarsčio dydį pagal žaizdos plotą. Nuimkite vieną apsauginį lapelį ir šia puse uždėkite tvarstį ant žaizdos, po to nuimkite kitą apsauginį lapelį. Ant tvarsčio „Atrauman“ uždėkite stertilų absorbuojamąjį tvarstį žaizdos eksudatui sugerti. Jei gydytojas ar kitas profesionalus sveikatos priežiūros specialistas nenurodo kitaip, keiskite „Atrauman“ tvarstį kiekvieno perrišimo metu. Pastaba: jei dėl terapinių priežasčių „Atrauman“ nekeičiamas ir laikomas ant žaizdos ilgesnį laiką, tepalas gali susigerti. Tokiu atveju ant esamo „Atrauman“ tvarsčio galima uždėti antrąjį sluoksnį ir taip išvengti tvarsčio prilipimo prie žaizdos.

  Skaityti daugiau
  Papildoma informacija
  Prekinis ženklasMOLICARE
  Kiekis pakuotėje1
  Susiję straipsniai
  Likutis vaistinėse

  Jūsų krepšelis

  Viso:

  Į krepšelį