• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

Nailner Treat&Colour priemonė nuo grybelio infekcijos su orui laidžiu nagų laku 5 ml, N2

Medicinos prekė
Specialiai sukurtas nagų grybelio pažeistiems nagams.
21,28
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

Kiekis pakuotėje: 1
Aprašymas

Specialiai sukurtas nagų grybelio pažeistiems nagams. Nailner teptuko priemonė veiksmingai gydo grybelinę infekciją, o Neilner orui laidus nagų lakas paslepia negražias dėmes ar pažeidimus, atsiradusius dėl nagų infekcijos.

Greiti ir pastebimi rezultatai. Kliniškai išbandyta ir įrodyta. Jokio dildymo, jokio ilgo laukimo. Priemonės „Nailner“ giliai įsiskverbia į nagą, sumažina jo pH lygį. Taip sukuriama nagų grybeliui nepalanki aplinka ir užkertamas kelias jam toliau daugintis. Nagų grybelis žūsta, o nagas išgyja.

Orui pralaidus nagų lakas paslepia nepatrauklią nago išvaizdą, tačiau nestabdo nago gijimo. Dėl savo pralaidumo Nailner lakas niekaip neįtakoja nago gydymo Nailner tirpalu. Įprastas lakas gali sąveikauti su tirpalo formule ir įtakoti gydymo efektyvumą

Teptukas nagų grybeliui gydyti 5 ml.

Greiti ir pastebimi rezultatai. Kliniškai išbandyta ir įrodyta. Jokio dildymo, jokio ilgo laukimo. Priemonės „Nailner“ giliai įsiskverbia į nagą, sumažina jo pH lygį. Taip sukuriama nagų grybeliui nepalanki aplinka ir užkertamas kelias jam toliau daugintis. Nagų grybelis žūsta, o nagas išgyja. Pirmąsias 4 savaites „Nailner“ tepkite 2 kartus per dieną. Vėliau – 1 kartą per dieną, kol pažeisto nago vietoje išaugs sveikai atrodantis nagas. Tirpalo buteliuko užtenka maždaug 300 kartų. Priemones „Nailner“ galima naudoti ir profilaktiškai, siekiant užkirsti kelią nagų grybelinei infekcijai.

Nagų lakas, 5 ml.

Kodėl NE įprastam nagų lakui?

Įprastas nagų lagas tik sukuria palankesnes sąlygas vešėti nagų grybeliui

Įprastas nagų lakas padengia nagą nepralaidžia plėvele, nagų grybelis „uždaromas“ ir turi palankias sąlygas vešėti

Nailner lakas yra laidus deguoniui ir drėgmei, nesudaro nepralaidžios plėvelės skatinančios vešėti grybelį

Dėl savo pralaidumo Nailner lakas niekaip neįtakoja nago gydymo Nailner tirpalu. Įprastas lakas gali sąveikauti su tirpalo formule ir įtakoti gydymo efektyvumą

Nailner lakas yra greičiau ir lengviaus nuvalomas nei įprastas. Jis taip pat greičiau džiūva, todėl jį lengva naudoti kasdieniame gydyme Nailner tirpalu.

Skaityti daugiau
Naudojimas
  1. Užtepkite Nailner teptuko primonės (buteliukas su skaidriu skysčiu) ant užkrėsto nago. Taip pat galima tepti ant sveikų nagų grybelio profilaktikai.
  2. Kai norėste, nulakuokite nagus Nailner orui laudžiu nagų laku (buteliukas su spalvotu skysčiu), kad paslėptumėte negražius infekcijos padarinius.
Skaityti daugiau
Sudėtis

Nailner teptukas (medicinos priemonė): etilo laktatas, glicerolis, vanduo, peino rūgštis, citrinų rūgštis. Nailner orui laidus nagų lakas (kosmetikos priemonė): Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, CI 77891, Polyethyl-methacrylate, Sucrose Acetate Isobutyrate, Stearalkonium Bentonite, Silica, Diacetatone, CI 1940, Polyurethane - 67, Dimethicone, Methoxyisopropyl Acetate, Trimethylsiloxysilicate, Decyl Acohol, Phosphoric Acid.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasNAILNER
Kiekis pakuotėje1
Amžiaus grupėPaaugliams, Suaugusiems, Senjorams
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse