• 0
 • DOVANA
 • Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
  1 Atsiliepimai

  Dantų protezų valančios tabletės N66

  Kosmetika
  Perkant bent už 3€ burnos ir dantų priežiūros priemonių, DOVANA - Royal Denta Jeju dantų pasta 20 g. Dovanų kiekis ribotas.
  9,58 Perkant bent už 3€ burnos ir dantų priežiūros priemonių, DOVANA - Royal Denta Jeju dantų pasta 20 g. Dovanų kiekis ribotas.
  Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

  Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

  Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

  Kiekis pakuotėje: 66
  Aprašymas

  Kruopšti burnos higiena reikalinga tam, kad būtų pašalinti maisto likučiai, kurie susikaupia ant protezų kaip ir natūralių dantų. Jei maisto likučių patenka po protezais, jie gali sukelti skausmingą uždegimą, nes nešiojant protezus natūrali burnos flora sutrikdoma ir burnos ertmė negali visiškai išsivalyti. Todėl negalima pasikliauti vien dantų šepetėliu, reikia ir geros dantų protezų valymo tabletės.

  Protefix® Active Cleanser šiuo atveju yra ypač veiksmingas, nes puikiai valo ir pasižymi stipriu gaivinamuoju poveikiu. Dėl sudėtyje esančio pakankamo kiekio aktyviojo deguonies Protefix® Active Cleanser gali būti naudojamas be jokių kitų papildomų priemonių dantų protezams kruopščiai ir greitai išvalyti, be to, jis nedaro poveikio protezų medžiagai.

  Gamintojas: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Schleswiger Str.74, 24941 Flensburg, Vokietija. 

   

  Skaityti daugiau
  Naudojimas

  Dozavimas ir naudojimo būdas:

  Ištirpinkite vieną Protefix Active Cleanser tabletę stiklinėje šilto vandens (100–200 ml, apie 35 °C) ir įdėkite protezus arba kabes (breketus) tiesiog į stiklinę. Protezai arba kabės valomajame skystyje turi būti visiškai apsemti. Švarūs ir higieniški jie bus po 3 minučių, visiškai dezinfekuoti – po 10 minučių. Galima palikti valomajame tirpale per naktį. Išėmę protezus iš stiklinės gerai juos išskalaukite po tekančiu vandeniu prieš vėl įdėdami į burną.

  Labai svarbi pastaba:

  Valomąjį skystį galima naudoti tik protezams esant ne burnoje. Saugokitės, kad skysčio nepatektų į akis. Laikykite mažiems vaikams neprieinamoje vietoje. Netyčia prarijus tabletę arba valomojo tirpalo, būtina tuoj pat kreiptis medicininės pagalbos. Laikykite tabletes sausoje vietoje ne aukštesnėje kaip 25° C temperatūroje.

  Skaityti daugiau
  Papildoma informacija
  Prekinis ženklasPROTEFIX
  Kiekis pakuotėje66
  Amžiaus grupėSuaugusiems, Senjorams
  Susiję straipsniai
  Likutis vaistinėse

  1 klientų įvertino šią prekę

  Bendras įvertinimas: 5 iš 5
  5 balai (1) 100%
  4 balai (0) 0%
  3 balai (0) 0%
  2 balai (0) 0%
  1 balai (0) 0%

  JOLANTA (2021-09-15)

  tikrai veiksmingos valančios tabletės

  Skaityti daugiau

  Jūsų krepšelis

  Viso:

  Į krepšelį